Arda: "İyi günde yanımızdalar!" | Yalanlandı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda: "İyi günde yanımızdalar!" | Yalanlandı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Arda: "İyi günde yanımızdalar!"

ooo ne güzel dünya. doldur cebimini milyon dolarla, elin belinde maç oyna. resmen takımı 10 kişi oynat. sonra " ben kırıldım üzüldüm" . hadi yaaa.

önce sana hiç yakışmayan kaptanlık pazubandını iade et. sonrada ingilterenin hangi köyünde oynayabileceksen oraya git. 2 sene önce ki arda ile şimdi kendini kıyasla. İçinde o heyecanı yaşamadığına yüzde 100 eminim. heycanın yoksa bu klüpte işin yok.

Arda Kaptan'ın böyle dediğine inanmıyorum.Tamam ıslık oldu ama çok yoğun olmadı Kaptan'a.Kaptan'da bunun bilincindedir diye düşünüyorum.

Bazı renkdaşlar Galatasaray değerlerini bir çırpıda siliverecek duruma gelmiş. Gerçekten yazık yahu.

ooo ne güzel dünya. doldur cebimini milyon dolarla, elin belinde maç oyna. resmen takımı 10 kişi oynat. sonra " ben kırıldım üzüldüm" . hadi yaaa.

önce sana hiç yakışmayan kaptanlık pazubandını iade et. sonrada ingilterenin hangi köyünde oynayabileceksen oraya git. 2 sene önce ki arda ile şimdi kendini kıyasla. İçinde o heyecanı yaşamadığına yüzde 100 eminim. heycanın yoksa bu klüpte işin yok.

Yok abi işte, bunu söyleyeyince Galatasaray'lı olmuyoruz. Bunu söyleyenler futboldan anlamıyor, bunu söyleyenler iyi gün taraftarı.. Yazıklar olsun bunları söyleyenlere..

Her şey toz pembe değil. İyi oynarken nasıl Övgüler yağdırıyorsak, kötü oynarkende bunlar normal..El Clasico'da R.Madrid'in en çok gol atan oyuncusu Higuein yuhalandı. Arda'mı yuhalanmayacak..

Kim ki Arda? Daha önce Galatasaray'ın değerlerini bilsin, artistlik yapmasın millete..

Haaa doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar.

Takımın kıpırdanması için protesto edilir iyi güzel de Arda'yı ıslıklamaktaki amaç nedir?

Elano'ya 8 mio bonservis ve 3 ve yahut 3'e yakın senelik veriyorsun primlerle vaadin 3.5 4'e gidiyor .. Arda'ya daha düne kadar 1 1.2 mio veriyordun .. Arda da ki formsuzluğu görebiliyoruz lakin onun aldığı ücretten daha fazlası Tobias Linderoth aldı ve bi umut beklediniz, neymiş iyi adammış sakatmış ! Kewell, tamam iyidir, hoştur, karizmadır vs. ancak adam kronik sakat kardeşim yarım sezondan fazla süredir bu takımı yanlız bıraktı ! Arda çok değil geçen A.Madrid maçında asist yapıp, katkı sağlamadı mı ? Beşiktaş maçında golünü asmadı mı ? Ne bekliyorsunuz Arda'dan ? Messi'lik mi ? C.Ronaldo'luk mu ? Arda takımdan kazandıklarının fazlasını reklamlardan,sponsorlardan kazanıyor ! SOSYALLİĞİNDEN kazanıyor ! Sinama kapatma olayı, Arda'ya magazinciler soruyor oda yanıtlıyor, Arda bilinen karakteri ile bu gazetecileri daha doğrusu magazincileri tiye alıp yanıtlar veriyor, sonrası Arda sinema kapattı .. Ve Arda Turan, hiç bir zaman ben Messi'yim de demedi! Türkiye'de marka oldu, dünyada da iyi veya kötü bir şekilde ismen biliniyor .. Neden biliniyor ? Futbolunun yanında ki SOSYALLİĞİNDEN ! Düşünün bir kez, Arda'ya Koca Kafa diyorlar evet lakabım diyerek tiye alıyor, Sabri olsa gurbetçilere yaptığı gibi kramponu geçirirdi, 20 yıl oynasın bir ARDA TURAN olacak potansiyeli yok ..

Hepsini geçelim Frank alkış alacak ne yaptı ? Takımdakiler asker ise oda komutan, ne yani şimdi ordu yenilince komutan zafer mi kazanmış oluyor ? Frank'a alkış Arda'ya yuh ..

Frank senden 4 mio alır Arda max 1.6 1.7 mio hadi 2 .. Frank gider, namı kalır dostlar Frank Frank diye anırır .. Arda'da sana 15 20 kazandırıp gider, Türkiye'ye dönmek istediğinde bunları hatırlar ve ezeli rakibine gider PARA İÇİN .. Adı çıkar hain .. Bizde debelenip dururuz vay hain vay diye ..

Yok abi işte, bunu söyleyeyince Galatasaray'lı olmuyoruz. Bunu söyleyenler futboldan anlamıyor, bunu söyleyenler iyi gün taraftarı.. Yazıklar olsun bunları söyleyenlere..

Her şey toz pembe değil. İyi oynarken nasıl Övgüler yağdırıyorsak, kötü oynarkende bunlar normal..El Clasico'da R.Madrid'in en çok gol atan oyuncusu Higuein yuhalandı. Arda'mı yuhalanmayacak..

Kim ki Arda? Daha önce Galatasaray'ın değerlerini bilsin, artistlik yapmasın millete..

Haaa doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar.

Arda'ya önce Galatasaray değerlerini bilsin diyorsan ciddiye alınacak bir yorum yapmıyorsun demektir.Yazık...

Arda dan aciklama gelmesi beni sasirtmadi, kaptanimizin Hakan Sukur e bu benzerligi beni uzuyor.

Eger mesele buyumesin isteniyorsa biran once takimi toparlasin, takimin Galatasaray gibi oynamsina onayak olsun.

Basarida destek, basarisizlikta elestiri dogaldir, buyutmemek lazim.

Kazanilabilecek bir Manisa ve bursa maclari, Galatasaray,i 2ncilik belki de sampiyonluk yolunda cok onemli bir noktaya getirebilir.

Bu tren de kacarsa o elestirilerin dozu azalmaz. Cunku taraftar bunu haketmiyor.

Arda dan aciklama gelmesi beni sasirtmadi, kaptanimizin Hakan Sukur e bu benzerligi beni uzuyor.

Eger mesele buyumesin isteniyorsa biran once takimi toparlasin, takimin Galatasaray gibi oynamsina onayak olsun.

Kazanilabilecek bir Manisa ve bursa maclari, Galatasaray,i 2ncilik belki de sampiyonluk yolunda cok onemli bir noktaya getirebilir.

Bu tren de kacarsa o elestirilerin dozu azalmaz. Cunku taraftar bunu haketmiyor.

Şurası da çok doğru.

"... dediği öğrenildi." . Ne öğrenildi arkadaş ya! Bu şerefsiz medya yüzünden bu haldeyiz zaten. Hala da medyanın gazıyla atıp tutuyoruz. Bir silkelenip kendimize gelmenin vakti gelmiştir arkadaşlar. Herkesi düşünmeye ve mantıklı kararlar vermeye davet ediyorum.

Her zaman arkandayız kaptan!!!

Galatasaray'ı ve seni yıpratmaya güçleri yetmez!!!

Ellerine ve yüreğine sağlık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt