Avrupa Ligi 3.Ön Eleme | Galatasaray 2-2 OFK Belgrad | 29 Temmuz | Maç Sonucu - Sayfa 79 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi 3.Ön Eleme | Galatasaray 2-2 OFK Belgrad | 29 Temmuz | Maç Sonucu

Cevap: Avrupa Ligi 3.Ön Eleme | Galatasaray 2-2 OFK Beograd | 29 Temmuz | Maç Sonucu

bu karamsarlık neden?

ikinci maçı alıp yolumuza devam edeceğiz.her şey öyle kolay olmuyor.zor günlerin takımıyız biz......

Cevap: Avrupa Ligi 3.Ön Eleme | Galatasaray 2-2 OFK Beograd | 29 Temmuz | Maç Sonucu

Ayhan ve Barış yeter ya hakikaten yeter olmuyor toplayın bavulu gidin Aykut'ta dahil bunlara Ufuk'un yanına Emirhan gelse daha iyi ya bu ne ya....

Sonuc ve ortaya konulan oyunun kimseyi tatmin etmedigi dogru ama bu kadar umitsiz olmaya gerek yok. Bizim ve digerlerinin bu ilk maclarda beklenen sonuclari alamamasindaki en buyuk sebep henuz hicbir takimin tam olarak hazir olmamasidir. Her ne kadar artik bunlari astigimizi dusunsekte yinede rakibi kucuk gorme aliskanligida devam ediyor.

Bazen bir musibet bin nasihatten iyidir. Ikinci macta rahat bir sekilde tur atlayacagimiza inaniyorum.

4-4-2 asıl kaos futboludur ve üçü bir arada oynayamayn Ayhanlar Barışlar tek başına neler yaparlar bir düşünün.

Sorunu iyi tahlil etmek lazım Galatasaray'ı 2000 yılında Uefa'ya taşıyan kaliteli yerli jenerasyonu artık yok.Düşünmeyen, kalitesiz, kendisini geliştirmeyen bir kadro var artık.Bu temizliğin yapılmamış ve bu adamların gönderilmemiş olması skandaldır.Eğer Rijkaard'a Hagi'ye,Skibbe'ye,Gerets'e yapıalnları yapalım gönderelim diyorsanız yerine gelen teknik direktör Capello olsa bir şey değişmeyecektir.Şuna eminim Capello gelse Barış pas vermeyi öğrenemeyecek.

6-7 sene öncesine kadar kaybetsek bile hiç bir taraftar üzülmez, helal olsun bu aslanlara derdik...Çünkü kaybettiğimiz maçlarda bile rakibi boğar, kendi oyunumuza mahkum ederdik... Maç sırasında bir an olsun gözümüzü sahadan alamaz her an heycan ve coşkuyla takımımızın güzel oyununu seyrederdik...Son 6-7 yıldır bunun tam tersi oluyor...Takım ne zaman iyi futbol oynayacak diye umutla bekleşiyoruz ama sezonda 3-4 maçı geçmiyor bunların sayısı...Şimdi sahada futbol oynadığını zannedip, milyon avroları banka hesaplarına dolduran ruhsuzlara bir çift kelamım var...

Geçmişle övünmek bir yere kadar,o günlerin özlemini bu kadar fazla hissettirmeye hakkınız yok bizlere...Taraftar zamanını, parasını sizin için harcayıp, hayatta futboldan çok daha önemli olan unsurları bir kenara itiyorsa bu sizin rezilliğinizi izlemek için değil...Sahada futbol olduğunu düşünerek yaptıklarınız tam anlamıyla uykumu getiriyor, sizi her ne zaman izlesem kemoterapiye ihtiyacım olduğunu hissediyorum...Çünkü beni kanser ediyorsunuz...

Ayhan(yasindan dolayi)

Mustafa

Baris

Servet

Gökhan

Aykut

Bu adamlari ben bizim köy takiminda bile oynatmam.

bizim köyün takımınada giremezler.

berabere kaldık ama bende bir panik havası yok ordaki maçı alacağımızı düşünüyorum. bu maç çok gol kaçırdık direkden dönen toplar vs.

bizim köyün takımınada giremezler.

berabere kaldık ama bende bir panik havası yok ordaki maçı alacağımızı düşünüyorum. bu maç çok gol kaçırdık direkden dönen toplar vs.

Dün karsimizda cok dandik bir takim olmasina ragmen cok net pozisyonlar verdik. Ben böyle maclarda girdigimiz degil verdigimiz pozisyonlara bakarim. Dün gece karsimizda biraz iyi olan bir takim olsaydi, tur coktan gittiydi.

Ayhan,Sarp,Barış,Aykut ve Servet'in şu dakikada kluple ilişiği kesilsin ve yerlerine trransfer yapılmasa bile gidip 5 tane forma almayan şerefsizdir.Allah belamı versin bütün paramı hibe ederim tatile de gitmem adak adıyorum.Allahım yüzüme gül

Enteresan bir akşam oldu.

Yine de karamsarlığa gerek yok biz bu takımı adam akıllı bir kadroyla orda eleyecek güce sahibiz.

Tabi ki gönül isterdi 4-5 atıp evlerine gönderelim, ama dün akşamdan teknik heyet olsun futbolcular olsun ders çıkarıcaklardır. Umarım.

--------------UFUK-------------

SABRİ---NEILL---HAKAN--CAGLAR

--------------CANA-------------

PİNO---------EMRE---------ARDA

-------KEWELL-----BATDAL------

artık mahalle takımlarına korkak futbol oynatmayı bıraksın rijkaard dün batdalı cıkarmasını bana dünyada kimse açıklayamaz senin gole ihtiyacın var rijkaard bu hatayı geçen senede yapıyordu aynı şekilde devam ediyo.

benden ilk yorum :-)

cogu dedigi gibi - 60 dak. kondisyon var bizim takimda - ilk is bunu 95 dakkikayaa cikarmak. Bi bakin bizimkiler gecen sene 75. dak. sonra gac gol atabilmis - kac gol yemis - bir büyük takim icin rezillik ...ayni durum bu sene.

Batdal cok güzel bir santrofor - Hakan Süküre benzetiyorum - ayak yok ama kafa var...ögrenicek - gelecek banko satrofor, belli...golu kokluyor, dogru duruyor - atmasini da ögrenir

Aykut- 1 hatali gol yedi - neyse olur böyle seyler - hatasiz kul olmaz - fazlasi sarar... ama iyi niyetli olmak lazim

Servet - bence cok iyi oynadi - ben beyeniyorum

Neill - harika - böyle biri daha lazim geride

Sabri - üstüne para verin gitsin LÜTFEN!

Ayhan - yaslandi - artik yedek 15-20 dak. oyuncu

Sarp - daha iyi olur - ümidi kesmeyin

H.Balta - adi üstünde

Kewell - adam acayip ya...gel de sevme - hata yapsa bile yakisiyor - 90 dak. oynayabilse cok 10 mil. adam

Serdar - genc - fazla beklememek lazim

Baris - at git sin - hic begenmiyorum

Arda ilk 60 dak. süper - sonra ölü - kondisyon yok

pino - bi isler cevirir - ama ciddi maclarda / iyi takimlara karsi fazla birseyler yapmasini beklemem - kücük takimlara karsi parlar - büyüklere karsi patlar

Bir sey soracagim:

Elanoyu cogu satma taraftari - niye? Elano yerinde oynat - al sana harika bir cimbom...elanonun yerine kimi alacaksin

Ama su belli - gecen sezonun aynisi - 60 dakkika oynuyorus sonra takim patlak veriyorum - KONDISYON LAZIM - TRANSFER DEGIL

--------------UFUK-------------

SABRİ---NEILL---HAKAN--CAGLAR

--------------CANA-------------

PİNO---------EMRE---------ARDA

-------KEWELL-----BATDAL------

artık mahalle takımlarına korkak futbol oynatmayı bıraksın rijkaard dün batdalı cıkarmasını bana dünyada kimse açıklayamaz senin gole ihtiyacın var rijkaard bu hatayı geçen senede yapıyordu aynı şekilde devam ediyo.

şu kadroyla maça çıkmaya kalkarsan her maç 2'den aşağı gol yemezsin.

Ayhan,Sarp,Barış,Aykut ve Servet'in şu dakikada kluple ilişiği kesilsin ve yerlerine trransfer yapılmasa bile gidip 5 tane forma almayan şerefsizdir.Allah belamı versin bütün paramı hibe ederim tatile de gitmem adak adıyorum.Allahım yüzüme gül

arkadaş servetin nesi vardı ya? savunma yönü eski performansının biraz altındaydı ki onuda bir iki maça toparlar.asıl ona kızdığımız konu basit oynamamasıydı ki dün ben pas hatası yaptığını hatırlamıyorum.hep en yanındakine oynadı hemen.hatta 2-3 tane dikine pasını da hatırlıyorum.yeterki böyle oynasın servet stoper ihtiyacımız kalmaz.hem neilli tamamlayan her özellik var servette uzun mesafede çok hızlı,hava topunda da çok iyi bunlar neillde yok ve tamamlıyorlar işte birbirlerini.

arkadaş servetin nesi vardı ya? savunma yönü eski performansının biraz altındaydı ki onuda bir iki maça toparlar.asıl ona kızdığımız konu basit oynamamasıydı ki dün ben pas hatası yaptığını hatırlamıyorum.hep en yanındakine oynadı hemen.hatta 2-3 tane dikine pasını da hatırlıyorum.yeterki böyle oynasın servet stoper ihtiyacımız kalmaz.hem neilli tamamlayan her özellik var servette uzun mesafede çok hızlı,hava topunda da çok iyi bunlar neillde yok ve tamamlıyorlar işte birbirlerini.

katiliyorum

gollere yine baktim da...2 sansli gol attik (iki kere cizgiden önce cikartabilirlerdi) - ikisine de tutabilirlerdi - iki de sansiz gol yedik (sabrinin gereksiz foulu, aykutun hatasi)

Üst Alt