Avrupa Ligi 2. Tur Rövanş | Galatasaray 1-2 Atlético Madrid | Maç Sonucu | 25 Şubat - Sayfa 100 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi 2. Tur Rövanş | Galatasaray 1-2 Atlético Madrid | Maç Sonucu | 25 Şubat

Cevap: Avrupa Ligi 2.Tur Rövanş | Galatasaray 1-2 Atlético Madrid | 25 Şubat | Maç So

Ya şimdi buna züğürt tesellisi diyecekler ama belki böylesi daha hayırlıdır.En azından sadece lige konsantre olacağız ve 3 günde bir maç oynamayacağız.Maçtan önce Kewell'ın röportajını izledim.Dönüyorlar:)

Cevap: Avrupa Ligi 2.Tur Rövanş | Galatasaray 1-2 Atlético Madrid | 25 Şubat | Maç So

Ya şimdi buna züğürt tesellisi diyecekler ama belki böylesi daha hayırlıdır.En azından sadece lige konsantre olacağız ve 3 günde bir maç oynamayacağız.Maçtan önce Kewell'ın röportajını izledim.Dönüyorlar:)

eskişehir maçına yetişsinlerde:)

Biz şampiyonlar ligini özlerken, daha uefa'da bile başarı sağlayamıyoruz.

Pana, Roma'yı eledi (üstelik deplasmanda) biz Atletico'yu eleyemedik. :)

Maçı kaybettik, turu geçemedik ama umarım Caner'i kaybetmeyiz.Bizim bu kadar moralimiz bozuldu birde onun halini düşünsenize.Bir manada ihale çocuğa kaldı.Halbuki ikinci yarı sürekli ha yedik ha yicez diye geçti, maç esnasında burda da konuştuk bunu, Reyes'in direkten dönen topu falan da var.Hee Caner'in yaptığı doğru mu? Hatasız mı? Tabi ki hayır ama 21 yaşında adam birde bu açıdan bakmak lazım.Yenilenen , sürekli gençleşen,yeni bir sistemin, yeni bir oluşum temellerini atan bir takımız.Galatasarayımızın geleceğiyle ilgili tek bir güvencem var o da Frank Rijkaard'dır,hocanın sonuna kadar arkasındayız.

abi taraftara bahane bulmayın ya tribünler saldır Galatasaray dedikçe biz dahada geriye yaslanıyoduk taraftar napsın.Yalnız hadi nevizadeyi atlattık şu 'sen varya sen' dende bi kurtulalım ya iki pozisyon verdik resmen defansı uyuttu.

mustafa doğan dallaması çok keyifli maçı değerlendiriyo üstün futbol bilgisiyle...

:-)

Galatasaray yönetimine o kadar çok söyliyicek şeyim varki..

7530.jpg

kim ne derse desin bunu iki metreden görüpde calmiyan hakem maci satmisdir!!!

bunun baska aciklamasi olamaz

allah senin belani versin hakem gibi cok pis sövecegim ama susuyorum!!

Aşkımız ne transfere ne bilete ne yönetimlere.Aşkımız ASLAN armaya ve SARI-KIRMIZI renkleredir...

Bugün benden bol küfür yiyen bir kişi var o da hakem.Birisi de birazdan yicek yorumlarıyla o da Sergen.

sezon başından beri bu orta saha yapısıyla hiçbirsey yapamayacağımız açıkça ortadaydı mustafa sarp tarzında oyuncuların günümüz futbolunda ve özellikle de galatasaray gibi takımlarda işi yok bu oyuncular önce hocalarının sonra da taraftarlarının gözünü çok iyi boyayan oyunculardır. yine bu sezon çok kötü bir performans gösteren h.balta nın neden futboldan bu derece uzaklaştığını anlamakta güçlük çekiyorum ürkek, korkak ve daha maçın birinci dakikasında bitsede gitsek havasında yoksa onunda cebi doldu bundan sonrası önemli değil zaten biyerlere geldik havasında mı ? takıma katıldığında çok sevindiğim canerin nasıl böyle bir hareket yaptığını anlayamıyorum ve anlamakta istemiyorum . bazı arkadaşlar daha çok genç falan demişler fakat tecrübe yönünden takımda öne çıkması gereken birkaç isimden birisi benim için artık ağzıyla kuş tutsa bitmiştir bakalım kulübün tasarrufu bu konuda ne olacak ben bir anlık refleks olabilir heyecan olabilir hepsine razıyım ama canerin bu yaptığı gerçekten affedilir cinsten değil akıl sağlığı normal bir insanın kesinlikle yapmayacağı bir davranıştı neyse daha fazla uzatmak istemiyorum belki de bu satırları yazarken üzerimdeki gerginliği hala atamamış olmam nedeniyle duygularımı tam olarak yansıtamamış olabilirim o nedenle kusura bakmayın herkese selam ve saygılar.............

Penaltıyı verse kötü oynamana rağmen eliyorsun.Bu takım forvetsiz bir yere kadar oynuyor temel neden budur.Bu maçlarda iyi futbol beklemesin kimse.İlk yarı yordular dolayısıyla 2. yarı top yapamadık neredeyse.Sonra Rijkaard'ın yine yanlış tercihi,hakemin inanılmaz hataları ve Caner'in saçmalığı derken tur gitti.Umarım lige odaklanmakta problem yaşamayızçünkü önümüzdeki maç çok önemli.

Biz ne zaman suçu hakemin üzerine atmayız, o zaman CL Şampiyonu oluruz.

Ne zaman Caner takımı disiplinsizliği yüzünden yalnız bırakmaz, o zaman CL Şampiyonu oluruz.

Ne zaman Arda hakeme itiraz edeceğine, oyununa bakar, o zaman CL Şampiyonu oluruz.

Üst Alt