Annan: "Galatasaray'la anlaştım" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Annan: "Galatasaray'la anlaştım"

Cevap: Annan: "Galatasaray'la anlaştım"

hrbm.jpg
:asd::asd:

Biz zaten çok hücumcu bir takımız..Arda Misimov Kewell vb.Geriye gelen oyuncu sayımız az hiç değilse 2si kapatır orayı çok çıkmalarına da gerek yok.Orta sahamızdaki 2 adam savaşsın ve biraz daha iyi pas yapsın yeter..Lcana-Annan yeterlidir..

Misimovic geldiğine göre EMANA yerine ANNAN alınmalı zira göbeği sağlam kurmalıyız ki gol yeme alışkanlığımız azalsın .

İnsua ile BALTA'nın kazmalıklarından , ANNAN ile de Sarp-Barış ikilisindne kurtulur ve gücümüzü %100 arttırırz.

Ofans zaten Kewell,Misi,Arda,Elano ve Barosun çeşitli formasyonlarıyla her maç en az 2 gol atar

Biz zaten çok hücumcu bir takımız..Arda Misimov Kewell vb.Geriye gelen oyuncu sayımız az hiç değilse 2si kapatır orayı çok çıkmalarına da gerek yok.Orta sahamızdaki 2 adam savaşsın ve biraz daha iyi pas yapsın yeter..Lcana-Annan yeterlidir..

cana-annan ikilisinden biri yedek kalacak yabancı kontenjaınıdan dolayı..yani mustafayı bu sene de izliyoruz :S :S

Cana'nın yanına daha hareketli, dinamik bir oyuncu alsak daha iyi olurdu. İki tane statik, çapa ön liberoyla bu iş yürür mü bilmiyorum.

100% katiliyorum.

Emana veya Baptista daha dogru tercih olurdu.

biraz ofansife kaçardi ama olsun.

Ben bu adami ön libero için iyi bir oyuncu oldugunu bir kaç kez Mete'nin açtigi topicte soylemistim AMA BU ADAM B2B OYNUYAMAZ!!

Ya Canayin yerine alacaktin yada hiç almiyacaksin bu kadar basit.

Arkadaşlar bu kadroya Emana veya Baptista gitmezdi. Çünkü sonuçta Misimoviç'in arkasında ki bir oyuncu yabancı kontejyanından Türk olmaz zorunda.

Baptista veya Emana'nın arkasına Türk koymak bu takımı batırmaktır. Cana'nın yanına bir Türk oyuncu koyarız yedek olarakta gerektiğinde Annan ile desteği sağlarız.

128325184764278.jpg

libero mevkiisi hariç her yer ideal oldu

neilli kestim maalesef orta sahamızın güçlü olması lazım

ahmete güveniyorum

16h04 : Rosenborg annonce l’arrivée du milieu de terrain du RSC Anderlecht Bakary Saré (20 ans) sous la forme d’un prêt courant jusqu’en décembre. Le Mauve débarque en Norvège pour pallier le probable départ du Ghanéen Anthony Annan (24 ans), un temps annoncé à l’OL et qui atterrirait finalement à Galatasaray.

Mercato : le jour le plus long

Bu haberde Galatasaray'a gidici olan Annan'ın yerine Rosenborg Bakary Saré'yi aldı söyleniyor.

Üst Alt