Arda Turan: "Utandığım için Galatasaray beni istemiyor diyemedim" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan: "Utandığım için Galatasaray beni istemiyor diyemedim"

Arda Turan: "Galatasaray beni hiçbir zaman istemedi, inanıyor musunuz buna? Şimdiki yönetimi ve hocamızı ayrı tutuyorum, bu konuyla alakalı onlarla ilgili hiçbir şey yok. Galatasaray benim camiam"

AMAAAANNNNN diyim hoca + ALBAYRAK. Aman

Galatasaray formasi kutsaldir, Galatasaray sevgisi din gibidir Arda bey!

Emre belezoglu gozumuzde neyse sende oylesin. Hayalin basaksehirmis, waybe :) bizde inandik.

Birdaha Galatasarayi agzina alma, midemiz bulaniyor
Emre > arda . Emre en azindan gorusup parasal konuda kucuk puruzler cikmis (bizden daha az istemis fb ye gore. Adnan odememisti)

Şu konuşmaları arda değil ahmet mehmet yapmış olsa eyvallah ama arda sen yapınca işin rengi değişiyor kesinlikle samimi gelmiyor

Benden başarılısı yok demiş düdük makarnası. Yoklama mı yapıyor bu?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Gayet güzel konuşmuş sanki hepimiz sütten çıkmış ak kaşığız hiç hata yapmadık. Fatih hocanın babasının vefatında yanında değildi diye hepimiz kızdık ama açmış telefon baş sağlığı dilemiş işte. Bilal meşeye saldırısından ötürü kıvırmadan özür diledi. 15 tane adam mı öldürdü bu adama karşı böyle topluca kin ve nefretin sebebi bunlar değil siyasi tercihini sizin sevmediğiniz kişiden yana yapmış olması. Kimse kendini kandırmasın

SM-C5010 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bomboş biri bu herif. Galatasarayımızın kaptanı ve çok sevdiğim bir futbolcumuz iken aynı ortamda bulundum; hal ve hareketlerinden yaşadığım hayal kırıklığını tarif edemem...Galatasaray aidiyetini inkar etse daha bir mutlu olurdum, o derece yani!...

Üst Alt