Arda Turan basın toplantısı düzenledi - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan basın toplantısı düzenledi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Arda Turan basın toplantısı düzenledi

Hagi'ye bile küfür etti bu taraftar. Arda samimi olsun, taraftarı sebep göstermesin gitmesine sebep olarak.

ayrıca terimin ne ypaıcagını falan söylyrsunuz sistemdi vs.. sistemi bu kadar biliyorsanız oyuncuya dayalı bir sistem olmadıgını bilmeniz gerekir . bilmiyosanız ise son 2 maçın özetini yda tüm maçı izlyn .. ve tranfer olcak yerine adam alıncak.. maanen dolmaz ama katkı önnden dolcak yer !

ne kadar bencil düşünüyorsunuz demek ki hiç sevmemişsinisz ardayı .. bu konu açıldıgıda kimin ne oldugu gayet anlaşılıyo ...

adama 3 metra öteden 14 15 yaşında ki tipler küfür ediyo ve siz neyden bahsediyorsunuz .. bu sadece bir tanesi ..

adam ne zaman kalıyorum dedi ? idmanlar 27 sinde başlıyo gidicez dedi . ne yapsaydı içeri mi alınmasaydı ??

şimdi saattı diyorsunuz .. ne demek oluyo bu siz transfer komitesinde mi çalışıyorsunuz . ? detayları nerden biliyorsunuz .. belki atltico sıcak parayı bulunca geldi daha saglam ?? bu kadar kolaymı harcamak !! yazık ciden

Kimse bana Galatasaray'lılığı öğretmesin, benden daha iyi Galatasaray'lıyım diyenle uzun uzun tartışmamız gerekir diyen adama sizler bu veda şeklini ve konuşmasını yakıştırdıysanız asıl siz hiç Arda'yı Galatasaray'lı gibi görmemişsiniz demektir..

mal oktay mal oktay mal oktay mal oktay mal oktay mal oktay mal oktay mal oktay mal oktay mal oktay mal oktay mal oktay

Hepsini geçiyorum Atletico Madrid-Galatasaray maçında Turkey is not Europe diyip bizden nefret eden bir klübe gitti Arda..

Adam transfer yapıyor, tabi sevinçli olacak. Melo'yu düşünün misal, buraya ağlaya ağlaya gelse hoşunuza gider miydi? Gelmek istemiyormuş da zorunda kalmış gibi?

"spor mahkemeleri kurulup suçlular spordan men edilmeli, spor yüzünden insanlar hapis yatmamalı"

hadi güle güle arda

Bu camianın asıl evladı Sabri'dir.Adamdaki forma aşkını nasıl görmüyorsunuz.

Tribünler küfür ediyor, eziyor.Adam çıkıp birşey diyor mu orda burda.

Kendince belki çok içerliyor.Allah aşkına kaçınız size küfür edilse sessiz kalarak cevap verebilirsiniz.

Sabri takım içindeki tek taraftardır.

bir Bülent Korkmazın kaptanlığına bakarım bide Arda Turanın yolu açık olsun hiçbir zaman büyük kaptan olamadı olamayacakta...

zamanında ardayı yuhalayanlar küfredenler şimdi arda galatasarayı satmış diyorlar, bence asıl satışı zamanında sadece sakatlığından dolayı kötü oynayan ardayı ıslıklayan galatasaray taraftarı yapmıştır, rahat bırakın artık ardayı, kolayca futbola odaklanabileceği ve hakkında yalan yanlış haber yapılamayacak bir takımda futbol hayatını sürdürsün.

Keita para için ayrıldı bu takımdan, Arda bu takımdan ne para için ayrıldı ne de bu takımda mutsuz olduğu için ayrıldı, ne de Atletico ,Galatasaray'dan daha büyük olduğu için ayrıldı.Ayrılışın nedenini iyi çözümleyemenler Arda'ya giydirip duruyor.Öncelikle şunu söylemek gerekir, her insanın ideali olabilir ve bu ideallerini gerçekleştirmek için çalışarak kendisini ve yeteneklerini göstermek zorundadır.Arda zaten bunu yıllar önce yaptı.Güçlü ve fit bir Arda bunu her daim yapacak kapasiteye de sahip.Ama bu ülkede sistem o kadar boktan ki, ne kadar başarılı olma potansiyelin varsa o kadar da kuyun kazılmaya müsaitsin demektir.Arda'yı bitirmek isteyenler oldu, bunu kendisi de çok iyi bildiği için basın toplasında şu cümleyi kurdu "orada başarılı olursam ne ala, olamazsam kına yakacaklar hazır" bu aslında herşeyin özeti olmalı, sırf bu yüzden kendisine destek vermek istiyorum.Emre Belözoğluna gelince, eminim buradaki herkes kendisinden nefret ediyor, ama şöyle düşünün, Fenerbahçeli olan çok yakın bir arkadaşınız,bir kuzeniniz var bir şekilde bir platformda kötü bir pozisyonda anti-destek içinde kalıyor, sizin ona destek vermeniz ne kadar normal ise, Arda-Emre ilişkisinde de Arda'nın Emre'ye destek vermesi o kadar normal.Bunu taraftarlar olarak anlamamız zor ama anlamak zorundayız.

Fatih Terim çıkıp "Evlat ben bu takıma hala ülkede yaşanmamış başarıyı yaşattım da gittim, sen ne yaptın?" desin de bir kendine gelsin.

Hagi bile küfür yedi, Bülent korkmaza bile küfür ettik diye kendimizi savunacagımıza.

Artık şu kafa yapımızı bi değiştirelim. Bundan sonra en azından bu huyumuzdan vazgeçelim. Yarın birgün 2-3 maglubiyet arka arkaya geldiğinde eminim ki

Fatih Terim'ede küfür eder bu taraftar. Artık herkes şapkasını önüne alsın bi düşünsün. Bizde nerede yanlış yaptık diye !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt