Arda Turan: "Benim için yeni bir hayat başladı" - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan: "Benim için yeni bir hayat başladı"

Cevap: Arda Turan: "Benim için yeni bir hayat başladı"

En son sokağa çıkıp Galatasaray diye bağırdıysan bunda Lincoln'ün katkısı %50'den fazlaydı. Nankörlük etmeyin. O adam Fenerbahçe'de olsaydı ilah olmuştu ve şuan hala topunu oynuyordu.

Renkdas, Arda da daha gecen milli macta son dk de attıgı golle bizi sevince bogmadı mı:)

Yemek konusunu anlamadım ama neyse,sende Haklısın ne yapalım asalım mi Arda'yi:D

Şöyle anlatıyım son 1 2 senede yabancı oyuncular ve Türk oyuncular arasında gruplaşmalar oldu hatta Türk oyuncular arasında da ayrı bir gruplaşma oldu(Arda vs Servet) yabancılarla aynı masada yerli oyuncularımız yemek yemiyordu baya konuşulmuştu bir dönem sonra birden haberler kesildi ne oldu ne bitti öğrenemedik.Bunu anlatmıştım.

ARDA YANIT VERDİ, OLAYI TATLIYA BAĞLADI-

İşte bazı taraftarları çileden çıkaran bu açıklamalar, bugün Arda Turan'a soruldu.

Yıldız futbolcu saha açılışı sonrası konu hakkında şunları söyledi; “Ben G.Saray’ı çok seviyorum, G.Saray taraftarını da çok seviyorum. Sadece 1 ay önce yaptığım konuşmalar bunlar, önemli değil. Böyle şeyler tabii ki olacak. Bugün güzel bir yerde bunları konuşmak yersiz".

Arda'nın basın mensuplarına yaptığı açıklamaların ardından orada bulunan bir Galatasaray taraftarı "G.Saray taraftarı sana kırgın değil, seni çok seviyor” dedi. Arda ise bu sözler üzerine "Ben de onları çok seviyorum" karşılığını verdi.

Galatasaray'ı seviyorsa ve 1 ay önce söylenmiş sözlerse sorun yok.

1 ay önce suçlu psikolojisiyle saldırmış bize,şimdi keyfi yerinde olduğu,yaptığını sindirdiği için sorun yok.

Konu kilit yav, lutfen yav.

Gørdukce sinirim bozuluyor!

Şöyle anlatıyım son 1 2 senede yabancı oyuncular ve Türk oyuncular arasında gruplaşmalar oldu hatta Türk oyuncular arasında da ayrı bir gruplaşma oldu(Arda vs Servet) yabancılarla aynı masada yerli oyuncularımız yemek yemiyordu baya konuşulmuştu bir dönem sonra birden haberler kesildi ne oldu ne bitti öğrenemedik.Bunu anlatmıştım.

Yıllardır olan birsey zaten bu,Gerets'in 2. Yılında başladı bu gruplasmalar.

Başlıga bakarak cevap veriyorum daha öncede dediğim gibi o hayatında basarılar.

Arda'nın bu kulübe maliyetini hesaplamaya kalkarsam bunun altından Arda da kalkamaz. Onun yabancı düşmanlığı yüzünden yararlanamadan gönderdiğimiz yabancıların parası kaç 50.000 dolar ediyor acaba? Ve eğer ki Arda bu sene takımda olsaydı, Melo'nun şuan ki performansı göstermesine imkan yoktu.

arda'ya sahip çıkmalıyız yoksa emre olayında olduğu gibi fener'e gider. emre adnan polatla görüşmüş beni alın demiş o ret edince fenere gitmiş diye biliyorum ben.

arda'ya sahip çıkmalıyız yoksa emre olayında olduğu gibi fener'e gider. emre adnan polatla görüşmüş beni alın demiş o ret edince fenere gitmiş diye biliyorum ben.

Geri çevirmedi menajeri Galatasaray ve Fener e aynı anda geliyor önerisini yapıyor teklifimizi sunuyoruz teklif beğenilmiyor sonrası malum.

Fenere gitmek isterse fenere gider bu bizden degil ondan goturur.

Diger mesajlara da baktimda herkes de bir korku feneremi gider diye, ilginc insanlariz ya, hem yerin dibine sokuyoruz hem de aman fenere gitme diye nerdeyse yalvaracagiz.

Benim bildigim Arda en az 30-32 yasina kadar gelmez buraya, o zaman da zaten bu kadar makbul olur mu olmaz mi bilinmez, rahat olalim.

demek ki yanlış biliyormuşum.

Hayır yanlış bilmiyorsun. Başkan Polat ne olduğu belirsiz transferlere milyonlar saçarken ayağına kadar kadar gelen Emre'ye enayi muamelesi yapıp cimri davranırsa Emre de fb'ye gider tabiki. Polat 4 milyon veremedi Emre'ye ama daha sonra sahada sürünen Elano ve Misi'lere 40 milyon vermesini bildi. O hafta Emre konusunu gazetelerden takip etmiştim. Geri dönmesini bekliyordum, ama sırf Polat'ın gülünç bir rakam teklif etmesinden dolayı Emre'yi kaçırdık. Ayağımıza kadar gelen Emre'yi reddettik gidip fb'yi şampiyon yaptı, elimizin altında bulunan Sergen'i redettik gidip bjk'yi şampiyon yaptı. Bizde bu tür yöneticiler oldukça düşmana, gerek var mı?

Hayır yanlış bilmiyorsun. Başkan Polat ne olduğu belirsiz transferlere milyonlar saçarken ayağına kadar kadar gelen Emre'ye enayi muamelesi yapıp cimri davranırsa Emre de fb'ye gider tabiki. Polat 4 milyon veremedi Emre'ye ama daha sonra sahada sürünen Elano ve Misi'lere 40 milyon vermesini bildi. O hafta Emre konusunu gazetelerden takip etmiştim. Geri dönmesini bekliyordum, ama sırf Polat'ın gülünç bir rakam teklif etmesinden dolayı Emre'yi kaçırdık. Ayağımıza kadar gelen Emre'yi reddettik gidip fb'yi şampiyon yaptı, elimizin altında bulunan Sergen'i redettik gidip bjk'yi şampiyon yaptı. Bizde bu tür yöneticiler oldukça düşmana, gerek var mı?

Komik rakam falan değildi herşeyi abartma sende.Almaya gücümüz yetmedi hemen fenere mi gitmesi lazımdı hadi gitti diyelim durmadan sallayıp durdu buna ne demeli? Emre' yi bile savunuyorsan haklsın sana bakınca düşmanı uzakta aramamak lazım.

Yabanci oyunculardan neden verim alamadigimiz belli oldu iste.

Kimse Elano-Gio-Jo-Lincoln vs... suclamasin artik.

Adam kendi parasiyla ister helikopter bakar ister ucak sana ne.Onlar Arda gibi Emre abilerinden emanet araba alip gezmiyorlar.

Ankaragucu macindan sonra Servete nasil kizdiysam Ardayada o acidan bakiyorum artik.

Ardaya gecen son 2 sezon icin selamimi yolluyorum.

Ardasiz takimin yuzu gukmeyi ogrendi.

Neyse kendisi Madride kafasina gore takilsin biz Galatasarayin yaninda mutluyuz.

sana ne desem boş ya.

misi ve elano ne olduğu belirsiz adamlar zaten :D ayrıca ikisi için cebimizden 15 milyon çıktı çıkmadı.

Ama şunuda söyleyeyim emreye komik bi rakam teklif edilmedi. 2.5 gibi rakam verdik aziz yıldırım 4 e yakın bir takam verince emre bunu polata söylüyor. Polatta biz o kadar veremeyiz diyor. emrede paraya muhtaç olduğu için aradaki bir bir buçuğa feneri tercih ediyor.

Eskiden medya bunu rahat bırakmazsı şimdi bu medyayı rahat bırakmıyor yüzsüz herif

Üst Alt