📺 Basına Açık Antrenman (08.04.2021) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

📺 Basına Açık Antrenman (08.04.2021)

Emre Kılıç, Taylan ve Kerem yoktu antrenmanda büyük ihtimalle Karagümrük maçında oynamayacaklar Onyekuru zaten yok kalan oyunculardan çıkartılacak en ideal 11 böyle olmalı:

Muslera
Yedlin Luyindama Marcao Saracchi
Etebo
Oğulcan Feghouli Gedson Babel
Mohammed

hocanın bahanesi kalmadı hepsini tüketti bu sezonda,ne transfer dönemini işaret edebilir artık ne de yönetimi,hakemi,zemini

Yine başarısız bir sezon ve kötü gidişte bayram değil seyran değil hoca niye antrenmanı açtı

tabiki arkadaşlar bakın kızıyorum takıma,çalışıyoruz,ayak tenisi oynamıyoruz diye yalandan gösteriş için,yemiyoruz tabi

hadi yedik diyelim,antrenmana baktım ve bu kadar zamandır bu kadar kişinin antrenmanlarda çalışmıyoruz söylemlerinin hoca tarafından aksini ispatlyım derken doğrulandığını gördüm

babelin fişek gibi dediği antrenman bumu,bizi çalışıyoruz diye kandıracağınız idman bumu şimdi,bu antrenman futbol okulları gibi basit yerlerdeki beden eğitimi hocalarının yaptırdığı antrenman modeli

Hafif tempoda ısınma koşusu,açma germe,kukalarla önce topsuz sonra toplu hareketler,5e2 top kapma ve finaldede herkesin istediği çift kale maç

bizim aptal oyunumuzun en büyük sebeblerinden biri sahadaki yerleşim problemi,maçlarda yanlış yerleştiğimiz için bireysel hatalar direkt kalemizde golle sonuçlanıyo çünkü hatayı telafi edecek kimse olmuyo hatayı yapan oyuncuya yakın biyerde,rakip kaleyi ablukaya alamıyoruz,iyi oyun ortaya koyamıyoruz,rakiplere rahatça pozisyon veriyoruz,alan veriyoruz,duran toplarda vurma şansı veriyoruz,dönen topları alamıyoruz,presi düzgün yapamıyoruz,yapılan presten çıkamıyoruz yada topu kaybediyoruz vs vs bunun başlıca sebebi sahada yanlış yerleşim yüzünden

antrenmanda diziliştir,yerleşimdir en ufak şey göremiyorum,bu işin doğrusu öyle hey siz 4ünüz defanssınız,ofsayt taktiğini yapın rakip hücuma,hava topu ve pozisyon vermeyin,havadan yerden geçirmeyin,sert oynayın kart görmeyin,orta sahayada yakın oynayın alan daraltın,bireysel hatada yapmayın diyip bunların aksi olduğundada e ben demedimmi gol yemeyin demek değil,doğrusu bu isteklerin nasıl yapılacağını göstermek,öğretmek,tekrar etmek,çalışmak ve uygulamak

set çalışması yok karambole takılıyo hepsi,soldan biri orta kesiyo içeri ama içerde kimse yok orda düdüğü çalmıyo durdurmak için pozisyon kaybolunca çalıyo yanlış demek için gördüğüm kadarıyla,hem müsaitken,hem içerde kimse yokken,hemde kafayıda kaldırmışken oyuncu ortayı boş yere yaptığı an düdüğü çalıp, o düdüğü topçuya monteleyip,beynin herkeste bulunduğunu mühim olanın onu kullanmak gerektiğini anlatıp,sen niye böylesin lan diyip topçudan yeleğini çıkarmasını ve antrenmanı terketmesini isteyeceksin,yanlış kararın başında düdüğü çalacaksın pozisyonun kaybolmasını beklemeden,kallinin yaptığı gibi kaleciyi 10 kere yatırıp kaldırmış ama hala topa vurmamış hasana orda düdüğü fırlatacaksın senin gibi 20.yatırıp kaldırmanın sonucunda hasan golü atınca tebrik etmeyeceksin sanki doğrusunu yapmış gibi

hocanın the yargı machine edasıyla poz kestiği,babelin fişek dediği antrenmandaki çift kalede görebildiğim kadarıyla 1 tane bile faul yapılmadı,kadayıf gibi yumuşaklıkta antrenman maçları yapıyoruz normal maçlardaki sertliklerde,faullerde afallayıp kalıp ,karşılık veremiyo ambale oluyoruz

Saha yerleşimi,doğru pres,duran toplar,hücum varyasyonları,set oyunu,pozisyon oyunu gibi birçok şeyi düzeltmemiz gerekirken,bir sistemimiz ve oyun planımız varmış gibi martaval okumasın kimse,kadroyu 4-1-4-1 şeklinde tahtaya yazıp sahaya dizince bir oyun planımız olmuyo malesef sadece dizilişimiz var diyebiliriz buda bi işe yaramıyo.

haftada 2-3 gün topçulara izin veriliyo,kimi maldivlere kimi dubailere kimide bodrumlara gidiyo,e zaten 1 günde maç günü etti 4,1 günde maçtan sonraki rejenerasyon günü etti 5 gün,daha deplasmandır yol süresidir,haftada 3 maçtır onlarıda saymadım kalıyo 2 gün sen bu 2 günde neyin yüklemesini yapacaksın ,neyin duran topunu çalışacaksın,neyin taktiğini çalışacaksın

Beyefendilerdeki lükslere bak,maç yapıp milyon eurolar götürecekler,maç kaybetsende 2-3 gün izin haftada,tesistir lüks gereksinimlerdir herşey mevcut,askerlik desen yok,aşı denir sıra yok,ilgi alaka karısı kızı gırla,gittiğin mekanda para bile ödemezsin ama sadece iyi oyun 3 puan bekleyen gariban taraftara onu bile çok görür,çalışmaz,yalan söyler,kandırmaya çalışır,trip atarsınız

Bana bakın amigo orhan gibi üzerinize uçarım,kafayı yemiş mustafa denizli gibi yere serilirsiniz

herkes kendine gelsin burdan karagümrük maçına kadar

eğer yine puan kaybı olursa floryaya sızar ayak tenisi oynadığınızı görürsem uğur dündarın arenası gibi hepinizi ifşalarım sonraki bezmenler versiyonunuda yaşamamız çok olası,taraftarı dolandırmayın ulan

Antreman videolarina bakmak cok da zorunlu degil. Sahada takimi gorunce, ne antreman yapmis ya da yapmamis zaten belli oluyor.
Yine de videoya bakip uzulmemek elde degil.
Amazon Video'da bulunan takimlarin bir sezonlarinin takip edildigi belgesellere bakinca zaten bizimle olan farki gormek cok kolay.
O takimlarin antremanlarindaki ciddiyeti ve eforu gorup, bizim antremanlardaki su ciddiyetsizligi gorunce insan uzuluyor.
Sonucta bu insanlar 500 bin TL'ye oynamiyor ya da teknik direktorluk yapmiyor.
Adamlar milyonlarca Euro alip, ekmek elden su golden yasiyorlar.
Profesyonel dunyada amatorce yasayip parayi cebe indiriyorlar.
Mis gibi...

Üst Alt