Başkan Ünal Aysal'dan Açıklamalar! | Video - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başkan Ünal Aysal'dan Açıklamalar! | Video

Cevap: Başkan Ünal Aysal'dan Açıklamalar!

Yok işte abi dün akşam bir iki programı izledimde küme düşürme olayını düşünmüyorlarmış sanırım. (-) puanla işi halletmeye çalışacaklar. Hele ntvspor da yayınlanan programda bir tanesi çıktı deli oldum konuşmalarına.

Yani bu yaklaşım UEFA tarafından onaylanıyormuymuş peki? Hani TFF diyorya alınacak karar UEFA ya aykırı olmayacak diye.

Ben dün aciklamalari izledim. Benim kendi görüsüme göre Shaqiri isi olmayacak gibi. Bu TFF'nin FB'yi kurtarma operasyonu malesef önümüzü tikamis durumda, eger Avrupa'dan men yersek isi birakirim da dedi kendisi zaten. Ben umudumu kestim Shaqiri'den.

Yani bu yaklaşım UEFA tarafından onaylanıyormuymuş peki? Hani TFF diyorya alınacak karar UEFA ya aykırı olmayacak diye.

Abi bilmiyorum işte. Sıkıntı da burda ya. UEFA tarafından onaylanacak kararlar alacağız diyorlar ama yine kendi bildiklerini okuyorlar gibi geliyor bana. Birde söylenen - puanlar çok komik. 20 puan 25 puan civarı bir şey. Hatta bu kararları UEFA dan yırtmak için lig bitiminden sonra alacaklar falan diyordu şerefsizin teki. Bu arada bu izlediğim fenerli medya ise hani bizim medyamız. Bütün kanallar fener lehine çalışıyor o zaman. Hak için çalışan bir kanal yokki ortada. Kimi izleyip kimden bilgi alalım?

Arkadaşlar kimse panik yapmasın.

Ne yapılır ne edilir, Türk takımları avrupaya gider. Gerekirse Fenerbahçe küme düşürülür. Ama avrupaya gidilir.

Rahat olun.

Ayrıyetten Ünal Aysal'ın açıklamaları samimi değil.

Neden derseniz?

Hadi anladık avrupaya gitmeme durumu var o yüzden Shaqiri olayında sıkıntı var, Peki Özgür Çek, Uğur Uçar, Olcan, Alper Potuk, Turgut Doğan, Soner, Serdar Aziz?

Madem diyorsunuz ki annemizin liginde annemizin topçularıyla oynarız, nerede o topçular? Neden alamadınız hala ? Kazım'a muhtacız? Yiğit Gökoğlan daha Emre Çolak'ın 1 sene önceki hali gibi, çelimsiz , zayıf.

Ayrıca böyle birşey yok. Avrupaya gidememek gibi. Ne yani, bir Fenerbahçe kurtulacak diye bütün ülkeyi yakacaklar öyle mi?

Böyle bir mantık var mı? Akla yatıyor mu?

Anlamadım ben başkanı... Biraz politika yapıp transferleri olmaza getiriyor gibi sanki...

Abi bilmiyorum işte. Sıkıntı da burda ya. UEFA tarafından onaylanacak kararlar alacağız diyorlar ama yine kendi bildiklerini okuyorlar gibi geliyor bana. Birde söylenen - puanlar çok komik. 20 puan 25 puan civarı bir şey. Hatta bu kararları UEFA dan yırtmak için lig bitiminden sonra alacaklar falan diyordu şerefsizin teki. Bu arada bu izlediğim fenerli medya ise hani bizim medyamız. Bütün kanallar fener lehine çalışıyor o zaman. Hak için çalışan bir kanal yokki ortada. Kimi izleyip kimden bilgi alalım?

Eğer UEFA siz TFF olarak ülke futbolunun çıkarları doğrultusunda müşterek bir karar alırsanız bizce sorun olmaz şeklinde bir tavır sergilerse işte o zaman iş bitmiş demektir.

dün tv de başkınımızı dinlerken ne kadar şanslı bir taraftar olduğumu hissettim. hakikatten beyefendi,orası burası oynamayan,adam gibi bir başkanımız var, her tarafından asalet akıyor, allah başımızdan eksik etmesin

Ne yapılır ne edilir, Türk takımları avrupaya gider. Gerekirse Fenerbahçe küme düşürülür. Ama avrupaya gidilir.

