Arda Turan basın toplantısı düzenledi - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan basın toplantısı düzenledi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Arda Turan basın toplantısı düzenledi

Arda eğer insanlar hapis yatmamalı diyorsa şike konusunda işte o zaman bitmiştir.Ne demek yani adam şerefsizlik yapacak,ülke futbolunu katledecek.Dünyanın bize futbol açısından bakışını değiştirecek ve hiçbir şey olmamış gibi dışarıda gezecek.Olur Arda Turan başka isteğiniz?

Fatih hoca gerçekten çok kızmış Arda'ya,kırılmış doğal olarak. :/

Ama beni en çok şu açıklaması üzdü...'Galatasaray formasını nasıl terlettiysem, Atletico formasınıda öyle terleteceğim'

İkisi aynı mı be arda! ?

keşke 20 dakika emre freeoğlunu konuşmak yerine bugünlere gelmesinde büyük desteği olan GALATASARAY taraftarından bir helallik isteseydi !!!

adam gider ayak terimede çattuı.yok sende gittin bilmemne

ağır ol o tonla kupa kazandırıp gitti

artık nasıl egon şişmiş gördük

hadi yallah kurtulduk

Evet izledim abi.

Basın toplantısını izleyene kadar Ardanın gitmesine ne satma gözüyle bakıyordum ne ihanet, sadece zamanlamasını doğru bulmuyordum.Ama basın toplantısını izlediğimde Onu şu anki durumuna getirmede en büyük pay sahibi 2 değeri üzdüğünü kırdığını gördüm.1-Galatasaray 2-Fatih Terim, defalarca helallik aldığı basın değilmiydi gitmesine sebep? 25 milyon taraftarı olan bir kulübün azınlıkta kalan bir bölümünün birkaç maçta yuhalaması mı engel oldu.Tüm Galatasaralılar hakkınızı helal edin demeye, Ahmet belki farklı düşünüyorum.Emre abisini savunduğu kadar savundumu seni beni???

Mecbur öyle diyecek. Atleticoya gidiyor. Galatasaraylı olduğunu söylüyerek gidiyor. Oradaki insanlara bir mesaj bu sizin formanızıda öyle ıslatıcam diyecek ne var bunda. Galatasaray formasıyla futbolu bırakmak istiyorum diyor Atletico formasıyla değil ;) Anlayın oradan farkı.

Fatih hoca gerçekten çok kızmış Arda'ya,kırılmış doğal olarak. :/

Ama beni en çok şu açıklaması üzdü...'Galatasaray formasını nasıl terlettiysem, Atletico formasınıda öyle terleteceğim'

İkisi aynı mı be arda! ?

Ben de eğer biraz bizim camiayı tanıyorsam Arda böyle bir veda şeklinden ve konuşmasından sonra bu takımda bir daha forma giyemez gibime geliyor.

Hal böyle olunca da çok örnek aldığı Emre abisinin izinden giderse kimse şaşırmasın şimdiden hazırlayın kendinizi.

Hazırlayın ki yine böyle dumura uğramayın..

Soner abi Arda bizim evladımız dediysek onu sevdiysek hatasıyla sevabıyla sevicez. O an karşısında basın mensupları vardı öyle dedi. Bence bunlara takılmadan güle güle demeyi bilmeli ve oradada desteklemeliyiz bu çocuğu. Gerisi boş her Türk ispanyada oynamak ister. Oradan belki Barcaya gider. Yolun açık olsun kaptan efsane ol ve dön yuvana.

Basın toplantısını izleyene kadar Ardanın gitmesine ne satma gözüyle bakıyordum ne ihanet, sadece zamanlamasını doğru bulmuyordum.Ama basın toplantısını izlediğimde Onu şu anki durumuna getirmede en büyük pay sahibi 2 değeri üzdüğünü kırdığını gördüm.1-Galatasaray 2-Fatih Terim, defalarca helallik aldığı basın değilmiydi gitmesine sebep? 25 milyon taraftarı olan bir kulübün azınlıkta kalan bir bölümünün birkaç maçta yuhalaması mı engel oldu.Tüm Galatasaralılar hakkınızı helal edin demeye, Ahmet belki farklı düşünüyorum.Emre abisini savunduğu kadar savundumu seni beni???

