Arda: "Şerefsizlik diz boyu" - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda: "Şerefsizlik diz boyu"

Cevap: Arda: "Şerefsizlik diz boyu"

iyice şımardı bi küfür etmediği kalmıştı adam doğru birşeyde söyledi doktorda doğruladı bide küfürmü ediyor?

Erman, Arda'yi aglatti diye bu kadar tepki aliyor bugün. Arda cok hassas, duygusal, kirilgan bir adam. Dis kapinin mandali konumunda bile olmayan Erman aglatabildiyse 1-2 lafiyla, ki Erman'in huyudur bu tarz laflar, baska futbolcu olsa güler gecerdi. Galatasaray taraftarinin ona yaptigi protesto karsisinda ne hissetmistir, ne kadar aglamistir düsünemiyorum.

Bence hiç gülüp geçilecek laflar ve manşet değildi. Özellikle Manşet.

Hala sorguluyor musun yahu?

Arda'nın Türkiye için öneminin ne olduğunu Hiddink'in ağzından dinlesin o arkadaş...

Arda bu konuda hatalı değil isterse anasına söveydi ağzına sağlık derdim ve en başta Arda'nın haklı olduğunu söyledim. Bu konuda Ardayı desteklememek gibi bir durum hiçbir insan için söz konusu bile olamaz.Yapılan terbiyesizliğe cevap vermek Arda'nın hakkıdır. Ama Arda'nın her manşete açıklama yapma gibi bir huyu var. Kendisini medyaya yönettiriyor. Bu duruma gelmesinde de Ardanın genel ve geçmişteki davranışları asıl nedendir.(Dikkat edin bu konu için değil) Arda'nın dünyayı sadece kendi etrafında döndüğünü zannederek davranması, kendi çıkarlarını ve egosunu tatmin etmesi gerektiğinde klübü umursamaz tavırlarla ikinci plana itmesi ve bu konularda ki bencilce açıklamaları. Bugün açıklamaları yaparken klüpten izin almadım cezasını öderim demesi gerekirmiydi? Demese kim ne bilecek. Bunun söve söve gönderdiğimiz Lincoln'ün davranışlarından ne farkı var. Lincoln Brezilya'ya gidip parasını öderim diyip geç dönüyordu, Arda da her ne kadar haklıda olsa klübü insanların gözünde bir kurumdan çok yaveri durumuna düşürecek şekilde konuşmuş.Bende diyorumki Arda bunu hep yaptığı için insanlar nasılsa Arda cevap vericek diye ağzına geleni söyleyebiliyor. Arda da bunlarla uğraşmaktan kendisini klübüne veremiyor.

Aradaki farkı da anlamışsınızdır umarım, belki daha öncesinde ben anlatamamışımdır... :(

Arda'yı eleştirebilirsiniz. Topçu değil, adam değil bile diyebilirsiniz. Ama bugün değil beyler. Adam bildiğin ağladı, hala karşıt görüş olanlar var.

Bugün yapmayın bari..

Arda'nın söyleyediklerine yüzde yüz katılıyorum şu durumda. Kesinlikle üstüne çok oynanıyor. Ama Arda fazla tahrik oluyor gibi. Haksız mı? Kesinlikle değil! Yerinde ben olsam hiç konuşmaz, işimi yapar, sahada yanıtımı verirdim. Tabi Arda için söylemiyorum bunu. Ardayla ilgili bir çok yorumlar yapıldı gazetelerde, köşelerde vesaire..Ama kız arkadaşını meseleye dahil edenler evet gerçekten şeref yoksunu insanlardır. Çok büyük ayıp ve kin içindeyim!

Beni de ağlattın Arda . Allah yar ve yardımcın olsun . Sezon sonunda inşallah istediğin bi ülkenin istediğin bir takımına transferin gerçekleşir de kurtulursun . Sen daha önemlisin . Sen iyi ol yeter ki . İnşallah böyle birşey yaşanmaz bir daha . Seni şerefsizler yüzünden ağlarken görmek çok dokundu

Arda'nın gitmesini hem mantıken hem de kalben istemem ama sırf değerini bilmeyen zihniyet ders alsın diye gitmesini isterim. Arda'ya bazılarının fena garezi var. Biri bulunmaz hint kumaşı değil diyor, öbürü de -ne alakaysa- uyutulduğumuzu ileri sürerek, Hiddinkten, Abd ve petrole giriyor. Gerçekten çok komik yorumlar yazılıyor bazen. :)

olaylara boyle tepki vermek hic zor degil

sokaktaki adami boyle suclasan oda uzulur aglar, sinirlenir

bilmem anlatabildimmi

salagin teki soluyor, embesilin teki yaziyor

sen metanetini kaybetme koca klubun kaptanisin.

hakli olmak her zaman yeterli degil boyle durumlarda

guclu kalmak, hakli olmaktan onemlidir cogu zaman

amaaaaaaaaaaaaaaaaaa

basindaki baskanin seni her dakka atesin icine atarsa, seninde yapacak seyin kalmaz iste boyle kendini kaybedersin, kizamiyorum sana. Ama klubun basindaki insanlar icin soyleyecek lafim yok:(

Arda'nın söyleyediklerine yüzde yüz katılıyorum şu durumda. Kesinlikle üstüne çok oynanıyor. Ama Arda fazla tahrik oluyor gibi. Haksız mı? Kesinlikle değil! Yerinde ben olsam hiç konuşmaz, işimi yapar, sahada yanıtımı verirdim. Tabi Arda için söylemiyorum bunu. Ardayla ilgili bir çok yorumlar yapıldı gazetelerde, köşelerde vesaire..Ama kız arkadaşını meseleye dahil edenler evet gerçekten şeref yoksunu insanlardır. Çok büyük ayıp ve kin içindeyim!

