Arda Turan l Basın Bunu Da Yazın ! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan l Basın Bunu Da Yazın !

Cevap: Arda Turan l Basın Bunu Da Yaz !

Hmm. Galatasaray'da bilerek mi oynamıyor diyorsun ? Bir argüman atıyorsun ortaya buyur ispatla bekliyoruz.

çok basit, bir adam sakatlıktan çıktıktan sonra, maç kondisyonu yokken, ilk 11 e çıkabilip sağa sola bu kadar koşar 90 dakika boyunca kendini parçalarsa, dikkat edin iyi oynadı demiyorum, hele ki arda gibi sürekli biyerleri çekme potansiyeli yüksek olan adam, 90 dakikayı tamamlayamaz, bir sıkıntısı muhakkak çıkar, atar çeker vs... eğer atma çekme zorlanma yoksa demekki bu adam bundan önce de bu kadar tempoyu kaldırabilirdi, Hagi mal mı onu oynatmasın en ihtiyacı olan maçlarda, Arda ben sakatım demese...

nezaman salladi ne dedi

Özgür Buzbaş sordu (Kewell'la röportaj yapmışlardı) Kewell senin için son aylarda yüzü hiç gülmüyor dediğini söyledi,Arda da benim tavırlarım hep aynı insanlar ilk önce kendilerine bakacaklar sorunu kendilerinde arayacaklar gibisinden şeyler söyledi.Buda takım içinde kopukluk olduğunun bir göstergesi bana göre!

Cevap: Arda Turan l Basın Bunu Da Yazın !

arda harbiden haklı arkadaşlar basın arda nın sakat olduğu için yazmayınca bazı kişiler anlamıyor ne için oynmadığını

Arda hakkında negative ve ironi yorumlar yapanları, taraftarlıktan dışlayalım artık.

çok basit, bir adam sakatlıktan çıktıktan sonra, maç kondisyonu yokken, ilk 11 e çıkabilip sağa sola bu kadar koşar 90 dakika boyunca kendini parçalarsa, dikkat edin iyi oynadı demiyorum, hele ki arda gibi sürekli biyerleri çekme potansiyeli yüksek olan adam, 90 dakikayı tamamlayamaz, bir sıkıntısı muhakkak çıkar, atar çeker vs... eğer atma çekme zorlanma yoksa demekki bu adam bundan önce de bu kadar tempoyu kaldırabilirdi, Hagi mal mı onu oynatmasın en ihtiyacı olan maçlarda, Arda ben sakatım demese...

Argümanın bu mu ? Yeterli mi sence o tuttuğun takımın kaptanına attığın iftirayı aklaman için ?

Kendini falan yırtmadı. Tüm maç yürüdü. Önünden adamlar geçip gitti. İyi bir Arda şu maçta rahat 6-7 top çalardı.

Arkadaşım zorlama. Zamanlaman yanlış. Arda'nın kötü olduğu bir maçtan sonra yazsan destekçilerinde çok olurdu burada ona da eminim. Timing hatası ömer üründülün deyimiyle...

Biride Kewell'a salladi diyor ne kalin kafali kisiler var...Ozgur Buzbas "Kewell roportajinda Arda'yi eski zamanlardaki gibi neseli gormek istiyorum " dedi ne dusunuyorsun bu konuda dedi..."Ben ayniyim her zaman ama olumsuz hale getirmeye calisanlar "vs tarzi bisey dedi...Basina ince bir gonderme yapti ne Kewell'a laf demesi...Ayrica az once baktim ibne basin bunuda yaz diye bisey gormedim sadece basin bunuda yaz dedi

Şu konunun bile içine ettiniz..Gayet medeni bir şekilde mesaj verdi..Basının hakkında yazmadığı şey kalmadı..

Arda bundan sonra milli takıma alınmasın..Hatta kaptanlığıda alınsın..Yapılmayacak şeyler yaptı...

LiveImages%5CSpor%20Foto%5C124%5CEmre%27nin%20el-kol%20hareketleri%20g%C3%BCndeme%20oturdu%5C04.jpg

adszcgw.jpg

Ikinizin´de eline Koluna saglik...!!! Helal Olsun Size..!! Arkanizdayim..!! Ama Bunlar cok Nazik olmus.. Asagidakini Hak ediyor o cirkef Reyting dingilleri..!!

0.jpg

[video=youtube;KPotjuVPMhM]https://www.youtube.com/watch?v=KPotjuVPMhM[/video]

Çok derin manası var

Üst Alt