Arda Turan: "Vicdanım çok rahat!" - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan: "Vicdanım çok rahat!"

Cevap: Arda Turan: "Vicdanım çok rahat!"

Servet Cem Sultan'ı döverek iyi yapmış. Cem Sultan resmen art niyetle giriyor, 1 defa da değil. Kendisinden 10 yaş büyük adamı resmen sakatlamak istedi başka bişey değil. Bi de sanki Galatasaray ona muhtaçmış gibi tavırlar. Sonra twitter'dan Servet hakkında açıklama yapıp bi gün sonra medya karşısında poz vermesi. Erkek adam karakterli olmalı, yaptığının arkasında durmalı.

"Sizi buraya getiren yeteneğinizdir, burada tutacak olan ise karakteriniz…"

Servet'in oyununu ben de beğenmem. Ama her sene elinden geleni yapıyor bu adam. Sabri kadar Galatasaraylı değil belki ama, onun kadar çabalamasını iyi biliyor.

Servet Cem Sultan'ı döverek iyi yapmış. Cem Sultan resmen art niyetle giriyor, 1 defa da değil. Kendisinden 10 yaş büyük adamı resmen sakatlamak istedi başka bişey değil. Bi de sanki Galatasaray ona muhtaçmış gibi tavırlar. Sonra twitter'dan Servet hakkında açıklama yapıp bi gün sonra medya karşısında poz vermesi. Erkek adam karakterli olmalı, yaptığının arkasında durmalı.

"Sizi buraya getiren yeteneğinizdir, burada tutacak olan ise karakteriniz…"

Servet'in oyununu ben de beğenmem. Ama her sene elinden geleni yapıyor bu adam. Sabri kadar Galatasaraylı değil belki ama, onun kadar çabalamasını iyi biliyor.
Haklısın renkdas:yenieek:

Servet adam gibi adam,ona laf söyleyenin alnını karıslarım.

millet ardanin kariyeriyle karin doyuruyor demekki ne diyelim

aslan arda bravo arda:)

sonra hafta sonu mac kaybedince GSa sayip sovun:)

Arda son iki senede Riera'nin son mac oynadigi kadar hirsli ve tempolu oynamis mi ona bakalim yeter

herşeyi bırak hayri;

hakan şükür ne demişti.ARDANIN SAKATLIĞI PSİKOLOJİK.

hepimiz yerin dibine soktuk kralı o zaman.Ama şimdi anlıyoruz...

bütün fazlalıklarını atmış,tazı gibi basan top oynayan fit bir arda var orda.

burda ise hatırlıyorum hazırlık maçlarında bile kılım döndü diye sakatlanıyordu.

arda güzel uğurlanmayı bile haketmiyor benim gözümde.

devam etsin orda.ömrü boyunca şampiyon olamayacak,realden barcelonadan 5-6 yemeye devam edecek,rıdvan abisinin programında messi insan değil diyecek.

çoluğu çoçuğu olduğunda da ben para kazandırarak atletcioya gittim.barcadan realden 5er 6şar yiyip durdum diye anlatır.

burda yaşayacağı şampiyonlukları,kupaları anlatacağına...

ilk 7ye girsinler .bizim 1 milyon euroyodu yollasınlar gerisi umrumda değil.

ne yaparsa yapsın.

Kim kimi sakatlamak istiyor acaba ?

[video=youtube;R_TAcpnD0_Y]https://www.youtube.com/watch?v=R_TAcpnD0_Y[/video]

Riera biraz takima alissin,birazda kondisyonunu yükseltsin, kimse Arda falan demez,adamda Ergün gibi sogukkanlilik,sakinlik,Podolski gibi sut var,ama bu demek degildir ki Arda yi disliyoruz,Arda nin iyi bir Galatasarayli olduguna inaniyorum ve olasi bir geri dönüsde gene bizim formamiz icinde görmek istiyorum.

herşeyi bırak hayri;

hakan şükür ne demişti.ARDANIN SAKATLIĞI PSİKOLOJİK.

hepimiz yerin dibine soktuk kralı o zaman.Ama şimdi anlıyoruz...

bütün fazlalıklarını atmış,tazı gibi basan top oynayan fit bir arda var orda.

burda ise hatırlıyorum hazırlık maçlarında bile kılım döndü diye sakatlanıyordu.

arda güzel uğurlanmayı bile haketmiyor benim gözümde.

devam etsin orda.ömrü boyunca şampiyon olamayacak,realden barcelonadan 5-6 yemeye devam edecek,rıdvan abisinin programında messi insan değil diyecek.

