Antrenmanda Şok Kavga - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Antrenmanda Şok Kavga

Cevap: Antrenmanda Şok Kavga

Öpüşüp barışırlar. Ancak şu play off lar öncesi böyle stress ve gerginliklere hiç ama hiç gerek yok.

riera zaten fazladan para alıyor aldıgı paranın yarısını para cezası olarak verin.

Keske Servet,Caglar,Batdal,Serkan grup halinde kavga etseymis:)

Melo'nun biraz psikopat oldugunu Terim de biliyor. Bile bile aldi zaten

Onun dilinden Terim anlar. Sorun olmaz. Yarin barisirlar

Riera'nin sinirli bir futbolcu olmadigini düsünürsek Felipe medyaya malzeme verdi diyebiliriz. bunu resmi siteden aciklamaya hic gerek yoktu bence..

Riera kendi halinde, etliye sütlüye karışmayan bir adam izlenimi veriyordu bana, bir taşkınlık çıkaracağını zannetmiyorum. Melo'nın aşırı hırsından kaynaklanan anlık bir sürtüşme sonucu doğan bir şey olabilir. Fatih Terim olabilecek en iyi şekilde halledecektir bu sorunu ve sorun bile olmayacakır...:coffee:

Riera'nin sinirli bir futbolcu olmadigini düsünürsek Felipe medyaya malzeme verdi diyebiliriz. bunu resmi siteden aciklamaya hic gerek yoktu bence..

Yönetim bir aciklama yapmasaydi her haber ajansi kendi kafasina göre bir senaryo yazacakti ve ortalik iyice karisacakti. Yönetim en dogrusunu yapti.

rahatlık batıyor adamlara

Adamlar aslında pek rahat değillerdir. Riera'nın sezon sonu takımda kalmama ihtimali fazla ve Melo'nunda bonservisi alınacak mı alınmayacak mı belli değil. İkisi de bariz bir şekilde gelecek kaygısı yaşıyorlardır. Bunun için sinirlerin patlak vermesi çok da zor olmasa gerek.

Üst Alt