Avrupa Ligi H Grubu | Steaua Bükreş 0 - 1 Fenerbahçe | 22 Ekim | Maç Sonu.. - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi H Grubu | Steaua Bükreş 0 - 1 Fenerbahçe | 22 Ekim | Maç Sonu..

Cevap: Avrupa Ligi H Grubu | Steaua Bükreş 0 - 1 Fenerbahçe | 22 Ekim | TNT | İkinci

bu arada yayını yine kestiler :D

kapkara bir ekran fenerli futbolcular görse hemen gol yerler siyahi şeylere karşı fobileri var :)))

Cevap: Avrupa Ligi H Grubu | Steaua Bükreş 0 - 1 Fenerbahçe | 22 Ekim | TNT | İkinci

bükreş ruh gibi.Kazımın attığı gol bedavadan bir gol,bükreş savunması neden kazımı bırakır aklım almadı,çok basit bir hatadan kazım önüne gelen topa sadece dokundu.

Bükreşin dikkatimi çeken özelliği ise hep carlosun bölgesinden gelmesiydi.

Fener bu şekil 1-0 alır gibi bir görüntü var maçda.Bükreş bizim gözümüzde büyüttüğümüz bükreş değil ve ne yazıkki biz geçen sezon başında bu takıma elendik ş.ligi ön elemesinde.1 yılda bir takım bu kadarmı değişir hayret edilebilcek bir şey.

Ardadan daha büyük potansiyel nasıl çıkar:allecto:

Arkadaşlar tamamen samimi söylüyorum Arda gibi bir yetenek çok nadir yetişir bu ülkede

Arda Özeri alır top diye oynar

ben sunu anlamiyorum arda dan daha yasli olan bi oyuncu nasil gelecegin arda si olabiliyor :D :D

bunlar bu defansla bizim maça çıkarsa maç 3-5, 2-4, 4-6 gibi biter geliyor bana :D

fenerbahçenin defansı ve kalecileri çok sağlam ya adamlar hiç gol yemiyorlar ileri hattı berbatta defansları çok sağlam...

Bizimde ileri hattımız iyi ama defansımız rezalet...

Maçda fener sezonun en iyi pas yüzdesi ile oynuyor diyebilirim şuanda.

Yaklaşık 3 dakika fener sürekli paslaşma yaptı maçda enteresan olarak.

Bu bükreşde harbiden iş yokmuş,grubun en basiretsiz takımı şu görüntüde..

Bir takım 2 pasdamı yapamaz..

Steaua da kesin bişeyler dönüyor.Td yi göndermek istiyor futbolcular heralde.Bu kadar gamsız bir takım görmedim hayatımda.1-0 geridesin kaleciye dön işareti yapıyor adam. :eek:

d-zmartta alt yazı üst yazı karışık geçmeye başladılar adamlar çıldırmış herhalde:D

iyi oluyor ya ezikleri kazanmasi, bize karsi acayip bir gazla cikacaklar ama sonra hüsrana ugrayacaklar .

abi yapmayın Steau kasıyor bence gamsız değiller hırslılar resmen ama atamıyorlar defansı geçemiyorlar...

Steau takımlıktan istifa etmiş.

Geçmiş olsun. Bizdeki Steau nerede buradaki nerede.Pehh...

bunlar bu defansla bizim maça çıkarsa maç 3-5, 2-4, 4-6 gibi biter geliyor bana :D

fenerbahçenin defansı ve kalecileri çok sağlam ya adamlar hiç gol yemiyorlar ileri hattı berbatta defansları çok sağlam...

Bizimde ileri hattımız iyi ama defansımız rezalet...

Gsc'de çok çelişkili yorumlar var.:D

Ezik fener klasiği atarım golümü ve yatarım.

Fenerbahçe 4-6-0 taktiği ile mücadele edecek kalan dakikalarda. :eek:

Twente 2-0 yenildi.Gruba gel :eek: Avrupa ligindeki en zayıf 4 takımı bilerek aynı gruba koymuşlar sanki:eek:

ali bilgin girdi oyuna gecen bi forumda okuduyum bu gay mis :D

Üst Alt