çoluğu çoçuğu olduğunda da ben para kazandırarak atletcioya gittim.barcadan realden 5er 6şar yiyip durdum diye anlatır.

burda yaşayacağı şampiyonlukları,kupaları anlatacağına...

ilk 7ye girsinler .bizim 1 milyon euroyodu yollasınlar gerisi umrumda değil.

ne yaparsa yapsın.

allahım ya bu kadar yerin dibine saçma sapan subjektif bakılarak yorum yapılır .. barcadan 5i real de yiyor orda sorun yok . adam gitmiş oraya messilerle ronaldolarla oynuyo avrupada her seene ya cl yada avrupa liginde oynucak göz önünde olcak ve ilerde anlatıcagı hikayesi mi olmıcak ? adam ne rol yapsın sakatlanınca sakatlanmadım mı desin kaç maç sakat sakat iyileşmeden oynamaya çalıştı ... tamam takımın menfaatleride sonuçta adam bizim çocugumuz .. kimler geldi geçti takıma herkesin yeri dolar rahatlıkla bir oyuncuya mahkum degil çok şükür takımımız ..

allahım ya bu kadar yerin dibine saçma sapan subjektif bakılarak yorum yapılır .. barcadan 5i real de yiyor orda sorun yok . adam gitmiş oraya messilerle ronaldolarla oynuyo avrupada her seene ya cl yada avrupa liginde oynucak göz önünde olcak ve ilerde anlatıcagı hikayesi mi olmıcak ? adam ne rol yapsın sakatlanınca sakatlanmadım mı desin kaç maç sakat sakat iyileşmeden oynamaya çalıştı ... tamam takımın menfaatleride sonuçta adam bizim çocugumuz .. kimler geldi geçti takıma herkesin yeri dolar rahatlıkla bir oyuncuya mahkum degil çok şükür takımımız ..

ardanın yeri dolmaz diye bişey mi dedim?

kalacam edecem diyen adam,lig ertelendi o da ne.söylediği galatasraylılık naralarını unutmuş ,menejer oyunlarına gelmiş arda.

sana göre messiyle top oynamak 5-6şar yemek anlatılacak hikayedir,bana göre galatasaray kaptanı olarak kupa kaldırmak.

hami arda öyle naralar atıyordu ya.

burda da oynar her sene cl,uefa.bi sene oynayamadı diye modlara girmek, bunlar sebep olamaz.

senin yorumunda bana göre saçma sapan.bizde sakat arda,orda bi anda çoşan arda.

he gülüm he.

geçiniz ağa geçiniz.

"Batan gemiyi terkeden kaptan", işte birgün geri gelsende gelmesende senin ismin bu olarak kalıcak. Ama bunun gibiler sayesinde Metin'in, Hakan'ın, Hasan'ın degerini daha bi anlıyoruz, haksız mıyım?

"Batan gemiyi terkeden kaptan", işte birgün geri gelsende gelmesende senin ismin bu olarak kalıcak. Ama bunun gibiler sayesinde Metin'in, Hakan'ın, Hasan'ın degerini daha bi anlıyoruz, haksız mıyım?

demiş arkadaş hikaye anlatır messileri diye.oğlu inşallah fanatik gsli olurda sorar..sen bu durumda mı bıraktın galatasarayı diye.o zaman messi,5-6,hmm ronaldo,para kazandırarak... der.

sonuna kadar haklısın,sonuna kadar.

keşke avatarındaki karakterde kaptanımız olsa...

