Arda Turan basın toplantısı düzenledi - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan basın toplantısı düzenledi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Arda Turan basın toplantısı düzenledi

Fatih Terim gereken tavrı göstermiş.Ama Arda Turan'ın pek umrunda değildi benim gördüğüm.

bosverin renkdaslar

bunlar sonradan görme kültürsüz topcular

anlamazlar bizleri

kilit vurun gitsin

ulan adam şikenin şaibenin serbest olduğu ligde oynamak istermi hem kalsa 3.5 m euro alıyo diye o bile laf edilecekti s*çsa haber konusu olan bir ülkede bende olsam bende isterim

Bu camianın asıl evladı Sabri'dir.Adamdaki forma aşkını nasıl görmüyorsunuz.

Tribünler küfür ediyor, eziyor.Adam çıkıp birşey diyor mu orda burda.

Kendince belki çok içerliyor.Allah aşkına kaçınız size küfür edilse sessiz kalarak cevap verebilirsiniz.

Sabri takım içindeki tek taraftardır.

Haklı.Arda'ya yapılanların on katı yapılıyor,bu adam bütün internette madara konusu, yerinde olsam futbolu bırakırdım ama kaçmıyor, güçlü bir karakter

Bu camianın asıl evladı Sabri'dir.Adamdaki forma aşkını nasıl görmüyorsunuz.

Tribünler küfür ediyor, eziyor.Adam çıkıp birşey diyor mu orda burda.

Kendince belki çok içerliyor.Allah aşkına kaçınız size küfür edilse sessiz kalarak cevap verebilirsiniz.

Sabri takım içindeki tek taraftardır.

Cok dogru konustun! Sabri cok iyi niyetli bir oyuncu ve GERCEK galatasarayli sonuna kadar.. Bunun aksini hic kimse iddiaa edemez! Birde liderlik kapasitesi olsaydi 100 de 100 kaptan Sabri olmali derdim. Ama herkez dalga geciyor adamla ciddiye alan yok maalesef

İzleyemeyenler için özet geçelim. Arda'nın konuşması;

Fatih Terim için 2dk

Galatasaray için 5dk

Madrid için 10dk

Emre abisi için 20dk.

Keita para için ayrıldı bu takımdan, Arda bu takımdan ne para için ayrıldı ne de bu takımda mutsuz olduğu için ayrıldı, ne de Atletico ,Galatasaray'dan daha büyük olduğu için ayrıldı.Ayrılışın nedenini iyi çözümleyemenler Arda'ya giydirip duruyor.Öncelikle şunu söylemek gerekir, her insanın ideali olabilir ve bu ideallerini gerçekleştirmek için çalışarak kendisini ve yeteneklerini göstermek zorundadır.Arda zaten bunu yıllar önce yaptı.Güçlü ve fit bir Arda bunu her daim yapacak kapasiteye de sahip.Ama bu ülkede sistem o kadar boktan ki, ne kadar başarılı olma potansiyelin varsa o kadar da kuyun kazılmaya müsaitsin demektir.Arda'yı bitirmek isteyenler oldu, bunu kendisi de çok iyi bildiği için basın toplasında şu cümleyi kurdu "orada başarılı olursam ne ala, olamazsam kına yakacaklar hazır" bu aslında herşeyin özeti olmalı, sırf bu yüzden kendisine destek vermek istiyorum.Emre Belözoğluna gelince, eminim buradaki herkes kendisinden nefret ediyor, ama şöyle düşünün, Fenerbahçeli olan çok yakın bir arkadaşınız,bir kuzeniniz var bir şekilde bir platformda kötü bir pozisyonda anti-destek içinde kalıyor, sizin ona destek vermeniz ne kadar normal ise, Arda-Emre ilişkisinde de Arda'nın Emre'ye destek vermesi o kadar normal.Bunu taraftarlar olarak anlamamız zor ama anlamak zorundayız.

Tebrikler iyi yorum tabi anlayana.

Allahım sen büyüksün, Arda sen hadi çok büyük takıma gittin ya seneye Allaha yalvarıyorum nolur CL'de Athletico Madrid ile aynı gruba düşmeyi nasip et. Allahtan tek dileğim budur. İşte o zaman görelim , kim büyük, kim küçük.

Kimse bana Galatasaray'lılığı öğretmesin, benden daha iyi Galatasaray'lıyım diyenle uzun uzun tartışmamız gerekir diyen adama sizler bu veda şeklini ve konuşmasını yakıştırdıysanız asıl siz hiç Arda'yı Galatasaray'lı gibi görmemişsiniz demektir..

ne bekliyordun ??

Ya bırakın su adamı artık,yemişim öyle Galatasaralıyı adam aklı sıra imparatora bile ayar veriyor .Beni en iyi o anlarmış mış mış ,o da fiorentinaya gitmişmişmiş..Bu cocukta bir gram zeka yok.Bırakın ne yapıyorsa yapsın ya ,arda bu takımdayken sırasıyla 3.5.8 oldu bu takım ,hagimi lan bu bu kadar ağlıyorsunuz ,hala emre abisini savunuyor adam ,taraftarı ağzına bile almıyor.Sizin derdinize bak ,geçiniz....

Oktay Derelioğlu" asıl hapis yatması gerekenler o tribünde Emre'yi ıslıklayanlar" mış !!!

"Arda işte bu yüzden Türkiye'den gidiyor" muş!!!

Ehhh! Böyle başa böyle traş... Sizin algınıza ben ne diyeyim ki?

Kim ne derse desin aklı sıra Fatih Terim'e yaptığı gönderme çocukçaydı hatta içi boş konuşmaydı Arda'nın.

Benim Büyük Kaptanım Sabri'dir.Bundan sonra forumda onu karalayıcı hakaret içerikli birşeyler görürsem gereken cevabı veririm.Gerekirse de ceza yerim.

ulan adam şikenin şaibenin serbest olduğu ligde oynamak istermi hem kalsa 3.5 m euro alıyo diye o bile laf edilecekti s*çsa haber konusu olan bir ülkede bende olsam bende isterim

"spor mahkemeleri kurulup suçlular spordan men edilmeli, spor yüzünden insanlar hapis yatmamalı" bu lafı söyleyen adamın şikeden rahatsız olacağını sanmıyorum .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt