BBL 11/12 H:10 | Beşiktaş M. 73-65 Galatasaray MP | Maç Sonucu - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL 11/12 H:10 | Beşiktaş M. 73-65 Galatasaray MP | Maç Sonucu

Cevap: BBL 11/12 H:10 | Beşiktaş M. 73-65 Galatasaray MP | 17 Aralık | Maç Sonucu

wilkonson bile daha iyiydi songalia dan...adam traktör gibi

Cevap: BBL 11/12 H:10 | Beşiktaş M. 73-65 Galatasaray MP | 17 Aralık | Maç Sonucu

Bu sezonun en kötü basketbolunu oynadık.Efes ve Milangaz gibi ciddi rakiplerimize yenilmek üzücü.2 transfer yaparsak şampiyonun en büyük favorisiyiz.Yapamazsak boşuna ümitlenmiyecem.

yalnız herkes 1 mağlubiyette takıma saldırmış :asd:

Andric'e songalia'ya shipp'e saydırıyor herkes :D

Euroleague'de son 16'ya kalanda bu takım, geçen sene son ana kadar mücadele edip şampiyonluğu son anda kaçıran da bu takım

yalnız herkes 1 mağlubiyette takıma saldırmış :asd:

Andric'e songalia'ya shipp'e saydırıyor herkes :D

Euroleague'de son 16'ya kalanda bu takım, geçen sene son ana kadar mücadele edip şampiyonluğu son anda kaçıran da bu takım

songalia ve andriclede şampiyonluğun zor olduğunu biliyoruz.

Takım ve taraftar olarak rakiplerimizi küçümsememeyi öğrenmemiz lazım herşeyden önce.

Maça gelirsek ilk 2 çeyreği üstün bitirmemize rağmen oyun olarak günümüzde değildik. Bos sutların hiçbirine sayıya ceviremedik. En iyi yaptığımız işi yani alan savunmasını bugun hic iyi yapamadık. Pota altında herzaman olduğu gibi ezildik. Kısacası hiç mücadele etmeden haklı bir yenilgi aldık.

Bazı tercihlerden ders cıkarmamız lazım.

andricin yanında gecen yıl oldugu gibi Ermal gibi kalın bir oyuncu olsa sorun olmaz.furkan-ermal-andric lig için sahane bir üclü olurdu

Birbirini tamamlayan bir üçlü olurdu.Bende az önce Ermal için iç geçirdim.

Birbirini tamamlayan bir üçlü olurdu.Bende az önce Ermal için iç geçirdim.
hadi o daha gelmez ama zaza kalabilseydi yine sorun olmazdı.bize 4 numarada oynayacak ucan kacan atletik bir oyuncu lazım songailanın yerine.

hadi o daha gelmez ama zaza kalabilseydi yine sorun olmazdı.bize 4 numarada oynayacak ucan kacan atletik bir oyuncu lazım songailanın yerine.

Furkan-Ermal-Andric

Wilkinson-Haislip(o tarz bir 4 numara)

Böyle bir pota altıyla bile götürülebilirdi.

Furkan-Ermal-Andric

Wilkinson-Haislip(o tarz bir 4 numara)

Böyle bir pota altıyla bile götürülebilirdi.
suan 5 numara için; furkan-andric-x(atletik bir oyuncu)

4 numara için; cevher-shumpert-x(yukardaki x adlı oyuncuyla aynı) söyle bir rotasyon bile yeterli.ama bu x adlı oyuncunun 20-25 dk yı cıkarabilecek iyi bir oyuncu olması lazım.15-20 dk 4 numarada 5 dk kadar da 5 numarada oynayabilecek bir oyuncu gerekir.

Maçı izlemedim yenilmişiz üzüldüm ama gereksiz basketçiler var takımda bence.En başta Songaila.

Kimse kusura bakmasın,çok emeği geçti,saygım büyük ama Oktay Hocanın yanlış transfer tercihleri yüzünden daha iyi noktada değiliz.(Gordon,Furkan ve Ender´i ayrı tutuyorum)Songaila´ya vereceğimiz paraya sene başı pota altında D´or Fischer´ı rahat alabilirdik.İlkan´a güvenebilirdik.İlkan´a güvenmeye cesaret edemedi koç,şu Songaila´dan kötü mü olurdu? Ya da Cevher´den?Lakovic yerine genç ve büyük katkılar sağlayacak bir PG alabilirdik.Mesela A.Jackson´u alamazmıydık Bilbao´da ki?Bence alabilirdik.Daha birsürü kaçan isim var.Hem çok önemli katkı sağlayabilirlerdi,hemde düşük kontrata gelebilirlerdi.

Maci izlemedim kotu olmus.. saglik olsun...

ergin ataman GS lımı gerçekten, 3 san kala yaptıgı terbiyesizligin acıklaması olamaz.

Üst Alt