Avrupa Ligi H Grubu | Steaua Bükreş 0 - 1 Fenerbahçe | 22 Ekim | Maç Sonu.. - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi H Grubu | Steaua Bükreş 0 - 1 Fenerbahçe | 22 Ekim | Maç Sonu..

Cevap: Avrupa Ligi H Grubu | Steaua Bükreş 0 - 1 Fenerbahçe | 22 Ekim | TNT | İkinci

Ciddi söylüyorum son yıllarda izlediğim en kötü takım steaua.Bu kadar kötü ortasahası olan takım mı olur yahu?

Cevap: Avrupa Ligi H Grubu | Steaua Bükreş 0 - 1 Fenerbahçe | 22 Ekim | TNT | İkinci

Gol oldu bastır fener, bu salaklara yenilip bize gaza gelme :) Sen havaya gir biz gazını alırız Pazar'a.

fenerin şansına bak ya Twente 1-0 yeniliyor adamlar gruptan çıkmayı garantilediler resmen

Arkadaşlar korkulacak hiçbirşey yok

Şans yaımızda olursa biz bunları çok rahat yeneriz

ben bu kadar pozisyon bulupta 1 gol atamayan bükreşin sorununu anladım

adamlarda zenci yok

ilk yarıda tutturamadım ama bu sefer bu frikik gol olur

Steaua ceza sahası çizgisine yakın bir yerden frikik kazandı.Kaleyi tam karşıdan görüyor.

Kablo tv de gene durdurdular yayını.D smart küfür yemeyi çok seviyor heralde.

Üst Alt