Aykut mu? Ufuk mu? - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aykut mu? Ufuk mu?

Cevap: Aykut mu? Ufuk mu?

Aykut da Ufuk da iyi kaleciler değiller..Ufuk şu ana kadar maçlarda doğru düzgün oynamadığı için taraftar O'nu daha çok seviyor..Oynasa Aykut'tan çok da farklı olacağını sanmıyorum..Tabii az da olsa iyi bir kaleci çıkma ihtimali var..Mutlaka transfer yapılmalı..

iyi bir kaleciye ihtiyacımız var. Gidip iyisini alamayacaksak sıradan vasatın ustune cıkamayan bir kalecidense Aykut oynasın daha iyi. Alırsak iyisini almalıyız yoksa Aykut derim

vallahi varmı yokmu karar veremedim, Aykut cidden kötü bir kaleci yani çizgiden çıkmayan sıradan anadolu takımı kalecileri gibi, eline ver bayrağı koy yan çizgiye yan hakemlik yapsın, saçma goller yiyip bazende en zor topları çıkarabiliyor yani kısacası dengesiz. Ufuk'a gelince daha bir numarasını göremedik (adam oynamadıki ne görelim) ama bu sene idare ederler diye düşünüyorum seneye neyin ne olduğu ortaya çıkar. Bence en büyük sorun kaleci antrenörü gibi geliyor, Nezihi boloğlu iyi bir kaleci antrenörü olduğunu sanmıyorum, sonuçta Hayrettinin yedeği olan bir kaleciydi tam emin değilim ama öyle hatırlıyorum, eh Hayretin için neler denilirdi hatırlayın :)

Bu şartlarda Aykut alır formayı her türlü.

Ufuk'un kendini göstermesi lazım ama Ordu-Antalya maçlarında pek güven vermemişti bana.

Kaleci transferine en az 5 milyon € ayırmak gerekiyor,kaleci takımın kalesidir,ve en önemli mevkisidir,güven vermek zorundadır kaleci.Ve asla ucuz etin yahnileriyle yol alamazsınız,paraya kıymanız gerekiyor.

Leo kulüp arıyor ama gitmeyecek gibi. Galatasaray’ı en çok zorlayacak mevki kalecidir.

Leo, Aykut ve Ufuk’la yola devam edilecek. Kaleci alınmayacak

Demiş bugünkü yasızında osman tanburacı

Vay halimize:S:S:S

Üst Alt