Resmi siteden zorunlu açıklama yerine Ağzını topla Erman diye tehditvari bir manşet atıp altına Arda'nın Şerefsizlik diz boyu açıklamasını yazacaksın klüp olarak arkasında durup Arda'yıda izinsiz konuşmaktan kadro dışına kadar olabilecek en adaletli cezayı vereceksin. Adalet sağlanır, kimse bir daha konuşmaz(ne Arda ne Medya).

olaylara boyle tepki vermek hic zor degil

sokaktaki adami boyle suclasan oda uzulur aglar, sinirlenir

bilmem anlatabildimmi

salagin teki soluyor, embesilin teki yaziyor

sen metanetini kaybetme koca klubun kaptanisin.

hakli olmak her zaman yeterli degil boyle durumlarda

guclu kalmak, hakli olmaktan onemlidir cogu zaman

amaaaaaaaaaaaaaaaaaa

basindaki baskanin seni her dakka atesin icine atarsa, seninde yapacak seyin kalmaz iste boyle kendini kaybedersin, kizamiyorum sana. Ama klubun basindaki insanlar icin soyleyecek lafim yok:(

Başkanla ne alakası var olayın. Yani başkanı eleştireceğim diye bazen saçmalıyorsun.

erkekse gitsin emreye desin bunu bakalim hangi TV ye surulecek o zaman

ligtv den kanalturke gitmek yetmedi

ordan discovery channela surulcem diye korkuyor heralde

Resmi siteden zorunlu açıklama yerine Ağzını topla Erman diye tehditvari bir manşet atıp altına Arda'nın Şerefsizlik diz boyu açıklamasını yazacaksın klüp olarak arkasında durup Arda'yıda izinsiz konuşmaktan kadro dışına kadar olabilecek en adaletli cezayı vereceksin. Adalet sağlanır, kimse bir daha konuşmaz(ne Arda ne Medya).

Şu durumda yanlışlar vardır, kabul. Ama bu yanlışları şu dönemde söylemek kimseye faydası olmaz. Bu kötü gününde Arda'nın yanında olmalıyız diye düşünüyorum. Bende çok duygusal biriyim. Gözyaşlarını görünce daha fazlada olumsuz eleştiri yapmanın anlamı olduğunu sanmıyorum/düşünmüyorum/söylemiyorum.. Yapılan yanlışları, Arda'nın veya bir başkasının yaptığı yanlışları şu dönemde söylememek, yazmamak biz Galatasaray'lılar adına en hayırlısı olacaktır. Yanında olmalıyız. Her şey Galatasaray ve Arda için olmalı.

Bence hiç gülüp geçilecek laflar ve manşet değildi. Özellikle Manşet.

Bu yapi meselesi. Ümit Karan'a cok daha agirini yapmisti Erman, ama Ümit cok takmamisti. Belki de Almanya'da yetistigi icin daha farkli düsünüyordur, namus meselesi olarak görmüyordur olayi, delidir ne dese yeridir demistir icten ice. Ama Arda'nin düsünce yapisi, karakteri bu tarz seyleri kaldirmiyor. Daha alingan, daha hassas. Ama en önemli nedeni Arda'nin bu güne kadar maruz kaldigi seyler, Arda'nin bu güne kadar üstüne hem medya hem taraftarlar bu kadar gitmemis olsa, o da ekran karsisinda aglamak durumunda kalmazdi belki. Cünkü bu olaylarin cikis noktasi sakatligi. Sakatligiyla ilgili herkes yorum yapti, hain denildi, profesyonel degil denildi, kendine iyi bakmiyor denildi, her spor kanalinda biri cikip Arda'nin sakatligini tartisti. Bi sürü doktor tanimis olduk o sayede, adami muayene etmeden tedavisini bulabilen. Taraftarlar elestirdi milli macta oynamak istiyor diye, medya oynayamiyor diye sucladi. Galatasaray alt yapisi tartisilmaya baslandi, medya oyuncusunu sakiniyor diye kulübü elestirdi. Bazilari cikip futbol hayati bitebilir dedi, digerleri zaten bitmese bu düsünce yapisiyla basarili olamaz dedi. En son da biri cikti fazla seks yapiyor dedi. Arda zaten Erman'in laflarindan önce dokunsan aglayacak kivama gelmistir, Erman da en son dokunan oldu. Önceki olaylar olmasa Arda dava acar, taraftar 1-2 beste yapar ve konu kapanirdi.

Üst Alt