Rahat olun.

Neden derseniz?

Hadi anladık avrupaya gitmeme durumu var o yüzden Shaqiri olayında sıkıntı var, Peki Özgür Çek, Uğur Uçar, Olcan, Alper Potuk, Turgut Doğan, Soner, Serdar Aziz?

Madem diyorsunuz ki annemizin liginde annemizin topçularıyla oynarız, nerede o topçular? Neden alamadınız hala ? Kazım'a muhtacız? Yiğit Gökoğlan daha Emre Çolak'ın 1 sene önceki hali gibi, çelimsiz , zayıf.

Ayrıca böyle birşey yok. Avrupaya gidememek gibi. Ne yani, bir Fenerbahçe kurtulacak diye bütün ülkeyi yakacaklar öyle mi?

Anlamadım ben başkanı... Biraz politika yapıp transferleri olmaza getiriyor gibi sanki...

Bahsettiğin oyumcuların Emre veya Yiğitten fazla artısı yok ve Galatasaray'ın topcuları değil zaten.Bahsettiğimiz oyuncu shaqiri almaya çalıştığımız.Gayet samimi ve doğru açıklamar yaptı başkan her konuda,bahanelerin arkasına sığıncak bir karakteri zaten yok.Avrupaya gidememek gibi bir şey yok demişsin ama farkındamısın gidişatın o yüzden yazılı açıklama istiyoruz zaten.

Yani dün akşamdan çıkardığın sonuçlara gerçekten şaşırdım

Cevap: Başkan Ünal Aysal'dan Açıklamalar! | Video

Arkadaşlar Ünal Aysalın açıklamalarının Telegoldeki özet görüntülerini upload ettim:

[video=youtube;FaB5-TZbUqE]https://www.youtube.com/watch?v=FaB5-TZbUqE[/video]

[video=youtube;R6mUDJGz-hE]https://www.youtube.com/watch?v=R6mUDJGz-hE[/video]

Rahat olun.

Neden derseniz?

Daha uykun açılmadı sanırım renktaş Alper 5 M € Olcan, 2.5 M€ artı oyuncu, Özgür Çek, Uğur Uçar, Turgut etik değil diye almadık ama normal piyasasından alacak olsak Özgür ve Turgut 3-5 M €'dan açılırdı kapılar. Alper'in 5 M € ettiği yerde Soner en az 5 M € eder..Serdar Aziz'in fiyatı 4-5 M € dur...

Yani bunlarıda da almaya kalksan 15-20 M € harcaman lazım

Ama Emre, Semih bedava Merthan gibi yetenekli gencin var

Rahat olun.

Neden derseniz?

abi o saydığın adamlardan olcanı uğur uçarı turgut doğanı zaten bizimkiler istemediği için almadık.yoksa karabük bursa trabzon elimizden falan kapmadı.serdar aziz için bursa saçma bonserwis bedelleri isteyecektir kesin ve bunada gerek yok.alper potuk hakikaten 5 milyon etmez,üzerine biraz daha koyar melonun bonservisini alırız.özgür çekte fenerli zaten adam,fener teklif yaptıktan sora imkanı yok gelmezdi. yönetim doğru adımlar atıyor,ben beğeniyorum..yiğitte haywan gibi kas var birader,emre çolağın bi soraki seneki hali olur ancak:D

Hacı uzadı, uzadı. Çok uzadı.

Küme düşme muhabbeti olan fener bile gitti transfer yaptı. Kaç tane adam aldı sezon başında.

Bizim böyle bir durumumuz yok. Avrupaya gidiş garanti.

YOk Türkiye avrupadan men edilecekmiş, yok başka şeyler.

Kimsenin gücü yetmez bu ülke futbolunu avrupadan men etmeye.

Ligde 2. yarıya 3. maça çıkıcaz hala adam gibi transferimiz yok. Baros sakatlanıyor , birbirimize bakıyoruz ne yapacağız diye.

