Başkan Ünal Aysal'dan Açıklamalar! | Video - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başkan Ünal Aysal'dan Açıklamalar! | Video

Cevap: Başkan Ünal Aysal'dan Açıklamalar!

Başkanımız baştan sona mükemmel konuştu. Shaqiri'yi almak kolay değil evet ama bizim kaygımız oyuncunun sezon sonuna kadar değerini arttırması ve büyük kulüplerin kıskacına girmesi. Bizim kadromuz ligi götürmeye yeter zaten.

Beyefendi kelimesini karşılıyan biri.Konuşmalarının sağa sola çekilmemesi için elinden geleni yapıyor.Akılcıl yaklaşıyor olaylara, bilmediği konularda başkalarının tecrübelerini kendi tecrübeleri gibi sayıyor..Uzun vadede çok başarılı olacağına inanıyor.Tüm planlaması geleceğe dair.

Bir ingiliz "başkan scouting şirketinin" scout raporu.

;D

valla dün arkama yaslandım huzur içinde dinledim başkanımızI. Teşekkürler başkanım. Bende bonuslarla 13 ü buluyor gıbı duydum. Ancak shaqiri için önümüz görmemiz gerekir diyor.

Birde diğer takımlar umrumda değil diyor ne halleri varsa görsün benim GALATASARAYIN menfaatleri önceliklidir.

Başkan her geçen gün biraz daha tecrübe ediniyor ve model başkan olacak 3 senenin sonunda buna inanıyorum ama tff maa ve diğer mihraklar önümüze set çekmezler ise.

Başkan Ünal Aysal’dan Açıklamalar!

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, 16 Ocak Perşembe Akşamı Telegol’e canlı yayında konuk oldu. Başkan Ünal Aysal, şu açıklamalarda bulundu:

Ben yorum falan yamayacağım ama 16 Ocak Perşembe değil, Pazartesi olacak

başkan birde alttan ısıtma çalışmaları devam ediyornseneye inş yetiştireceğiz dedi.

Çok komik yavv! Ünal Aysal diyor ki "Benim taraftarım üç gün beni sorgulardı, sonra kendine yeni bir başkan seçerdi" Akşam gazetesi hem de Ünal Aysal'ın ağzından "Benim taraftarım üç gün beni yuhalardı..." diye aksettiriyor! Sizin gazeteciliğinize...Yavvv en az sizin tirajınız kadar Galatasaraylı da izledi bu konuşmayı.Yaptığınız algıyla oynamak bile değil, sadece inandırıcılığınızın yok olması yolunda bir çentik daha atıyorsunuz.

Düşündümde Avrupa Kupalarına kalsaydık bunlar genede Avrupalarda mücadele etmeme uğruna Feneri düşürmemeyi göze alır mıydı? ??

26 Ocaktaki kongre ile Shaqiri transferinin ne bağlantısı olabilir sizce? Yani şike ile adı geçen kulüplere küme düşme yolu gözükürse transfere ihtiyaç yok mu demek istiyor? Bizim amaç Avrupa Kupaları ise eğer yapılanmayı buna göre yapmak gerekmez mi? Yani bu doğrultuda Shaqiri transferi ertelenmemeli. Sezon sonu fiyatında bir azalma olacağını düşünmüyorum.

26 Ocaktaki kongre ile Shaqiri transferinin ne bağlantısı olabilir sizce? Yani şike ile adı geçen kulüplere küme düşme yolu gözükürse transfere ihtiyaç yok mu demek istiyor? Bizim amaç Avrupa Kupaları ise eğer yapılanmayı buna göre yapmak gerekmez mi? Yani bu doğrultuda Shaqiri transferi ertelenmemeli. Sezon sonu fiyatında bir azalma olacağını düşünmüyorum.

Yok abi öyle değil. 26 sında alınacak karara göre UEFA' nın Türk takımlarını avrupa kupalarından men etmesi gibi bir ihtimali olduğunu düşünüyor. Şayet anamızın liginde oynayacaksak sadece bu kadar büyük paraların harcanmasına gerek olmadığını düşünüyordur.

Başkan uefa,nın tavrını bekliyor.Yani bu olaylar yüzünden Gs,ninde önü kapanacaksa annemizin liginde oynamak için şakiriyi falan almam dedi.Anamızın liginde oynayacaksak kendi evlatlarımız oynasın dedi.

Şikecilerin küme düşürülmemesi falan değil de en çok bu ahlaksız futbol yöneticileri yüzünden Ünal başkanın bizi bırakıp istifa etmesi beni çok sinirlendirir..

Yok abi öyle değil. 26 sında alınacak karara göre UEFA' nın Türk takımlarını avrupa kupalarından men etmesi gibi bir ihtimali olduğunu düşünüyor. Şayet anamızın liginde oynayacaksak sadece bu kadar büyük paraların harcanmasına gerek olmadığını düşünüyordur.

Başkan uefa,nın tavrını bekliyor.Yani bu olaylar yüzünden Gs,ninde önü kapanacaksa annemizin liginde oynamak için şakiriyi falan almam dedi.Anamızın liginde oynayacaksak kendi evlatlarımız oynasın dedi.

Bunu anlayabiliyorum da, TFF alınacak kararların UEFA ve FİFA'nın mevcut talimatları doğrultusunda olacağını onlarla sürekli bilgi alış-verişinde bulunduklarını her defasında söylüyor. Hal böyleyken Türk takımlarının Avrupa Kupalarından men edilecek bir karar alınması pek kolay gelmiyor bana.

Bunu anlayabiliyorum da, TFF alınacak kararların UEFA ve FİFA'nın mevcut talimatları doğrultusunda olacağını onlarla sürekli bilgi alış-verişinde bulunduklarını her defasında söylüyor. Hal böyleyken Türk takımlarının Avrupa Kupalarından men edilecek bir karar alınması pek kolay gelmiyor bana.

Reis herşeyi zaman gösterecek biraz sabır :D

Yok işte abi dün akşam bir iki programı izledimde küme düşürme olayını düşünmüyorlarmış sanırım. (-) puanla işi halletmeye çalışacaklar. Hele ntvspor da yayınlanan programda bir tanesi çıktı deli oldum konuşmalarına.

Üst Alt