o kadar özledimki hakan şükürü,bülent korkmazı,hasanı,ergünü,ümiti...

ardanın yeri dolmaz diye bişey mi dedim?

kalacam edecem diyen adam,lig ertelendi o da ne.söylediği galatasraylılık naralarını unutmuş ,menejer oyunlarına gelmiş arda.

sana göre messiyle top oynamak 5-6şar yemek anlatılacak hikayedir,bana göre galatasaray kaptanı olarak kupa kaldırmak.

hami arda öyle naralar atıyordu ya.

burda da oynar her sene cl,uefa.bi sene oynayamadı diye modlara bunlar sebep olamaz.

senin yorumunda bana göre saçma sapan.bizde sakat arda,orda bi anda çoşan arda.

he gülüm he.

geçiniz ağa geçiniz.

adam kendi gitmek istiyordu ve net teklif gelincede geri çevirmedi . kalacam vsde demedi hiç soruları geçiştirdi .

evet messiyle oynamak anlatılcak hikayedir camp nouya çıkmak anlatılcak hikayedir .. şu zamana kadar bir sürü hikayesi olmuştur adamın ki nice olcaktır.. ve kıyaslama yapmıyorum ben .. populist takılmıyorum ..

nerde oynar ? kaç sene önce clye gittik ?? sonuçta adam gitmek görmek kendini geliştirmek istiyordu ve yaşıda gelmişti ki üstüne oynanmasıda bunu çok iyi pekiştirdi ..

e bizde de sezon öncesi hazırlık maçlarında da oynamadı mı ? oraya gittgindeede sakattı düz koşu yaptı 3 - 4 gün .. haksızlık yapmayın.. ve adam kilolarını biranda oraya gidince atmadı bizdeyken sezon başı vermişti çogunu zaten .

sanada he canım ..

adam kendi gitmek istiyordu ve net teklif gelincede geri çevirmedi . kalacam vsde demedi hiç soruları geçiştirdi .

evet messiyle oynamak anlatılcak hikayedir camp nouya çıkmak anlatılcak hikayedir .. şu zamana kadar bir sürü hikayesi olmuştur adamın ki nice olcaktır.. ve kıyaslama yapmıyorum ben .. populist takılmıyorum ..

nerde oynar ? kaç sene önce clye gittik ?? sonuçta adam gitmek görmek kendini geliştirmek istiyordu ve yaşıda gelmişti ki üstüne oynanmasıda bunu çok iyi pekiştirdi ..

e bizde de sezon öncesi hazırlık maçlarında da oynamadı mı ? oraya gittgindeede sakattı düz koşu yaptı 3 - 4 gün .. haksızlık yapmayın.. ve adam kilolarını biranda oraya gidince atmadı bizdeyken sezon başı vermişti çogunu zaten .

sanada he canım ..

gstvde selçukla programa katılacaktı,selçuk yerine sabri katıldı.

ardanın dediği laf "fatih terim gelmese ayrılacaktım,burdayım artık "dedi.

Rierra ve Arda kıyaslaması yapılmış yuh diyorum...

Arda gitti diye oldu olacak blica ile falanda kıyaslayın...

Herkes gibi bende kızgınım ama sen bu evladımıza sahip çıkmazsan gider... Yönetim desteği yok - taraftar takım kaptanına yok sinema kapattı diye besteler düzenlemiş... durur mu arda ? durmaz gitmek de hakkı vardı ve gitti...

Her cümlesinde Galatasaray kelimesini ağzından bırakmayan biri benim için değerli bir insandır.

Ne yazık ki Siniriniz Nefrete dönüşüyor... bu iyi birşey değil...

