Arda Turan: "Galatasaray benim yuvam, ben onlara ne yaptım!" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
ardanın siyasi ve magazinel tarafı tüm türk halkının antipatisini kazanmasına neden oldu. galatasaray taraftarı için ekstra antipati oluşturan durum ise yıllarca biriktirdiği onlarca ufak olaylar vardı ve her defasında suçlu galatasaray taraftarıymış gibi trip atması tuz biber oldu bu antipatiye. ardanın galatasaraylılığı hep lafta oldu diğer takımlara şirin gözükmek için yaptığı hareketler,sohbet ettiği arkadaşlık kurduğu kişiler gün be gün ardayı galatasaray taraftarı nezdinde değersizleştirdi.hiç birzaman gerçekten galatasaray camiasına malolmuş gibi hissettirmedi diğer efsanelerimiz gibi. zaten arda yeterince galatasaraylı olsaydı tinercilerin ve şikecilerin taraftarları arda ismine katı bi şekilde karşı çıkarlardı ve kendi formaları altında görmek istemezlerdi ama görüldüğü gibi bugün arda 2 takıma da gitse kimse şaşırmaz.

Aklindan ziyade duygusuyla, somut gelismelerden ziyade algilarla hareket eden bir toplum oldugumuz icin bu sacma dozajda tepki var sana Arda.

Üst Alt