Avrupa Ligi 2.Tur İlk Maç | Atletico Madrid 1-1 Galatasaray | 18 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 143 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi 2.Tur İlk Maç | Atletico Madrid 1-1 Galatasaray | 18 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: Avrupa Ligi 2.Tur İlk Maç | Atletico Madrid 1-1 Galatasaray | 18 Şubat | Maç S

Bir sonra'da ki tur:

Galatasaray - Everton ve Fenerbahçe - Liverpool olabilir.

Rövans maçlarina bakarsak:

Everton - Galatasaray ve Liverpool - Fenerbahçe.

Bunlarin stadlari ayni mahallede galiba

:D

Everton ile Liverpool statları arasında 100-150 metre var :D

Cevap: Avrupa Ligi 2.Tur İlk Maç | Atletico Madrid 1-1 Galatasaray | 18 Şubat | Maç S

Asy'i düşünemiyorum o gün...

Nasıl bir coşku olur!

Bunların taraftarı ateşliyse bizim taraftarı bir görsünler o zaman!

Gol olunca mektebi inlettik agalar. Millet tip tip bakti. 4-5 tane manyak Turk birden bagirmaya baslayinca urkuttuk elemanlari ama olsun. Keita reise eyvallah.

Maçı radyodan takip etmek zorunda kaldım dün akşam. radyo ddeki adam kimse artık bir daha maçımızı anlattırmasınlar. Bilmeyen atletico madridi Türk takımı sanar. Bu kadar olmaz. D smarttaki yayın da pek farklı değilmiş sanırım. Azerbaycan kanalından özetleri izledim. Oradaki spiker bizimkilerden çok daha duygulu, belki de daha da Türk. tamam ezik olabilirsin sen profesyonelsin bir yerde. Kaç milyon insan bu maçları takip ediyor. Orada Türk takımının maçını anlatıyorsan Türk gibi anlatacaksın. Ne gerek var bu küfür yiyorsun. Bir taraftar diyebilir fener elensin biz geçelim veya tam tersi ama bunların yapmasına bir anlam veremiyorum sen para kazanıyorsun bu işten.

Tavsan sevenler dernegi lokalinde izledim maci. Gercekten sicak anlar yasandi... :ask:

1266563406-fotomacgs.jpg

1266563404-fanatikgs.jpg

Dun maca gitmistim ve Madridden yeni geldim. Maci aslinda anlatmama gerek yok, nasil olsa televizyondan gorduk. Benim deginmek istedigim konu, Madrid taraftarinin, polisinin vs. vs. yaptigi pislikler. Stada gidisimizde hic bir taskinlik yapmamiza ragmen ve normal sekilde giderken, Madrid polisi sanki hooliganmisiz gibi davrandi. 2-3 defa kontrolden gecirdiler ve zar zor girdik stada. Mac esnasinda ise 5-6 defa bebek katilinin ve senelerdir kuramadiklari ulkenin posterlerini actilar. Buna sert tepki verdik ve adamlari resmen tasladik nerdeyse. Sonunda bayraklari topladilar ( sonra biri yine acti gerci ). Ondan sonra ise Turkiye aleyhinde bir pankart actilar ( Bizim pankartlari 2-3 defa kontrol ederken, onlar rahat rahat pankart, poster vs vs. iceriye soktular). Ispanyollar yani bizi provoke etmek icin ellerinden geleni yaptilar. Istanbuldaki macta umarim biz daha sert, daha pis, onlarin yaptiklarinin 10 mislisini yapariz.

Bu mac taraftari özellikle de medyayi utandirdi. Haftalardir Rijkaard´i yerden yere vuran medya, 1 mac sonrasinda Rijkaard´i macin adami ilan etmis. Iste modern futbolu tam olarak sahaya yansitmisiz, Rijkaard müthis bir taktik yapmis, Elano sahanin yildizi olmus, Leo Franco panter kesilmis, Keita Atletico Madrid´i cok yormus. Bu takima ve teknik ekibe güvenmemiz gerektigini herseferinde söylemistik. Bazen kötü sonuclar almis olsakta bu takim modern futboldan kesintiler sunuyordu sahada. Bana sahsen ümit veriyordu. Özellikle Kayserispor macinda. ama böyle bir hava yakalamamiz icin böyle bir sonuc cok gerekliydi ve önemliydi. Takimin kendine ve sisteme güveni gelmistir. Rijkaard´i daha kolay anlayacaklardir. Müthis bir geceydi.

yazıklar olsun medyaya yine miğdemi bulandırdılar Allah islah etsin başka hiçbir şey demiyorum.yahu kardeşim fenerbahce yazarlarını okuyorum yok efendim guiza atacaktı o golü guiza ispanya milli takımında oynuyorsa o golü atar guiza guiza guiza yani fenerbahce de sadece guiza mı oynadı o defansta yapılan basit hatalara orta sahadaki o organizasyonsuzluktan kimse nasıl bahsetemez.bir de altan tanrıkulu maç boyunda hiçbir şey yapmayan emre yi sahanın en iyisi ilan etmiş inanılır gibi değil.bir tane yazar bilica dan cristian dan bahsetmemiş.varsa yoksa guiza atacaktı guiza atacaktı.çok yazık be

Bu maçı İlker Yasin ve Erman Toroğlu gibi iki Galatasaray düşmanına verenler size yazıklar olsun. 1-1'e kötü sonuç diyenler sizlere de.

Unutmayalımki daha maçın ilk yarısı bitti.

Kendi sahamızdaki maçtada herşey bitmiş gibi davranmadan oynamalı ve tedbirli olmalıyız.

Dun maca gitmistim ve Madridden yeni geldim. Maci aslinda anlatmama gerek yok, nasil olsa televizyondan gorduk. Benim deginmek istedigim konu, Madrid taraftarinin, polisinin vs. vs. yaptigi pislikler. Stada gidisimizde hic bir taskinlik yapmamiza ragmen ve normal sekilde giderken, Madrid polisi sanki hooliganmisiz gibi davrandi. 2-3 defa kontrolden gecirdiler ve zar zor girdik stada. Mac esnasinda ise 5-6 defa bebek katilinin ve senelerdir kuramadiklari ulkenin posterlerini actilar. Buna sert tepki verdik ve adamlari resmen tasladik nerdeyse. Sonunda bayraklari topladilar ( sonra biri yine acti gerci ). Ondan sonra ise Turkiye aleyhinde bir pankart actilar ( Bizim pankartlari 2-3 defa kontrol ederken, onlar rahat rahat pankart, poster vs vs. iceriye soktular). Ispanyollar yani bizi provoke etmek icin ellerinden geleni yaptilar. Istanbuldaki macta umarim biz daha sert, daha pis, onlarin yaptiklarinin 10 mislisini yapariz.

sen rahat ol renkdaş,istanbulda bu densiz ispanyollara gerekli dersleri verecektir taraftar ama onların yoluyla değil.ıslıkla,tezahüratla vs...

Üst Alt