Avrupa Kupalarına Göndereceğimiz Takım Sayısı 4'e Düştü - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Kupalarına Göndereceğimiz Takım Sayısı 4'e Düştü

bu puanlama sistemi, küçük ligleri rekabete katma çabası anlayışla karşılıyorum ama ! müzesinde avrupa kupası olan adama da bir zahmet yol ver.

real madrid nasıl ki her sene cl ye gidebiliyor, bizde de uefa kupası var ligte şampiyon olamadıysak oraya net gitmemiz lazım.

Türk takımlarının UEFA Avrupa Ligi'ne dahi gidememesi çok büyük bir kayıp açıkçası.

Konferans Ligi hiç bir cazibesi olmayan bir kupa.

Kazananın UEFA Avrupa Ligi'ne gittiği bir sezon boyu oynanan bir Inter Toto gibi şu an için maalesef.

Müzemizde Kupa 2 olmasa ciddiye alalım derdim ama şu durumda ligde şampiyon olmaktan daha iyi mi ondan bile emin değilim.

En az 2-3 sene Avrupa'da esaslı bir turnuvada Türk takımı olmayacak.

Türk takımlarının UEFA Avrupa Ligi'ne dahi gidememesi çok büyük bir kayıp açıkçası.

Konferans Ligi hiç bir cazibesi olmayan bir kupa.

Kazananın UEFA Avrupa Ligi'ne gittiği bir sezon boyu oynanan bir Inter Toto gibi şu an için maalesef.

Müzemizde Kupa 2 olmasa ciddiye alalım derdim ama şu durumda ligde şampiyon olmaktan daha iyi mi ondan bile emin değilim.

En az 2-3 sene Avrupa'da esaslı bir turnuvada Türk takımı olmayacak.
2.paragrafınıza katılmıyorum hocam.
10 tane fb galibiyeti mi Avrupada adı sanı duyulmamış bi takımı yenmek mi deseler 2.şıkkı tercih ederim.
KLde alınan sonuçlar ülke ve takım puanını aynı ölçüde etki ediyor ve galibiyet parası da ülke ekonomisini baz alındığında azımsanmayacak ölçüde.
Şu an ülke ve takım puanı olarak geriye düştüğümüz için yukarı çıkmamız Kldeki gibi bizle denk veya daha düşük seviyedeki takımlara karşı başarılı olmaktan geçiyor.o yüzden rakip kim olursa olsun Avrupada alacağımız her iyi sonuç çok kıymetli.

Üst Alt