Adam gibi transferlerin yapılması lazım. Gerek yerli gerek yabancı.

Daha uykun açılmadı sanırım renktaş Alper 5 M € Olcan, 2.5 M€ artı oyuncu, Özgür Çek, Uğur Uçar, Turgut etik değil diye almadık ama normal piyasasından alacak olsak Özgür ve Turgut 3-5 M €'dan açılırdı kapılar. Alper'in 5 M € ettiği yerde Soner en az 5 M € eder..Serdar Aziz'in fiyatı 4-5 M € dur...

Yani bunlarıda da almaya kalksan 15-20 M € harcaman lazım

Ama Emre, Semih bedava Merthan gibi yetenekli gencin var

aynen katılıyorum,ayrıca küçük bir düzeltme olcan 3.25+ sapara kiralık....

Hacı uzadı, uzadı. Çok uzadı.

Küme düşme muhabbeti olan fener bile gitti transfer yaptı. Kaç tane adam aldı sezon başında.

Bizim böyle bir durumumuz yok. Avrupaya gidiş garanti.

YOk Türkiye avrupadan men edilecekmiş, yok başka şeyler.

Kimsenin gücü yetmez bu ülke futbolunu avrupadan men etmeye.

Ligde 2. yarıya 3. maça çıkıcaz hala adam gibi transferimiz yok. Baros sakatlanıyor , birbirimize bakıyoruz ne yapacağız diye.

Adam gibi transferlerin yapılması lazım. Gerek yerli gerek yabancı.

kaç tane?

abi o saydığın adamlardan olcanı uğur uçarı turgut doğanı zaten bizimkiler istemediği için almadık.yoksa karabük bursa trabzon elimizden falan kapmadı.serdar aziz için bursa saçma bonserwis bedelleri isteyecektir kesin ve bunada gerek yok.alper potuk hakikaten 5 milyon etmez,üzerine biraz daha koyar melonun bonservisini alırız.özgür çekte fenerli zaten adam,fener teklif yaptıktan sora imkanı yok gelmezdi. yönetim doğru adımlar atıyor,ben beğeniyorum..yiğitte haywan gibi kas var birader,emre çolağın bi soraki seneki hali olur ancak:D

Üzerine biraz daha koyarız dediğiniz adam "yabancı".

Bu takımda bir yabancı kontenjanı denen birşey var. Üstü tophane altı şişhane gibi takım.

Orta sahada melo var, sol bekte hakan balta.

Forvette elmander, sol kanatta Riera .

Sağ bekte eboue, sağ kanatta Kazım.

Melo'nun yerinde oynayacak adam Türk olarak birçok alternatif var. Ama Hakan Balta'nın yerinde neredeyse hiç alternatif yok.

Bir yabancı alınacaksa sol bek'e alınmalı.

Melo kaç maçtır Laubali, kaç maçtır ne toplar kaptırıyo, herkesin görmediği ama üstüne basa basa söylediğim birşey var, herkes melo'yu biz kazanırken görüyor.

Biz 80. dakikaya 1-0 geride girelim, melo Fb maçındaki Keita'ya döner.

Kendine hakim bir futbolcu değil. Ayrıca 12 Milyon Euro etmez!

Bugün melo'nun yerine gider 12 milyon euroya Hamit+Alper Potuk+Soner'i alırsın. 3 alternatifin olur.

Allah aşkına bana Hamit kötü oyuncu demeyin. Adam 29 yaşında Real Madrid'e transfer olan bir adam. Maurinho aptal değil herhalde.

Gördünüz mü bir Melo nelere kadir? Bugün Melo'nun yerine 3 adam alabiliyoruz ve aldığımız adamlardan Hamit ve Alper sağ kanat ofansif orta saha defansif orta saha, sağ bek ( Hamit) oynayabiliyor.

Üstelik bir de sol bek için yabancı kontenjanı açıp Hakan Balta'dan kurtuluyoruz.

Böyle düşünülmesi lazım bence.

