Artem Dzyuba, Fenerbahçe ile Anlaştı İddiası - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Artem Dzyuba, Fenerbahçe ile Anlaştı İddiası

bu sezon sadece 6-7 maçta 90 dk süre alabilmiş. birinci forvet olarak sergeev oynatılmış. bizim gomis gibi kalitesiyle skor üretmeye devam ama tempo bitik ve emeklilik öncesi son bir sağlam sözleşme peşinde gibi.

bilinen aksıne bu ayı golcü degil sardar azmun vardı esas golcüleri leverkusen kaptı

ama bu ayı elmander tarzı cok gol attırır eger bitirici kanat oyuncuların varsa

Henrique bilmiyorum

Bruma - Emre Mor - A.Bardakçı - Dzyuba

bizle alakaları olsun istemediklerimi topluyorlar sağolsunlar

Abdülkerim'i başka bir takımın alması çok kritik. Çünkü maliyeti çok yüksek olacak onun.

Artık Fener mi alır Beşiktaş mı alır yoksa Trabzon mu fark etmez. Üçünden biri alsın da biz kurtulalım bu riskten.

Abdülkerim'i başka bir takımın alması çok kritik. Çünkü maliyeti çok yüksek olacak onun.

Artık Fener mi alır Beşiktaş mı alır yoksa Trabzon mu fark etmez. Üçünden biri alsın da biz kurtulalım bu riskten.
TVde

fener 2.6 M trink
bjk 2.2M 10 taksit
Biz Alparslan bonservisle + 2 futbolcu kiralık , para yok

teklifleri dendi . Fenere doğru gidiyor

Kim min J. yi satıyor fener ama heralde (ingiltere deniyor beni kahreden şekilde)

TVde

fener 2.6 M trink
bjk 2.2M 10 taksit
Biz Alparslan bonservisle + 2 futbolcu kiralık , para yok

teklifleri dendi . Fenere doğru gidiyor

Kim min J. yi satıyor fener ama heralde (ingiltere deniyor beni kahreden şekilde)
Değistirdiler mi yoksa hâlâ geçerli mi bu Ingiltere'de oynayan yabancılar için Milli Takımda belirli maça çıkma şeyi.

Kim ülkesi için oynuyor ondan değerli olabilir bu konuda. Marcao mesela uymuyor.

Değistirdiler mi yoksa hâlâ geçerli mi bu Ingiltere'de oynayan yabancılar için Milli Takımda belirli maça çıkma şeyi.

Kim ülkesi için oynuyor ondan değerli olabilir bu konuda. Marcao mesela uymuyor.
fikrim yok , Serhan Türk'üm istihbaratı fiyatlar ile ingiltere'ye yolcu konusu. Youtube kanallarında 5 teklifi var demişler (Seria A - Almanya - Fransa ve 2 EPL takımı)

Üst Alt