Avrupa Ligi 2. Tur Rövanş | Galatasaray 1-2 Atlético Madrid | Maç Sonucu | 25 Şubat - Sayfa 99 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi 2. Tur Rövanş | Galatasaray 1-2 Atlético Madrid | Maç Sonucu | 25 Şubat

Cevap: Avrupa Ligi 2.Tur Rövanş | Galatasaray 1-2 Atlético Madrid | 25 Şubat | Maç So

Adnan Polat yönetimi Özhan Canaydın yönetiminin devamıdır.

Beni taraftar olarak futboldan soğuttular.Yazıklar olsun hepsine..Bir yenilgiden sonra mı veya iyi gün taraftarı diye artık bıktıran sözlerle kimse çıkmasın karşıma!

Şimdi değil her zaman söyledim.Adnan Polat yönetimi kesinlikle başarısızdır.

Bir zamanlar Alisamiyendeki maçlarda ne kadar kötü olursak olalım içimde her zaman ,kesinlikle kazanacağımıza dair umutlar taşıyordum ve müthiş rahattım.

Özhan Canaydından bu zamana bu takımda ne vefa ne hırs ne ruh bıraktılar..

Servet,emre,Hakan,uğur,barış,ayhan,mustafa,mehmet,caner,,,serkan,Gökhan zan,Emre aşık,Aykut Erçetin,serkan çalık,alparslan ,volkan,yaser Bu mudur transfer başarısı bu mudur türkiyenin en kaliteli kadrosu!!!

Yoksa sözde iki,üç isimli oyuncu almakmıdır transfer başarısı!!

Bir mevkide alternetifin yokken bir başka mevkiye yığınla oyuncu almak mıdır transfer başarısı!!

Benim için Barış Özbek transferi çok önemli bir kriterdir.Bu oyuncuyu transfer eden zihniyete güvenmem söz konusu değildir.

Cevap: Avrupa Ligi 2.Tur Rövanş | Galatasaray 1-2 Atlético Madrid | 25 Şubat | Maç So

Bide aklıma geldi eskiden topu dikmezdi kale şimdi niye dikiyor anlam veremiyorum.

ANca top şişirdik günümüz futbolunda evinde top şişirirsen hatta evini bırak deplasmanda bile top şişirirsen hiçbir zaman iyi bir takım olamazsın istersen forvetinde Toni olsunç Organize atak yapmakta çok büyük sıkıntımız var uzun zamandır dikkat ediyorum sürekli ayağına her gelen ileri vuruyor Franco tek topu bile pasla defansa vermiyor çok ciddi bir sorun bu. Herkes bireysel birşeyler peşinde tek top hızlı oyun aralara koşma yanndaki arkadaşına pas atıp destek olma gibi düşünceler ne yazık ki yok takımımızda çok üzülüyorum.

kesinlikle katılıyorum hepsine:2_thumbs_up_-_anima

Futbolda var bunlar sende bende biliyoruz.Eminim ki bi çok avrupa macında fener'e benım ettığım kufurlerın aynısını ettın :).Ya neyse Sınan renkdaşım sonuç olarak biz kötü şekilde elendik ve sanırım 10 gün düşünürüm ben artık :S.

Hocam bende anlam veremediğim bir olgunluk var bu akşam,arkadaşlarla maç izledik,herkes küfürler kıyametler,ben oturuyorum yerimde bir sigara yaktım ve Forlan'ın golünden sonra,belliydi dedim o kadar başka hiçbirşey demedim ve son derece sakinim. :) Ben kendimi bilirdim öfkeden çılgına dönerdim ama takım beni germedi bugün.

Her neyse hepimize geçmiş olsun

umarım bizim için hayırlı bir yenilgi olur bu maglubiyet

ve son sözüm Mevlana'dan

"Üzülme!'' der Mevlana... ve devam eder..Kaybettiğin her şey başka bir surette sana mutlaka geri döner"

herkese iyi aksamlar

kandiliniz mübarek olsun

Hocam bende anlam veremediğim bir olgunluk var bu akşam,arkadaşlarla maç izledik,herkes küfürler kıyametler,ben oturuyorum yerimde bir sigara yaktım ve Forlan'ın golünden sonra,belliydi dedim o kadar başka hiçbirşey demedim ve son derece sakinim. :) Ben kendimi bilirdim öfkeden çılgına dönerdim ama takım beni germedi bugün.

İlginç......:):).Olur arada ne diyim :).Havadan falandır :p.

Hem ligi hem avrupa ligi, götüremezdik arkadaslar, valla elenmemiz daha hayirli oldu diye düsünüyorum, insAllah ligde sampiyonluk gelir.

Seneye de CL olamazsak, iste o zaman isler cok kötü olur. Sampiyon olursak garantiliyoruz cl, üstelik birsürü paralari...

Caner o kirmiziyi yedikten sonra mac benim icin bitmisti zaten. mac bitmeden sansimiza bir gol atsaydik olurdu. ama uzatma cok fena dagilirdik daha önce yememiz iyi oldu. takim bugün tur atlamayi hak etmedi. ne dedik?? defans filan yilan. bu maci alacaksin. hangi türk takimi defans yapmayi becermis bugüne kadar?? Fatih Terim ne dedi: basardiklarimizi hep saldirarak basardik, yine saldiracagiz. Türk futbolunun karakteri budur. pres, savas, yüksek tempo. taktik, defansif oyun filan asla bizle bagdasmayacak. ilkelerimize ters gelen bir oyun oynayarak elenmeyi hak ettik. bu kadar!!

elano sakat değilse neden çıktı hiç bir mantığı yok. hakem zaten Allahlık şimdi boşu boşuna küfür etmeyelim. bi de Servet.. aferin servet; forlan daha rahat vuramazdı. bir forvet daha rahat gol atamazdı, tebrikler. elin değişmişken ona da bi tekme yapıştırsaydın.

Sene 1998,

lise yıllarımın başıydı. Arkadaşlarımla önemli bir maç olan ve umutlar bağladığımız (bu gece gibi) B.Dortmund maçını izliyorduk. Kazansak çok şey değişecekti Galatasarayımızda ama şunu biliyorduk bazı şeyler için erken ve tecrübe lazım. Evet, Cesur Yürek Bülent basit bir hata yapıyor ve yeniliyorduk, sarhoştuk ama hüzünden tıpkı bugün olduğu gibi. Yıl 1998, unutmadık dün gibi bugün gibi. Zaman diyoruz, nice cesur yürekler çıkıcak ama bu sefer hedef yüksek olsun yeter ki, 12 yıl önceydi.

Geçmiş olun renkdaşlarım, arabayı düşünmekten zor sürdüm dostlarımla üzüntülü bir gece geçirdik ama unutmayalım bu takımın zamana ihtiyacı var. Ligin bizim için önceliği birazcık çok az daha olsa fazla.

Caner kartı görüdügünde çok iyi biliyordum işimizin bittigini. Allahım iki senedir saçmasapan eleniyoruz kahroluyorum...

fenerde elendi

kina yakabilir gayri türk rendaslar

bu daum ve riikardlara mio lari annemizin ligi icin mi veriyoruz

Üst Alt