Arda Turan Yuvaya Dönüyor! - Sayfa 67 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
teorik olarak söylüyorsun anlıyorum da istese de kasamaz bunla ilgili bir analiz yazım vardı bir bakim bulursam atarım. Arda fiziki yapısı anatomisi gereği her geçen gün düşecek eskisinin yüzde onu bile olma şansı yok.

Biraz da diego simeonenin oynattığı fiziksel efora dayalı oyun ardayı iyice bitirdi.Suyuna kadar kullandı çunku

teorik olarak söylüyorsun anlıyorum da istese de kasamaz bunla ilgili bir analiz yazım vardı bir bakim bulursam atarım. Arda fiziki yapısı anatomisi gereği her geçen gün düşecek eskisinin yüzde onu bile olma şansı yok.
Çok birşey yapmasına gerek yok aslında basakta oyuna girdikten sonra tek pasla birçok asisti var. Yapacağı götü yaymak yerine düzenli bir çalışma. Son yıllarda çalıştığını sanmıyorum ağa gibi takılıp yıldızın ben sendromu yaşadığını düşünüyorum. Ne olursa olsun o seviyeye çıkmış bir herif 2 senede büyük düşüş yaşayamaz. Feghoulinin mevcut futbolu kadar top oynayacagini düşünüyorum bu bile TSL gibi yerde yeterli olur, yeterki istesin. Ağalık oynamak daha eğlenceli geliyor muhtemelen.

Çok birşey yapmasına gerek yok aslında basakta oyuna girdikten sonra tek pasla birçok asisti var. Yapacağı götü yaymak yerine düzenli bir çalışma. Son yıllarda çalıştığını sanmıyorum ağa gibi takılıp yıldızın ben sendromu yaşadığını düşünüyorum. Ne olursa olsun o seviyeye çıkmış bir herif 2 senede büyük düşüş yaşayamaz. Feghoulinin mevcut futbolu kadar top oynayacagini düşünüyorum bu bile TSL gibi yerde yeterli olur, yeterki istesin. Ağalık oynamak daha eğlenceli geliyor muhtemelen.

yalnız başak veteranlardan verim alan bir kulüp. Bizde böyle bir yapı yok. Arda'da düzelecek fizik yok. Ağalık paşalık konu değil sadece hiç bir şekilde bu transferin sportif başarı ihtimali yok.

Hayal aleminden çık gerçek dünya öyle bir yer değil her şey toz pembe değil ayakta duramayan bir topçu çıkıp kadıköyde maç aldıracak çocuklar bile güler buna.
29 mayıs 1453 cuma günü de böyle diyenler olmuştur o surlar yıkılmaz boşa uğraşma diye...
17 mayıs 2000 de böyle umutsuzlar çoktu daha önce hiç bir Türk takımı başaramamıştı filan...
Arda gelmiş geçmiş en kariyerli topçusu bu ülkenin sevsen de sevmesen de gerçek bu.
Kendine bakarsa bırak Kadıköy de galibiyetin mimarı olmayı ikinci Avrupa kupasını bu ülkeye getirecek başrol adamı bile olabilir Kadıköy ne ki?

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

29 mayıs 1453 cuma günü de böyle diyenler olmuştur o surlar yıkılmaz boşa uğraşma diye...
17 mayıs 2000 de böyle umutsuzlar çoktu daha önce hiç bir Türk takımı başaramamıştı filan...
Arda gelmiş geçmiş en kariyerli topçusu bu ülkenin sevsen de sevmesen de gerçek bu.
Kendine bakarsa bırak Kadıköy de galibiyetin mimarı olmayı ikinci Avrupa kupasını bu ülkeye getirecek başrol adamı bile olabilir Kadıköy ne ki?

Ne 1453 le bir alakası var bunun ne 2000 le , kendine baksa şimdi ispanya'da devam ederdi başşak'tan bile kovulmazdı Arda bu saatten sonra Arena'da Anadolu takıma karşı bile maç aldıramaz anca skor 3 0 falan rakip kopmuş olsa iş yapar o da belki kesin değil.

1453 ve 2000 ne alaka yav. 1453 apayrı birşey, 2000 apayrı birşey, Arda apayrı birşey. Birbirinden alakasız hadiseler.

Alt tarafı yıldızı kaymış ve kendi hataları yüzünden 30 yaşında pili bitmiş bir futbolcudan bahsediliyor şurada, herşeyi niye böyle dramatize ediyorsunuz anlamak güç gerçekten.

Adamın yürüyecek hali yok ama hâlâ romantik romantik işlerin peşinde koşuyorsunuz.

sent via GSC

Arda, 1453 ve UEFA kupası.
Elma ile armut bile daha çok bir birine benzer.

Gelmiş geçmiş en kariyerli Türk oyuncusu da hiç değil.
Barcelona da Rüştü oynamıştı bile.
SL finalinde yıllar önce Yıldıray oynamıştı.
UEFA'yı bilmem kaç tane Türk topçusu aldı.
Nihatın İspanyada yaptıkları Ardanın kinden az değil.
Atletico da Arda giderken orta şeker bir takım dı.

Emre kadar kariyeri yok Tugayı bile önde görüyorum.

Arda olayını istersen ben sana bir şeye benzetebilirim.

Hani kibirli insanlar var ya çıktığı kabuğu beğenmez. Senelerce uzaklardan seni kötüler sonra yaş kemale erince büyük pişmanlık duyar.
Geri dönmek ister ama kimse suratına bakmaz çünkü posası çıkmıştır bir halta da yaramaz.

İşte Arda olayı tam olarak bu.

Gscimbom mobil

Allahın izniyle 1453 te bizansı toplarımız ile vurduğumuz gibi bugün Arda önderliğinde bizans uşağı feneri kadıköyde vuracağız.

22 ocak 2005 ilk Galatasaray forması giydiği tarih...
22 ocak 2019 sevgiliyle buluşmanın tarihi olur inşallah..
Duygusuzlar anlamaz ama anlatalım...
10,18,14, 25,5
Bizde oynadığı 5 yılda yaptığı asist sayıları...
14 milyon euro kazandırdı o parayla sıfır takım kurup 2 yıl şampiyon olduk..
Gitti suçlu..
Gelecek suçlu...
Dayak yiyen gazetecinin, popçunun hiç mi suçu yok?
Sanma kendini yalnız, Biz hala buralARDAyız çocuk haydi çokta gel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt