Arda Turan l Basın Bunu Da Yazın ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan l Basın Bunu Da Yazın !

Cevap: Arda Turan l Basın Bunu Da Yaz !

5571502833_36d386288e_b.jpg

Cevap: Arda Turan l Basın Bunuda Yaz !

Evlensin yakisir. Bir insanin üzerine birsey yaziliyorsa, demekki birseyler varki yaziyorlar. Ardanin cok hatasi olmustur. Tabiki bende istemem elestirilsin felan cart curt ama, burasi Türkiye burda öyle bir ihtimal yok. Büyük futbolcuysan futbolculugun ile cevap verirsin. O yüzden de savundugum seyi hala söylüyorum, Arda Türkiyede kalmamli kesinlikle gitmelidir. Yoksa bugünki gördügümüz resimi her zaman yine görürüz. Hem onun icin hem bizim icin en iyisi budur.

Böyle insanları gördükçe forumdan bile soğuyorum.

Varsa var size ne?

emre denen .... basın tribününe hareket yapınca, burdan demediğiniz kalmamıştı, bari oh olsun diyip kendinizi tekzip etmeyin

Eheh :D

Evet çünkü adamın özel hayatı.Sizi ırgılamıyor.

Irgaliyor diyen yok zaten. Arda Türkiye de durdugu sürece kendisinin her türlü acigini malzeme yapacaklardir. Buda ne Ardanin ne de bizim iyiligimiz icin iyi olmaz. Olmadi, olmaz.

Arda gitmeli, kendisi ve biz rahat etmeliyiz.

Sorunun ne anlamadim ama neyse. Lap diye atladin bir cümleye.

Irgaliyor diyen yok zaten. Arda Türkiye de durdugu sürece kendisinin her türlü acigini malzeme yapacaklardir. Buda ne Ardanin ne de bizim iyiligimiz icin iyi olmaz. Olmadi, olmaz.

Arda gitmeli, kendisi ve biz rahat etmeliyiz.

Sorunun ne anlamadim ama neyse. Lap diye atladin bir cümleye.

Ben belki yanlış anlamış olabilirim.

Demek ki var öyle birşeyler dedin.Sevgilisine dil uzatılması konusunda dediğini düşündüm.

Ve bu kaldırılacak birşey değil.Hazımı zor birşey.Arda da bunun zorluğunu çekiyor.

O yüzden o şekilde sert girdim.Dediğim gibi belki sen başka birşey için öyle demiş olabilirsin.

Kusura bakma.

Emre resmen hareket çekti. Aradaki farkı göremeyecek kadar Arda düşmanı olmuşsun.

bana göre futbolcu sağa sola hareket yapacağına çıkıp futboluna oynayacak Arda da x de y de, hareketin ne olduğu beni bağlamaz, ayrıca ben Arda düşmanı falan da değilim, futbol oynamayıp başka her türlü işi yapan futbolcu düşmanıyım

Kewell'a salladı bu arada takımın selameti ve kendi iyiliği için gitmesi lazım.

Üst Alt