Arda Turan Resmen Atletico Madrid'te - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan Resmen Atletico Madrid'te

Cevap: Arda Turan A. Madrid'le Anlaştı mı ?

Say bana reis bir tane böyle adam. Real Madrid'e gitti, giderken herkes orada ezilir, yok Kaka gelince yedeğe düşer falan filan dendi. Adam çatır çatır oynuyor, fiziksiz, fulesiz, hızlı olmayan bir adam nasıl bu kadar başarılı olabiliyor? Demek ki özel bir şeyler var adamda teknik bazında.

Hayret lan. Umut futbol muhabbeti yapıyor.

Cevap: Arda Turan A. Madrid'le Anlaştı mı ?

Hakikaten inanan var mı bu haberlere?

Gazetelerin bir numaralı gündemi Arda.

Ondan sonra manşetlerden inmiyor deniyo.

Bu gün fotomaç gazetesinde haber var. Neymiş Arda herkese Atletico Madrid'le anlaştım diyormuş.

Hep aynı taktik. Hakan Şükür çıkar Arda aslında sakat değil diye bi tarafından uydurur.

Zaten Hakan'a açıklamayı yaptıran neresiyse bir gün sonra Arda'nın doktorunun ağzından çarpıtılmış bi haber yayınlar ve Arda sakat değil diye insanları kandırır. Sonra Galatasaray klübü doktoru Arda'nın sakatlığına dair çıkar uzun uzun konuşur bu da her gün boy boy Arda haberi yapan medyada nedense doğru dürüst yer bulmaz.

Bi hafta önce Chelsea ile anlaşmıştı Arda

Şimdi bi Atletico Madrid haberi yaptılar.

Sonra zaten Avrupa'da bir çok isteyeni yıllardır olan Arda'nın menejerine sordular, oda bırakırsa Galatasaray yönetimi gidebilir dedi. Sonra bunu Galatasaray yönetimi bırakırsa Arda gidecek diye yazdılar. Bi gün önce Atletico Madrid ismini ortaya attılar. Şimdi de kaynaksız sallama haberlerle bunun doğrultusunda haber yapıyorlar. 2 senedir senaryo bu. Arda sezon sonu Galatasaray'da kalacak. Adnan Polat Arda'yı öyle 11 milyon dolara falan satmaz. Gökhan Gönül bile 15 milyon EU ediyoken 1 sene beklerler adam değerini bulur, hatta 1 sene daha beklerler şampiyonlar liginde oynatırlar. Ondan sonra satarlar.

# Arda Turan | Atletico Madrid

news_manset_resim_cc_arda1.jpg

Galatasaray'da Arda Turan'ın gidecek mi, kalacak mı? tartışmaları son buluyor...

Her gün hakkında Avrupa'ya gideceği iddiaları atılan Arda Turan, yuvadan ayrılıyor. Lig TV Haber Müdürü Bahri Havadır'ın verdiği bilgiye göre genç yıldızın yeni durağı bir dönem adının geçtiği Atletico Madrid!..

Pazartesi Gecesi Futbolu'nda transferin detaylarını aktaran Havadır, milli oyuncunun Türkiye'de çok yıprandığı için ayrılmak istediğini ve transferinde bir kaç pürüzün kaldığını iletti.

Video

Kaynak: Ligtv

Cevap: # Arda Turan | Atletico Madrid

bu zaten belliydi hicbir futbolcu basindan taraftarda baski altina alinirsa dayanamaz careyi gitmekte bulur bu da normal bakalim arda gidince onun kalitesin bir futbolcuyu getirebilcekmiyiz bence getiremeyiz GS imizi bence cok zor seneler bekliyor alt yapidanda birsey cikmiyor

Ben olsam ben de giderdim.Ama derbi haftasında ve böyle bir zamanda transferin konuşulması pek doğru değil.

arda vardı da oynadı mı bu sezon... her topçunun yeri dolar. arda gitmezse eğer 2. hasan sas vakası olur

tamam bu sezon sakatligi yüzünde fazla oynamadi ama söyle bir düsün zamaninda okan buruk un ayagi kirildi ve sonra sagalara döndü ve GS icin nasil kazanc oldu hepimiz biliyoruz bence arda bu sakatliktan sonra bir patlama yapicak ve eger giderse cokda aricaz cünkü cok iyi biliyorum bunu hepimiz biliyoruz bu yönetim o bekledigimiz kalitede futbolculari getiremiycekler yerli zaten kimi getirecekler arda nin kalitesinde

Adnan Polat bütün iyi futbolcularımızı göndererek büyük iş başarıyor.Bu arada habere ne kadar güvenebiliriz o da ayrı konu.

Üst Alt