Arda Turan basın toplantısı düzenledi - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan basın toplantısı düzenledi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Arda Turan basın toplantısı düzenledi

Böyle veda olmamalıydı.Yakışmadı orası benim yuvam dediğim diyen bir kaptana..Bir adam yuvasından ayrılırken sırıtmaz, agzı kulaklarına varmaz.

Haklısın yuhalanmamalıydı, ama unutmaki Galatasaray sadece o maça gidenlerden ibaret değil..Ayrıca basın onun tüm özel hayatı hakkında neler yaptı.O zaman basına da küsseydide helallik istemeseydi.

Ya sadece bir maç değil ya burada yazılanları da biliyorum.. Arda tepki olarak formasını öperken artan protestolar gözümün önünden gitmiyor.. Hava alanında protesto edildi yani Arda'nın gitmek istemesinin tek suçlusu Arda'da değil 2 yıllık kötü süreçte pek çok etken var herşey çok iyi durumdayken gitmedi Arda yani... Olaylara günlük bakanlar şuan çok iyidi herşey falan diye görebilir ama öncesi var malesef

Yıllardır Ayhan'a da ediliyor !

Belki aynı şey değil diyeceksin ama rezil geçen bir sezonda bazen öyle zamanlar geliyor ki diline sahip olamıyorsun. Ayrıca geçen sezon Arda'da gerçekten birşeyler yapmaya çalışan çabalayan bir izlenim görülseydi belki kimse etmezdi. Tabiki tasvif etmiyorum ama oluyor bazen. Küfür edenlerde Galatasaray'ın içinde bulunduğu durumdan dolayı etti. Küfür için gidiyorsa yolu açık olsun.

Ardayı kötülemek için Ayhan'ı öveceğinizi rüyamda görsem inanmazdım :eek:

Arda cok simarmis... Fatih terime laf atmak senin neyine? Daha dunku cocuksun.. Tamam futbolculugun tartisilmaz kendini iyi gelistirdin.. Ama Fatih terim de gitti vedalasmadim demesi cok yanlis!! Bir kere Fatih Hoca bize simdiye kadar en buyuk basariyi yasatip ta gitmistir! 4 sene ust uste sampiyon olduk ve avrupanin krali olduk! UEFA , SUPER KUPA kazandirdi da gitti. kendini IMPARATOR Fatih hocayla karsilastirmasi COK ama COK YANLIS ! ayip etti :)

FT geldiğinde söyleseydi gitmek istediği FT ikna edemeyince olumlu karşılar güle oynaya gönderirdi FT herşeyi hazırladı 2 transferle bomba gibi takım olacaz derken en büyük silahını kaybetti üzüntü duyması küsmesi gayet doğal !

Bundan sonra da Fatih hocanın arkasında durmak lazım,isterse Servet'i forvet oynatsın, yönetim ve Fatih hoca müthiş bir tavır koymuş.Helal olsun.

Harbiden bunu söyledi mi?

Söyledi de bunda ne var şaşılacak anlamadım ben.Şike 14 Nisan 2011 tarihinde "Ceza Hukuku" kapsamına suç olarak girmemiş olsaydı şu an liglerin ilk haftası başlamıştı, Arda belki de 1 ay önce transfer olmuştu vs.Eğer Aziz Yıldırım şikeden dolayı içerde yatarsa bunun bu şekle girmesinin nedeni ceza hukukunda suç sayılmış olmasından dolayı olacak.Ama gerçekten hukukun üstünlüğünü kabul eden, sistem ülkesi olsaydık şu ana kadar Federasyonun elinde bulunun teşvik,şike vs ne varsa hepsi zamanında incelenirdi.Spor mahkemeleri kurularak daha sistematik araştırmalar ve sonuçlar elde edilebilir.Ama bizim ülkede ne hukuka duyulan inanç ne de hukukun üstünlüğünün kabul edilmeyişi bizi bu şekilde şaşırmaya iter.

Fatih Terim'in gidişi ile Arda'nın gidişini bir tutuyorsunuz ya helal olsun.

Fatih Hoca, bu takımı 4 sene üstüste şampiyon yaparak gitmiştir.

17 Mayıs 2000'de Türk Futbol tarihinin en büyük başarısına damga vurarak gitmiştir.

Fatih Terim gitmişse de zamanında gitmiştir. Ağustos ayının ortasında sezonun başlamasına az bir zaman kalırken "Hade ben gidiyorum bye" deyip çekip gitmemiştir.

Arda'nın transferine olumlu yaklaşıyorum, hak veriyorum, orada başarılı olmasını istiyorum. Ama bugün toplantıda saçmaladı. Hele kendi gidişi ile Hoca'nın gidişini bir tutması...

Benim Büyük Kaptanım Sabri'dir.Bundan sonra forumda onu karalayıcı hakaret içerikli birşeyler görürsem gereken cevabı veririm.Gerekirse de ceza yerim.

Sabri iyidir renktas.. saftir temiz kalplidir ve icinde kotulugu olmayan bir oyuncudur! Ayni durumda Sabri olsaydi iddiaa ediyorum Sabri kesin olarak kalirdi ve takimini yanliz birakmazdi!

Böyle bir yorum gördüm, çok doğru özetlemiş...

Hayal kırıklığıydı... Hani gelip gönderilen yabancılar vardırya bizde, onlar kadardı içtenliği Ardanın..

Fatih Terim'in gidişi ile Arda'nın gidişini bir tutuyorsunuz ya helal olsun.

Fatih Hoca, bu takımı 4 sene üstüste şampiyon yaparak gitmiştir.

17 Mayıs 2000'de Türk Futbol tarihinin en büyük başarısına damga vurarak gitmiştir.

Fatih Terim gitmişse de zamanında gitmiştir. Ağustos ayının ortasında sezonun başlamasına az bir zaman kalırken "Hade ben gidiyorum bye" deyip çekip gitmemiştir.

Arda'nın transferine olumlu yaklaşıyorum, hak veriyorum, orada başarılı olmasını istiyorum. Ama bugün toplantıda saçmaladı. Hele kendi gidişi ile Hoca'nın gidişini bir tutması...

SANA 100 de 10000 katiliyorum renktas!

Oktay:"ntvspor gerçekten çog güzel programlar yapıyor,ailecek izliyoruz.Şeyyy benide alsanız ya buraya?"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt