# Andreas Beck - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Andreas Beck

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Andreas Beck

Sağ bek nasıl yeterli ya 10 yıldır sağ bekimiz yok farkında değil misiniz? Ben en son adam gibi Capone sonra da Peres'i hatırlıyorum.Prates bile bek gibi değildi.Sonrasında zaten çektiğimiz acılar belli.Uğur çok iyi bir oyuncu ama nasıl döneceği belli olmaz.Hee Türkiye'den sağlam bir bekle anlaşıp o açığı kapatırız,yabancı hakkını başka bölgelere kullanalım derlerse de karşı çıkılmaz.Misal stoper ve forvet..

Uğur'un dönüşüne kesinlikle güvenmemiz gerekiyo çünkü hala daha antremanlardan sonra Uğur'un dizi şişiyomuş,sanırım kronik bi hastalık ve futbolu bırakmasına bile sebep olabilir,umarım Beck transferi doğrudur...

Uğur'un dönüşüne kesinlikle güvenmemiz gerekiyo çünkü hala daha antremanlardan sonra Uğur'un dizi şişiyomuş,sanırım kronik bi hastalık ve futbolu bırakmasına bile sebep olabilir,umarım Beck transferi doğrudur...

Kronik hastalık ? :S benim bildiğim uğurun dizi kırıldı, hatta parçalandı diyebiliriz tek kırık yok çünkü, tellerle kaç ay tutmasını beklediler almanyada tedavi gördü ve şuan antreman yapıp topla oynayabiliyor ama elbette hazır değil daha, dizindeki sakatlık basit kolay atlatılabilecek bir kırık değil çünkü direk oynayan ince yapıda bir kemik, inşallah kendini çabuk toplarlayıp eski haline döner, çünkü eski uğuru hiç bir oyuncuya değişmem, yaşıda genç, kendini geliştirmeyede açık bir futbolcuydu, sağolsun büyük tff çocuğun futbol hayatını kararttı o sahada maç oynanmasına izin vererek..

inşallah doğrudur sabri den sonra çok iyi gelir bu çocuk ben hoffenheim ın iki bekini de çok beğeniyordum ama orda çok yığılma olcak serkan uğur sabri bence uğur iyileşirse işi götürürdü parayı çok harcamamışlardır inşallah

Beck i hiç izlemedim ama yorumlara göre iyi transfere benziyor. Alman ümit milli olmasıda güzel. O kanattan baya gol yedik bu sene gerçekten transfer şart o bölgeye.

Uğur keşke eskisi gibi olsa ama çok zor sanırım onun hazır olması:(

Allah belasını versin demekten kendimi alamıyorum o sahada maç oynatanlara ......

Beck i hiç izlemedim ama yorumlara göre iyi transfere benziyor. Alman ümit milli olmasıda güzel. O kanattan baya gol yedik bu sene gerçekten transfer şart o bölgeye.

Uğur keşke eskisi gibi olsa ama çok zor sanırım onun hazır olması:(

Allah belasını versin demekten kendimi alamıyorum o sahada maç oynatanlara ......

ümit milli değil, A milli takımda şu anda Beck.

Arkadaslar siz nediyorsunuz ya?

Bizim Sabri bu beck'ten daha iyi, bu cocuk cok hata yapiyo bizim ugur buna 10 basar.

tas gibi bi oyuncu ..alirsak müthis bi is yapmis oluruz!

ofans ve defans da cok basarli ve herkesin bildi gibi almanya dan cok iyi ´´defans´´

oyunculari cikiyor!

besiktas da basit bi markus münch bile cok iyi isler yapiyor du ! beck bize ilac gibi gelir eger gelirse tabi...

Şu Sabri muhabbetleride çok hoş oluyor ya,kimileri savunur,kimileri öldürür.Benim fikrim önemli değilde Sabri ile alakalı durumda ,diyeceğim tek şey ... Hangi kanat defansı , olduğu kanatta çakılı kalıyor ki Sabri'ye devşirme o yüzden kötü diyebiliyoruz.Kardeşim devşirmeyse eyvallah da ,ee açığa geçince niye bi halt yiyemiyor. Bu gün onun konumunda olan ağzımız açık izlediğimiz alves ler Ramos'lar ,defans ta çakılımı kalıyor. Futbolu bilmeyen birine bu defans burda oynar ,bu açık koridor gibi gider gelir desek alves için bu adam forvet o zaman bile diyebilir.

Sonuç olarak devşirmeyse eğer devşirildiği yere geldiğinde ( ki gelmek zorun da ) döktürsün o zaman .

Topik teki çocuğu beğenmemek içinse diyeceğim,fotomaç takip etmekten farksızdır.

Çok zor almamız..Umarım olur bu transfer

Alparslan h.Balta Servet Beck ben olsam böyle kurarım seneye defansı..

18 sayfa yorum görünce bende zannettim ki hakkaten adamı almışız. Meğer ki toplasan adam hakkında 2 sayfa yazı var. Konu çok dağılmış. İhtiyacımız olan bir mevki. Arkadaşı tanımıyorum. Hiç izlemedim de. Kaliteliyse alınması taraftarıyım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt