Arda Turan: "Galatasaray benim yuvam, ben onlara ne yaptım!" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Rica ederim kafamdaki Alper Altun algısını alt üst etmeyin. Yorumlarınız yerinde ve genelde güzel. Nereden çıktı şimdi bu uc fikir?
Sürekli bunun Galatasaray hakkında yaptığı yorumlar, hem medyadan hem de çevresi bu yönde bir algı oluşturma çabasında. Bizim Dursun Terim de olduğu gibi her an KAP açıklaması yapacak gibi bir his var içimde.

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sürekli bunun Galatasaray hakkında yaptığı yorumlar, hem medyadan hem de çevresi bu yönde bir algı oluşturma çabasında. Bizim Dursun Terim de olduğu gibi her an KAP açıklaması yapacak gibi bir his var içimde.

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Umarım kış mevsiminin vermiş olduğu bir depresiflik vardır sende üstad. :asd22:

Şaka bir yana bu kadar kısa sürede olmaz. Sabah da yazmıştım. Bir kaç sene sonraki ortamı şimdiden hazırlıyorlar. Ancak yerini yapar. Bu sene ve yaz sonu imkansız ;)

Arda su kadroda suan ki formuyla halisaha topcusu gibi eli belinde dolasir.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Futbolda da hayatta da dün yoktur bu bir.arda gelir başarıyla oynar gol ve asistleriyle bizi şampiyon yaparsa yine gönülleri kazanır bu iki.arda akıllansa en büyük transferimiz olur boş laf bu göbek büyüttü halı saha topçusu muhabbetini arda kendini futbola versin ligin en iyi futbolcusu olur direkt bu üç.7 milyon euro net kazandığını düşünmüyorum vergi düşünce en fazla 4 mil euro kazanırki bizde muslera gomis belhanda feghouli zaten bu parayı alıyor ekonomik olarak çok çok mümkün bir transfer bu da 4

SM-C5010 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sen konuşma ulan değişik, bittin olm işte azalarak zaten bizi sattığın gün notunu vermiştim, hala GS çocuğu filan diyenler vardı neyse ki bizi yanıltmadın da onların yanılttın şimdi 3-5 kişi dışında seni isteyen yok işte. Git ne güzel komik olmayan teklifleri kabul et olmadı yükselen alçalan onlara filan bak bi belki daha hayırlı olur senin gibi bir adam için.

giphy.gif

Aynı anda Galatasaray ve Beşiktaş'ı farklı kanallardan yoklayacak kadar ortam çocuğu oldu. Gençken de çok düzgün bi karakter olacağını beklemiyordum ama bu kadar da Rıdvan olacağını düşünmüyordum. Gün geçtikçe çığır açıyor.

Fatih Terim gelmeseydi kesinlikle kapağı atacaktı bize. Umarım Fatih Hoca bu konuda yumuşamaz.

Arda'nın hak ettiği yer akıl hocalarının yanı.
#YallahSurvivora
#ArdaTuran4Survivor

Aynı anda Galatasaray ve Beşiktaş'ı farklı kanallardan yoklayacak kadar ortam çocuğu oldu. Gençken de çok düzgün bi karakter olacağını beklemiyordum ama bu kadar da Rıdvan olacağını düşünmüyordum. Gün geçtikçe çığır açıyor.

Fatih Terim gelmeseydi kesinlikle kapağı atacaktı bize. Umarım Fatih Hoca bu konuda yumuşamaz.

Arda'nın hak ettiği yer akıl hocalarının yanı.
#YallahSurvivora
#ArdaTuran4Survivor
FT transferlerini bekliyoruz!

SM-N910F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt