Arda Turan Resmen Atletico Madrid'te - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan Resmen Atletico Madrid'te

Cevap: # Arda Turan | Atletico Madrid

tamam bu sezon sakatligi yüzünde fazla oynamadi ama söyle bir düsün zamaninda okan buruk un ayagi kirildi ve sonra sagalara döndü ve GS icin nasil kazanc oldu hepimiz biliyoruz bence arda bu sakatliktan sonra bir patlama yapicak ve eger giderse cokda aricaz cünkü cok iyi biliyorum bunu hepimiz biliyoruz bu yönetim o bekledigimiz kalitede futbolculari getiremiycekler yerli zaten kimi getirecekler arda nin kalitesinde

o zaten belli... Avrupadan bir arda minimum 12-15 mil € olur... okadarda vermezler, yeni yapilanma olucak 10 kadar futbolcu alinir herbiri yaklasik 2-3-4 mil € verirler :) (kendi görüsüm)

Way be takımın en iyi oyuncuları satılıyor 10.sınıf kütükler kalıyor bu yaz iyi bir teklife bunlar barosuda satar

kaptan dedigin boyle olur

derbiden once tv de gelmis gecmis en dangalak adamlardan biriyle transferini konus :)

hey allahim yaaaaa

ben bu cocugun saha disinda dogru bir is yaptigini ne zaman gorecegim

kaptan dedigin boyle olur

derbiden once tv de gelmis gecmis en dangalak adamlardan biriyle transferini konus :)

hey allahim yaaaaa

ben bu cocugun saha disinda dogru bir is yaptigini ne zaman gorecegim

niye söylemesinki adam bilerek söyliyorki millet duysun gidecegini.yani demek istiyorki kendini elestirenlere artik gidiyorum kina yakin

niye gitmesini istim

2 grup var

1- burdan kacip kurtulsun diyenler

2- nefret edip gitsin diyenler

ben ikisindende degilim

adam olsun bizi bataktan cikarmada bir katkisi olsun diyorum

aynen benim düsüncemde buuu artik kendine ceki düzen vericektir böyle kötü günler geciren birisi ayni hatalari yapmaz bence . bence arda kalmalidir giderse GS i dahada zor günler bekliyor

tabi canim, ancak tatile gider Madrid e, kim alir 1 senedir sakat olan oyuncuyu, alsa kac liraya alir?? 12-13 milyon euro alirsak iyidir, ama 7-8 milyon a iyice kufur yerler (zaten yiyor bu yonetim), o paraya birsey alamazsin, hele turkiye de sacma transfer borsasi var..

Arda'yı 8-10 milyon'a satarsak,iyi bir araştırma ekibi ile Arda'dan daha faydalı olabilecek 3 futbolcu alabiliriz.

bence kimse rüya görmesin arda 12 13 milyon etmez bu haliyle en fazla edecegi 6 ile 8 milyon arasi olur ve bu yönetimde verir vermese bile mecbur adam gitmek istiyor vermek zorundasin halbuki adamin gönlünü yap gelecek sene oynasin iyi performans gösterdimi 15 milyona satar ha o zaman satt ama su anda bu haliyle satmak bence enayilik olur

Arda bu saatten sonra Galatasaray'a yararlı olamaz.En iyisi gitmesi artık.Geç bile kalındı hatta.

Üst Alt