Başkan Adayı Metin Öztürk GSSözlükte Soruları Cevapladı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başkan Adayı Metin Öztürk GSSözlükte Soruları Cevapladı!

başkanlık yarışında başarılar. sizlerden somut projeler, yeni gelir yöntemleri duymak istiyoruz.

stadyum isim sponsorluğu için irtibatta olduğunuz uluslararası kaç firma var? görüşmeler hangi aşamada?
17 Nisan 2021 12:53 · galawin

stadın isim sponsorluğu için görüştüğümüz uluslararası 3 firma var. 29 mayıs sonrası hızlıca seçim yarışına bizle katılmış olan ama bizden daha az oy alan adaylarla toplanıp onlardaki stadyum sponsorluk adaylarını da bir havuzda buluşturup ihaleyle galatasaray'a en çok değeri katan firmayla anlaşacağız.
130
17 Nisan 2021 13:31 · metin ozturk

Hemen hemen butun baskan adaylar, Terimle calismak istiyor.

Kimsede demiyorki, 4 yildir bu takimin hali ne, bu takim ne oynuyor? niye surekli futbol olarak geriye gidiyoruz.

Avrupa capinda basarali teknik adamlara niye gidilmiyor?

@Murat Kara
@Emre Bari
@Ahmed Arif Kesen
@Yasin Yıldırım
Bence (tabi bence) yeni gelecek yönetim ile 1 sene denenme kredisi vardir. Eski zamana + bu dönemdede aldigi 2 sampiyonluk ugruna. O nu hakediyor bana göre

Hemen hemen butun baskan adaylar, Terimle calismak istiyor.

Kimsede demiyorki, 4 yildir bu takimin hali ne, bu takim ne oynuyor? niye surekli futbol olarak geriye gidiyoruz.

Avrupa capinda basarali teknik adamlara niye gidilmiyor?

@Murat Kara
@Emre Bari
@Ahmed Arif Kesen
@Yasin Yıldırım
Galatasarayı degil de kendi koltuklarını düşündükleri icin. Terimle devam etmek en kolay iş, niye riske girsinler. Terimi gönderip yeni td getirmek icin buyuk adam olmak lazım. Bunların hepsi küçük adam.

Bence (tabi bence) yeni gelecek yönetim ile 1 sene denenme kredisi vardir. Eski zamana + bu dönemdede aldigi 2 sampiyonluk ugruna. O nu hakediyor bana göre
2 seneyi çöp etmesi yetmiyor 1 sene daha çöp olsun diyorsun yani .

Yaw arkadaş tünelin ucunda ışık yok.
Borç arşa dayanmış.
Gelecek adına bir gram umut vermiyor.
Bir tane Genci takıma adapte edememiş.

Neyin kredisi?
Krediler hep kulübe giriyor sonra
Götüren götürdüğü ile kalıyor

2 seneyi çöp etmesi yetmiyor 1 sene daha çöp olsun diyorsun yani .

Yaw arkadaş tünelin ucunda ışık yok.
Borç arşa dayanmış.
Gelecek adına bir gram umut vermiyor.
Bir tane Genci takıma adapte edememiş.

Neyin kredisi?
Krediler hep kulübe giriyor sonra
Götüren götürdüğü ile kalıyor
3.5 senin 2sinde sampiyon olmus + bu sezon halen bitmedi (hos bugün biter) . bir tane genci adapte edememis demissin, birisini gecen sene 12 + sattik, taylan+ emre k. zaten 30+ yasinda sanirim. Marcao+Luyindama da tudorun aldigi oyuncualr sanirim, veya 30+ yasindalar Sarrachi gibi. Ayni Onyekuru yu da terimin almadigi gibi veya keremi.
yanlis yerden geldin bana. taktik deseydin ok ama en sacma yoldan girdin

Üst Alt