Ben de eğer biraz bizim camiayı tanıyorsam Arda böyle bir veda şeklinden ve konuşmasından sonra bu takımda bir daha forma giyemez gibime geliyor.

Hal böyle olunca da çok örnek aldığı Emre abisinin izinden giderse kimse şaşırmasın şimdiden hazırlayın kendinizi.

ben hazırladım kendimi . bu çok belli zaten bu saatten sonra o formayı zor giyer . timsah yürüyüşü yapar artık bir kaç seneye

Abi sende haklısın ama ben öyle bakmıyorum olaya. Onun derdi kafasını rahat ettirmek futboluna bakmak iyi bir kariyer. Burda dursa Fener düşse veya düşmese yine basın adamı bitirmeye çalışacak ve sadece futbola kendini veremeyecekti. Galatasaray taraftarına ve Fatih Terim'e ayıp etmiştir ona lafım yok ama kendini bilmez taraftarda zamanında medyanın gazına gelip ıslıklamıştır bu adamı. Yanlış anlama burdaki lafın sana değil.Aslında daha önceden daha iyi takımada gidebilirdi ama burda kalmayı denedi ama olmadı. O da bir karar vermek zorundaydı geçen yıl ki gibi olsa sakatlı,formsuzluk vs bir daha Avrupa yüzü göremezdi.

nevzatdindar Nevzat Dindar

YamanAkinci tarafından

Arda jubıleyı hangı takımda yapmak ıstersın sorusuna 'bellı omaz' yanıtını verdı..Neden acaba?

Sonuna kadar izledım duymadım boyle bısey buyuk ıhtımal yalandır

hala anlamadığımm zaten işe yaramıyodu önemsiz bir oyuncuydu yenisi bulunur yeri dolar hemm nie kızıyosunuzki o çocuğu yemek niyetine medyanın eline veren kim biziz kendi taraftarının suçsuz yere kendni ıslıklaması ne kadar doğru ve etik (emre konusunda o hak ediyo) hem artık öyle baş belası bir futbolcu yok yani ay antremanlara bile zamanında geliyo ne kadar disiplinsiz ve şımarık bir adam birde sigara içmiyoo hayatımda böyle futbolcu görmedimmm

nasıl iğrenç biri ya 4/4 lük değill her zmn başkalarını mı düşünecek birazda kendini düşünsün burda kalsaydı ne olcaktı taraftarın sevmediği sevimsiz ve değersiz ucube olacaktı. Ve her sevgilisi ile dışarı çıktığında olay olacaktı .

Herkesin hatası olur siz lilcolnü bile ardadan çok sahiplendinizz ewt doğru zamanlama hataydı fatih terimi üzmeside çok kötüydü ama o daha çocuk herkesin hatası var eğer hatasız bir futbolcu istiyosanız üzgünüm ama cebrailin futboldan önemli işleri var

Soner abi Arda bizim evladımız dediysek onu sevdiysek hatasıyla sevabıyla sevicez. O an karşısında basın mensupları vardı öyle dedi. Bence bunlara takılmadan güle güle demeyi bilmeli ve oradada desteklemeliyiz bu çocuğu. Gerisi boş her Türk ispanyada oynamak ister. Oradan belki Barcaya gider. Yolun açık olsun kaptan efsane ol ve dön yuvana.

Mahir, senin görüşüne saygılıyım ama ben Galatasaray kaptanı Arda Turandan daha farklı bir basın toplantısı beklerdim.Yanında kikir kikir gülen menajeriyle, bir cafede muhabbet eder gibi olmaz bu işler.

Belki ileride takıma geri dönmesini gerçekten istemeyeceğiz. Hatta Fener de almak istemeyecektir kim bilir? Bir Nihat Kahveci gibi olabilir demek istiyorum. Artık her şey onun elinde... Umarım başarılı olur da ne o bizim yüzümüzü görür, ne de biz onun yüzünü... Yoksa bu taraftarın da Arda'nın da rahat edeceği yok.

nevzatdindar Nevzat Dindar

YamanAkinci tarafından

Arda jubıleyı hangı takımda yapmak ıstersın sorusuna 'bellı omaz' yanıtını verdı..Neden acaba?

Sonuna kadar izledım duymadım boyle bısey buyuk ıhtımal yalandır

Buda sorumu? Emre abisiyle beraber oturup karar vereceklerdir... Sonuçta Jubile bu Emre abime danışmadan olmaz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt