Antrenmanda Şok Kavga - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Antrenmanda Şok Kavga

Bir fenerli :

Melo bonservisi alinmasin diye boyle olay cikardi cunku biz onu istedik ve bize gelmek icin yapti. Melo Emre

Alex

Harika olacak.

Diger bir fenerli :

Kavga etmelerinin tek sebebi bizim daha yaristan kopmamamiz,korkularindan birbirlerine saldiriyorlar.

Yazik yahu bunlara. Ne iciyorlarda boyle kafa yapiyo , anlayamadim gitti.

Cevap: Antrenmanda Şok Kavga

Rierra yararıdan çok zararın oluyor. Şuna bak senin yüzünden Şikebahçenin resmi yayın kuruluşu Zürriyetin diline düştük.

olur böyle seyler ama

gereksiz topcu g.zan barosun burnini kiriyor

gereksiz topcu reira melo ile kavga ediyor

nedir bu bos beles adamlardan cektigimiz

krallar gibi maas aliyorlar

adam akilli kirmadan dökmeden antreman yapin

Yahu Barcelona maçında sonra Mourinho,Ramos, Casillas falan birbirine neler dedi,sonra Mourinho 2´sini de oynattı birşey olmamış gibi.Büyütmeyin yahu,heryerde olur bunlar.

felipe melo ve riera'yı ayırmaya giden gökhan zan, iki futbolcuyu da dizinden sakatladı. melo ve riera'nın tedavisine hemen başlandı

Bir fenerli :

Melo bonservisi alinmasin diye boyle olay cikardi cunku biz onu istedik ve bize gelmek icin yapti. Melo Emre

Alex

Harika olacak.

Diger bir fenerli :

Kavga etmelerinin tek sebebi bizim daha yaristan kopmamamiz,korkularindan birbirlerine saldiriyorlar.

Yazik yahu bunlara. Ne iciyorlarda boyle kafa yapiyo , anlayamadim gitti.

zaten kim fenerden daha cok korkuyor diye kavga etmişler. o ben daha cok korkuyorum. öbürü ben daha cok korkuyorum derken kendilerini kavganın icinde bulmuşlar. haklılar.

Melo Öpsün Riera'yı barışssınlar işte...

[video=youtube;f8uWsS9VODY]https://www.youtube.com/watch?v=f8uWsS9VODY[/video]

Şu kısmı yayınlamanın gereği yok,kendi içimizde kalabilirdi.

bencede fazla abartili bi aciklama.. sanki kim sana soruyor neoldu antremanda diye? ben anlamiyorum bu olaylari.. kendimiz acikliyoruz ilin oglu ort bas etmeye calisir.. biz kendimiz aciklariz.. hissedarlar icinmi? yemisim onlari.. tuhaf bi haber, ortada hic biyerde haber yokken kendimiz aciklama yaptik..

Üst Alt