Ben seneye Melo ve Hakan Balta'yı göreceğime, Melo'nun yerinde Hamit'i, Balta'nın yerinde de Taiwo gibi bir adamı görmeyi tercih ederim. En azından daha dengeli bir takım oluruz.

hadi ya ben 2.5 M€ olarak biliyordum ki Sapara bizim aydından falan iyi bir oyuncu 3.25+ Aydın'da olmaz yani :)

aynen abi sapara bizde olsa dahi şans bulur melo selçuğun yedeği olur....ki bana kalırsa seneye şampiins ligde oynarsak tek forvet ve kalabalık orta saha sisteminde saparadan daha iyi fakat onun tarzında top yapan ayağı yere sağlam basan bir adama ihtiyacımız olacak.

Bizim Avrupa'ya gidememiz söz konusu bu Fenerbahce olayi yüzünden, ama görüyorum ki arada hala yönetime sallayan arkadaslar var.

Bizim ülke olarak Avrupa'ya gidememiz neleri degistirir hic düsündünüz mü bir kere? Neden transferde bu kadar temkinli oldugumuzu ben sahsen daha iyi anladim aciklamalardan sonra. Yalniz Ünal Aysal istifa edecek olursa bu Avrupa'dan men olayi yüzünden, kulüp olarak ligden cekilmeyi bile alternatifler arasina almaliyiz. Onlar oynasinlar Fenerbahceli liglerinde istedikleri kadar.

En iyi politikayi izliyoruz. Adam tam bir KING. Fatih Terim imparator, Ünal Baskan ise tam bir KING. Galatasaray emin ellerde, ben bunu gördüm.

Üzerine biraz daha koyarız dediğiniz adam "yabancı".

Bu takımda bir yabancı kontenjanı denen birşey var. Üstü tophane altı şişhane gibi takım.

Orta sahada melo var, sol bekte hakan balta.

Forvette elmander, sol kanatta Riera .

Sağ bekte eboue, sağ kanatta Kazım.

Melo'nun yerinde oynayacak adam Türk olarak birçok alternatif var. Ama Hakan Balta'nın yerinde neredeyse hiç alternatif yok.

Bir yabancı alınacaksa sol bek'e alınmalı.

Melo kaç maçtır Laubali, kaç maçtır ne toplar kaptırıyo, herkesin görmediği ama üstüne basa basa söylediğim birşey var, herkes melo'yu biz kazanırken görüyor.

Biz 80. dakikaya 1-0 geride girelim, melo Fb maçındaki Keita'ya döner.

Kendine hakim bir futbolcu değil. Ayrıca 12 Milyon Euro etmez!

Bugün melo'nun yerine gider 12 milyon euroya Hamit+Alper Potuk+Soner'i alırsın. 3 alternatifin olur.

Allah aşkına bana Hamit kötü oyuncu demeyin. Adam 29 yaşında Real Madrid'e transfer olan bir adam. Maurinho aptal değil herhalde.

Gördünüz mü bir Melo nelere kadir? Bugün Melo'nun yerine 3 adam alabiliyoruz ve aldığımız adamlardan Hamit ve Alper sağ kanat ofansif orta saha defansif orta saha, sağ bek ( Hamit) oynayabiliyor.

Üstelik bir de sol bek için yabancı kontenjanı açıp Hakan Balta'dan kurtuluyoruz.

Böyle düşünülmesi lazım bence.

Ben seneye Melo ve Hakan Balta'yı göreceğime, Melo'nun yerinde Hamit'i, Balta'nın yerinde de Taiwo gibi bir adamı görmeyi tercih ederim. En azından daha dengeli bir takım oluruz.

hacı hamiti kim istemez? adam inatçı gelmiyo.ben melodan vazgeçmem şahsen ama hamit altıntop mükemmel olur kesinlikle lafım yok.soneri bende beğeniyorum.alpere kılım ama tabi bu benim şahsi fikrim.. beğenenler vardır.bende kazımı istemiyorum bu takımda,riera ilk alınacak dendiğinde istememiştim çünkü tarzı belli bir oyuncu,olmayacağı açıktı,bize sprinter adam lazımdı.sayılan adamlardan olcan gelse mutlu olurdum,bizde baya bir iş yapardı.

Üst Alt