ARDA gözüken o ki hala rahat bırakılmıyor..

sanada he canım ..

populist takılan da sensin.

sana göre messi,camp nouda 3-5 maç yapmak galatasaraylılıktan,galatasaray kaptanı olmaktan,galatasarayla kazanacağı tek bir kupadan bile daha anlatılası hikaye.

tıpkı rıdvanın söyledikleri,emre abisinin söyledikleri gibi söylediklerin.kendisini geliştirsin,avrupada oynasın,messi insan değil,orası onun yeri.güzel güzel.

madrid sarayında figüran olacağıma,galatasaray çöplüğünde kral olurum.bırakın hadi ya.

populist takılan da sensin.

sana göre messi,camp nouda 3-5 maç yapmak galatasaraylılıktan,galatasaray kaptanı olmaktan,galatasarayla kazanacağı tek bir kupadan bile daha anlatılası hikaye.

tıpkı rıdvanın söyledikleri,emre abisinin söyledikleri gibi.güzel güzel.

madrid sarayında figüran olacağıma,galatasaray çöplüğünde kral olurum.bırakın hadi ya.

son cümlelere bakarsak ne kadar populst oldugnu rahatça anlayabiliriz..

ben galatasaraydan daha degerli daha anlamlı hikayeleri olur mu dedim ?? ben hikayesi rahatça olur dedim bu kadar küçümsenmemesi için .. gelmiş galatasaraylılık dersleri veriyorsun burda .. tuhaf ..

İstekli oynamak falan denmiş. Geçen sezon bi eskişehir deplasmanı vardı. Kazandığımız nadir deplasmanlardan biriydi. ARda o maçta son 30 dakikada 6 ya da 7 top çalmış, yine aynı süre içinde 1 gol 1 asist yapmıştı. Gerçi gol Volkan'a yazıldı. Neyse bir tane örnek istenmiş vereyim dedim.

ARDA Futbolun Bu Kapitalist Düzeninde 12 Milyon EURO para kazandırmış...

Daha kimin neyin Galatasaraylılığını Tartışıyoruz ?

Hangi Birimiz Bu Paranın 1000'de Birini Galatasarayımıza Katkı Olarak verdik....

Kuru kuru klavye başından sallamak kolay geliyor bazı arkadaşlara...

son cümlelere bakarsak ne kadar populst oldugnu rahatça anlayabiliriz..

ben galatasaraydan daha degerli daha anlamlı hikayeleri olur mu dedim ?? ben hikayesi rahatça olur dedim bu kadar küçümsenmemesi için .. gelmiş galatasaraylılık dersleri veriyorsun burda .. tuhaf ..

yazdıklarında ön planda olan sürekli barcelonayla oynama ,camp nou,messi.

populizm senin gözünde galatasaraylılıksa populistin kralıyım.bundan da çok memnunum.

ya merak ediyorum.hiç mi düşünmedi gece yattığında."ya tamam çok baskı altındayım,benden beklenti büyük ,çok uğraşıyorlar falan.ama galatasaray kaptanıyım be rahvan gitsin,fatih hocada geldi zaten "diye.bunları diyemediyse,kalacam dediğini kulaklarımla duydum ,gittiyse...

suç bizde.hakanlarla,hagilerle,bülentlerle büyümüş biz sürekli anlam yükleyecek insan arıyoruz.

bu hepimize ders olsun.onların karakterinde bir adam dahi bir daha buraya gelmeyecek...

kırıcı olduysam kusuruma bakma.ancak bu konuda tavrım değişmeyecek.

ben onu hep batan geminin kaptanı olarak hatırlayacağım,çocuklarımada öyle anlatacağım.

nasıl galatasarayımın vcdlerini ,dvdlerini saklayıp hakanları,bülentleri onlara izletip efsaneleştireceksem,onuda dediğim gibi anlatacağım.

suç bizde.hakanlarla,hagilerle,bülentlerle büyümüş biz sürekli anlam yükleyecek insan arıyoruz.

bu hepimize ders olsun.onların karakterinde bir adam dahi bir daha buraya gelmeyecek...

Tuna ... Öyle karekterde insanları 20 yılda bir buluruz...

Herkesi de Metin OKTAY ile Bülen ile Hagi ile kıyaslayan da senin dediğin gibi biziz...

Kıyaslama yapmayacağız çünkü sonunda üzülen hep biz oluyoruz

Üst Alt