Avrupa Ligi H Grubu | Steaua Bükreş 0 - 1 Fenerbahçe | 22 Ekim | Maç Sonu.. - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi H Grubu | Steaua Bükreş 0 - 1 Fenerbahçe | 22 Ekim | Maç Sonu..

Cevap: Avrupa Ligi H Grubu | Steaua Bükreş 0 - 0 Fenerbahçe | 22 Ekim | TNT | İlk Yar

Ne ahmak herifler var yahu memlekette.. İyi ki bi maç yayınlayacaksınız ya ligi alsaydınız? Allah korusun..

Cevap: Avrupa Ligi H Grubu | Steaua Bükreş 0 - 0 Fenerbahçe | 22 Ekim | TNT | İlk Yar

sizin d nizede smartınıza da

ayıptır be

öncı tam ekran logo şimdide kabloluyu kestiniz zaten d-smart almayı düşünmüyordum, bundan sonra izlemem bile.

Digitürk TNT üzerinden yayınlamıyor mu? TNT'de açık bir kanal zaten. Neden kıyameti koparıyor D-Smart anlamadım?

kıyameti bırak acısını bizden çıkartıyorlar kabloluda yayını kestiler kapkara ekran var bir kaç saniye açtılar dalga geçmek için yine kapattılar.

onlar digitürkten hesap sorsun bizde onlardan soralım gerekirse uefaya bile yazı göndermek lazım bunları şikayet etmek için yasa dışı işleri kendileri yapıyorlar.

Of şiştim, patlicam. İzlemicem vala.

Oha diyorum başka bişey demiyorum, D-smart kendi görüntülerine sabotaj yapıyor, dijiturk direk d-smart üyeliği olan bir kart takmış görüntüyü öyle aktarıyor :O

Cevap: Avrupa Ligi H Grubu | Steaua Bükreş 0 - 0 Fenerbahçe | 22 Ekim | TNT | İkinci

GS TV bizim maçı veriyormuş bende netten izleyeceğim anlamadım bu işi ama.. Dijitürk çok cesaretli işlere karışıyor :)

Cevap: Avrupa Ligi H Grubu | Steaua Bükreş 0 - 0 Fenerbahçe | 22 Ekim | TNT | İkinci

d smart digürürkün yayınını engellemek için devamlı şifre değiştiriyor digitürkde şifreyi hemen kırıp yayına devam ediyor onlar digital platformda savaşırken olanda bize oluyor kapkara ekran

ortalık baya kızışacak bu olay yüzünden

yayın geldide inşallah yine gitmez

Karasal yayında hala logo varmı? Eğer varsa digiturk su an yasadışı yayınlıyor demektir :D

logoyu koyduklarında basket maçı gibi oluyo:D kafada kıyak parke zemin gibi :D

ahh be fena kaçtı ama bu 9 numara atacak bugün

Özer ceza sahasından taça attı.Bu da bir yetenek tabi :D

Üst Alt