Avrupa Ligi'nde Son 32 Turu Eşleşmeleri Belli Oldu! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi'nde Son 32 Turu Eşleşmeleri Belli Oldu!

Bu kuralar ne böyle yaa :D gençlerbirliği ayarında çektikleri bütün takımlar.Birisine bari gladbach falan gelseydi en azından.Osmanlı yüzde 50-50 diğerleri rahat geçerler turu.Krasnodar 3 ay ara vermese kafa kafaya derdim ama yine kedi gibi 4 ayak üstüne düştüler.3 ay yatmış takımla oynayacaklar.Aynı şey geçen sene de olmuştu.Fener de malesef rahat eler

Elesinler zaten. Her sene 1-2 Türk takımının bir çeyrek final görmesinde sakınca yok. Hem lige konsantre düşüyor, yorgunluk-sakatlık artıyor hem de ülke puanına faydası var. Elenmeleri yönündeki temennilerimize çeyrek finalde başlayabiliriz.

Üç Belçika takımından ikisine zor rakip geldi zaten yüksek ihtimalle elenecekler. Bizim takımlardan en az ikisinin tur atlaması halinde yüksek ihtimalle sezonu ülke sıralamasında 9. sırada tamamlayacağız.

9. basamağa yükselmenin değiştireceği şeyi şu an bilmiyorum ama 8. sırada çok güzel bir şey var: Süper Lig şampiyonu takım CL gruplarına 1. torbadan katılıyor.

Son düzenleme:
osmanlı elenir diğerleri turlar olacak olan bu. osmanlı aslında iyi takım ama tecrübe devreye girer burada

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tmm Sayın Bilgin bundan sonra yaptığım yorumları tarafınıza gönderirim onaylarsanız yayımlarım.

Hayir estagfurullah , sen asla o tip yaklasim gosterdigim uyelerden degilsin ,boyle dusunursen uzulurum cidden , gercekten sevdigim insanlardansin burada

Fakat kura cekimini izlemis olmalisin , bu tip manasiz seylere her zaman bir kilif bulunur , zor gelirse , gelen takimimizin taraftari uefa ayarliyor der , kolay gelirse de o takimin taraftarlari haricindekiler "uefa kolaylari bizim ulkemize gonderiyor" demek sacma kacacagi icin yunan,rus,israil ayarlaniyor der

belcika gelse , puan ve siralama savasindaki ulkeleri tokusturuyorlar derdik .. her eslesmeye bir kulp bulunur

14815460468085.jpg

Fenerbahçe'nin rakibi Krasnodar, Rusya Ligi'nin tatil olması sebebiyle ikinci yarı maçlarını Mart'ta oynamaya başlayacak. (Avrupa Ligi'nde ilk maç Şubat ayında.)

bjk haric diger ikisinin rakipler keklik degil

ama güzel taraf şu şikeci pislikler rusyanın -30larında buzlu zeminde 2-3 adamlarını bırakı döneceklerdir muhtemelen

Bir Rus takımıyla eşleştiysen hele ki bir de Kışın yapıyorsan maçı, orada küçümsenecek bir şey yoktur. Hatta olabilecek en kötü kuralardan biridir.

Hayırlısı artık. Ben bu turlarda üçü de geçsin istiyorum. Ülke puanı sürünmesin.

Gent ve anderlecht bu turda elenebilir zor kura çektiler genk'e keşke daha zor bir takım gelseydi.Ülke puan sıralamasında belçika'yı geçebiliriz.

Üst Alt