Arda Turan: "Vicdanım çok rahat!" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan: "Vicdanım çok rahat!"

Cevap: Arda Turan: "Vicdanım çok rahat!"

Haha, bak anlamıyorsun işte, Bursa'yla kıyaslaman çok çok alakasız, milyon falan saçmayla ilgisi yok, Atletico da milyonlar saçtı, Real'den çok saçtı belki de bu yıl ama oradaki olay çok farklı. Allah Allah ya, hâlâ Trabzonspor, Bursaspor falan diyorsun. Çok enteresan valla.:)

atletico ne kadar sampiyonluk kovaliyorsa bursada o kadar kovaliyor

boyle soylesem anlaycakmisin?

Şaka gibi bi yorum.Engi'nin Arda'nın gidişi üzerine gelmesi tesadüftür.Zaten takımı alternatifsiz bırakma düşünceleri olsaydı üzerine Riera'yı almazlardı.

Engin olayında kandırma kendini bence.

alternatiften bahsederken neye bakcaz sac renginemi?

farkina bakcaz tabi

sen melonun alternatifi ceyhun diyorsun:)

ardanin alternatifi havada karada aydin olur kazim olur ben olurum

hic zor olmaz

Ol, sen ol, o da iyidir. Nasılsa herkes futbolcu burada, futbolcu gözüyle bakabiliyorsunuz hepiniz. Arda'yı bu denli yargılamanın başka açıklaması yok gibi. Çok profesyonel ama bir o kadar da amatör ruhlu futbolcu psikolojilerine hakîmsiniz, görünen o yani. Arda'nın gözünden bakın diyeceğim şimdi, bakıp bana "vefa, satmam" gibi klişe kelimeler kullanacaksınız, hiç gerenk yok. Zaten ben de olsam vicdanım rahat olurdu, bu takım bu ligde çok rahat kafaya oynayabilecek kalitede, Arda olsa da olmasa da kafaya oynayacak kalitesi var. Şampiyonluk Arda'ya kalmazdı bu yıl zaten, takımın geneli gayet kaliteli çünkü.

Zaten sizin mantığınıza göre yatıyormuş da, oynamıyormuş da, ne ağlıyorsunuz anlamıyorum.:) Gitti diye sevinmeniz gerekir siz burada "sattı, büyük kaptan değil" bilmem ne diyorsunuz. Arda'nın vicdanı rahat olur tabii, orada Avrupa Kupası'nı kazanmaya oynuyor, hayat ona güzel, yerinde olmayı isterdim. 2. haftada taraftar adamın adını inletiyor statta, medya öve öve bitiremiyor, baskı yok medyadan falan, ohhh, kebap hayat. Çok şanslı çocuk şu Arda, akıllı da. Çok da doğru yaptı, sonuçlarını şimdiden azar azar aldı, umarım daha fazlasını alır.

Cevap: Arda Turan:"Vicdanım çok rahat!"

Riera'yı izlerken; Arda'dan daha çok heyecan verdiği kesin benim için...

Riera'yı izlerken Arda'yı aramıyorum açık ve net.

oehh.jpg

Şu konuyu okuyunca Arda'nın bu ülkeye, takıma ve taraftara çok bile dayanmış olduğunu anlayabiliriz. Geç oldu güç olmadı diyelim, iyi performansının devamı gelsin diyelim.

Yahu yeter artık arda, gittin bari orada sus.. Kendini magazinin içerisine atacak birsürü malzeme ver her gün, ondan sonra da "Benle uğraşmayı bırakın" deyip küs bu ülkeden git. Hem de takımın sana en ihtiyaç duyduğu dönemde.. Utanmadan da çık pişkin pişkin vicdanım rahat de.. Galatasaray senden gelecek 12 milyon euroya muhtaç değil, çıkıp hâla "Galatasarayın bana kazandırdıklarının karşılığını ödedim" diyorsun.. Bu saatten sonra şov yapmayı bırak da ne halin varsa gör 5'lik takımınla ;)

Yahu yeter artık arda, gittin bari orada sus.. Kendini magazinin içerisine atacak birsürü malzeme ver her gün, ondan sonra da "Benle uğraşmayı bırakın" deyip küs bu ülkeden git. Hem de takımın sana en ihtiyaç duyduğu dönemde.. Utanmadan da çık pişkin pişkin vicdanım rahat de.. Galatasaray senden gelecek 12 milyon euroya muhtaç değil, çıkıp hâla "Galatasarayın bana kazandırdıklarının karşılığını ödedim" diyorsun.. Bu saatten sonra şov yapmayı bırak da ne halin varsa gör 5'lik takımınla ;)

evet inş 1 2 seneye diger 5lik takıma geçer

Sen oradaki sen Melo sahadaki biz

Yolun açık olsun ciğerim :tiphat:

Öncelikle atılan başlık medyanın menfaatleri doğrultusunda atılmış bir başlık.

GSCimbom'da başlık daha farklı olabilirdi.

Arda bence de vicdanen rahat olmalı ki başarılı olsun. Kazandırdığı para nedeniyle rahat olabilir fakat zaman olarak bizi sıkıntıya soktuğu bir gerçek

Neyse canı sağolsun kardeşimin. Tüm kalbimle başarılar diliyorum aslanıma

Arda en iyisini yapti giderek, 24 yasina gelmis, bu sene kötü bi sezon gecirseydi, ki cok büyük baski vardi üzerinde gecirebilirdide, seneye ayni teklifi alamayabilirdi.

Kendisi icin cok iyi, bizim icin kötü oldu, ama sonucta kendisi icin kariyeri daha önemli, hic kizmiyorum Arda'ya, hep de destekleyecegim.

1. Arda son iki senesinde Riera kadar hazir ve fit gozukmemisti. Riera gecen mac surekli oyunun icindeydi. Arda 30-45, 60-90 arasinda elini beline koyup geziyordu ve onun hic Riera'nin temposunda oynadigini gormedim son iki senedir. Kiyasi da buradan yapiyorum. Kiyas kiyastir ne demek anlamadim. Fiziklerini, macta hazir gorunmelerini, oyundan dusmemelerini falan hepsini kiyaslarim. Teknigini, oyun zekasini falan da ayri kiyaslarim. Sonucta dedim seyleri karsilastirdim diye Riera Arda'dan iyi demis olmuyorum. Ha, gecen sene izledigimiz Arda'dan daha iyiydi orasi kesin.

2. Arda gecen sene Galatasaray'i en cok sahiplenen oyuncu degildi. Cana, Servet, Culio, Neill hepsi daha fazla sahiplendiler. Arda sakatken (Hakan Sukur'un aciklamalari da var bu SAKATLIK hakkinda) Emre abisini ovmekle mesgulken bahsettigim adamlar sahada takim kume dusmesin diye mucadele ediyorlardi. Ayrica Subat ayinda Madrid'e gitmeyi kafasina koyan adam nasil sahipleniyor anlamis degilim.

Hangi Servet ayıptır sorması ? Takımı sabote eden, kendinden 10 yaş küçük birini döven Servet'mi ?

Gayette gurur duyuyorum...iyi ki gittin...riera şimdilik rezil oynuyor fakat bu adam oynarken atleticoyu izlemek Galatasaray'ın şimdilik kıt olan hücumunu izlemekten daha keyifli...tekrar diyorum iyi ki gittin kursaydın kendini burada konuşanların hepsi aynı durumda olsa aynısını yaparlardı ...

Öncelikle atılan başlık medyanın menfaatleri doğrultusunda atılmış bir başlık.

GSCimbom'da başlık daha farklı olabilirdi.

Arda bence de vicdanen rahat olmalı ki başarılı olsun. Kazandırdığı para nedeniyle rahat olabilir fakat zaman olarak bizi sıkıntıya soktuğu bir gerçek

Neyse canı sağolsun kardeşimin. Tüm kalbimle başarılar diliyorum aslanıma

Düşünmedim değil, ''Messi,dünyanın en iyi oyuncusu'' olarak yapayım dedim,geri vazgeçtim.

Haberin Orjinal başlığını bozmayayım dedim.

Gerçi değişsem ne gibi bir fark olacak ki...Yine röportajın içinde okunacak.

Ahmed

Ayni seyleri oyundan cikinca soyunma odasina giden Misimovic icin soyleyemeyenler olmasa tamam diyecegim.

Servet'i sevmiyorsunuz tamam da takimi sabote etmesi kulliyen yalan. Arda da Caner'i dovdu onu da belirtseydin Servet'e bok atarken.

Ahmed

Ayni seyleri oyundan cikinca soyunma odasina giden Misimovic icin soyleyemeyenler olmasa tamam diyecegim.

Servet'i sevmiyorsunuz tamam da takimi sabote etmesi kulliyen yalan. Arda da Caner'i dovdu onu da belirtseydin Servet'e bok atarken.

İkisi arasında çok fark var canım arkadaşım. Arda ile Caner akranlar.

Arda muhabbeti ne arda,ya ne bize bir şey kazandırmaz artık.Lig arasında ne yapıp edip eksikleri tamamlamalıyız.Yoksa şampiyonluk çok zor bence.

Arda ya kızanlara hak veriyorum zamansız terk etti bizi,Ama birde su yönünü düsünelim, hic rahat bırakmadılar ki adamı, hangi kanali acsam Arda surada sevgilisiyle,burada sevgilisiyle,yok buna niye öyle dedi.Ne yapsaydı! gidipte GUTİ gibi barlarda ona buna mı takılsaydı.Birazda bizim medyanın essekligi yüzünden cocuk buradan Kacmak zorunda kaldı.Birde duygusal bir kisiligi oldugu icin cabuk etkilendi...

Üst Alt