Avrupa Ligi'nde Son 32 Turu Eşleşmeleri Belli Oldu! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi'nde Son 32 Turu Eşleşmeleri Belli Oldu!

Elesinler zaten. Her sene 1-2 Türk takımının bir çeyrek final görmesinde sakınca yok. Hem lige konsantre düşüyor, yorgunluk-sakatlık artıyor hem de ülke puanına faydası var. Elenmeleri yönündeki temennilerimize çeyrek finalde başlayabiliriz.

Üç Belçika takımından ikisine zor rakip geldi zaten yüksek ihtimalle elenecekler. Bizim takımlardan en az ikisinin tur atlaması halinde yüksek ihtimalle sezonu ülke sıralamasında 9. sırada tamamlayacağız.

9. basamağa yükselmenin değiştireceği şeyi şu an bilmiyorum ama 8. sırada çok güzel bir şey var: Süper Lig şampiyonu takım CL gruplarına 1. torbadan katılıyor.

Emin misin 8.sıra olayına?

Almanya, Ingiltere, Italya, Ispanya, Fransa, Rusya ve Portekiz şampiyonları direkt katılmıyor mu turnuvaya? Etti 7, eh bir de Euro League şampiyonu direkt katılıyor.

Benim bildiğim kadarıyla böyle oluyor.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

şampiyonlar ligi şampiyonu uefa sıralamasındaki ilk 7 ülkeden bir takımdan çıkar ve o takım aynı zamanda ligini de şampiyon bitirirse ertesi sezon 8. ülkenin şampiyonu da 1. torbadan katılıyor

zenit 2015te 1. torbadaydı barcelona sayesinde

Son düzenleme:
Muhtemel Son 16:

Athletic Bilbao
Ajax
Zenit
Genk
Manchester United
Roma
Kopenhag
Shakhtar Donetsk
Olympiakos
Tottenham
Rostov
Fenerbahçe
Gladbach
Lyon
Beşiktaş
Schalke

Hayir estagfurullah , sen asla o tip yaklasim gosterdigim uyelerden degilsin ,boyle dusunursen uzulurum cidden , gercekten sevdigim insanlardansin burada

Fakat kura cekimini izlemis olmalisin , bu tip manasiz seylere her zaman bir kilif bulunur , zor gelirse , gelen takimimizin taraftari uefa ayarliyor der , kolay gelirse de o takimin taraftarlari haricindekiler "uefa kolaylari bizim ulkemize gonderiyor" demek sacma kacacagi icin yunan,rus,israil ayarlaniyor der

belcika gelse , puan ve siralama savasindaki ulkeleri tokusturuyorlar derdik .. her eslesmeye bir kulp bulunur

Gereksiz komplo teorileri yapıldığına katılmakla beraber UEFA'nın kura çekimlerinin masum olmadığını düşünüyorum. Keza bir çok kişi Arsenal- Bayern kurasını bildi.

Yine daha önceki sayfalarda

Tahmin

Osmanlı-Az
Fenerbahçe-Villareal
BJK-Sheva

İsrail takımını birine kitlerler

Artık şaşırtmıyorlar bazı olaylarda mesela belki tesadüf ancak bence değil, bir önceki turda Ukrayna-Türkiye takımlarının sürekli birbiriyle eşleşmesi de tesadüf değildi. Bunu bize düşmanlar vs manasında söylemiyorum tabi ki ancak belli bir sistematikleri var kesinlikle

Emin misin 8.sıra olayına?

Almanya, Ingiltere, Italya, Ispanya, Fransa, Rusya ve Portekiz şampiyonları direkt katılmıyor mu turnuvaya? Etti 7, eh bir de Euro League şampiyonu direkt katılıyor.

Benim bildiğim kadarıyla böyle oluyor.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

2015/16'da ülke sıralamasında 8. sırada bulunan Hollanda şampiyonu PSV grup kuralarına 1. torbadan katıldı diye hatırlıyorum.

Uefa avrupa ligine çöp diyenleri son 16 yolunda heyecan sarmış
Bunların hepsi hikaye o kupanın yanına yaklaşmak bile heyecan verir adamlara sonrada müzede ki kupaya laf ederler

T@patalk ????

Diyorlar ki; Hep düşman ülkeler çektik. Avrupa'da İskandinav ve Baltık ülkeleri hariç herkesle düşmanız zaten. Belki onlarla bile düşmanız veya yakındır olmamız.

3 takımımızda elenir. Belki Beşiktaş ve (yapacağı transferlere göre) Osmanlı çıkabilir üst tura.

Krasnodar taş gibi takım. Herkes küçümsüyor ama şaşırıyorum

Üst Alt