BBL 11/12 H:10 | Beşiktaş M. 73-65 Galatasaray MP | Maç Sonucu - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL 11/12 H:10 | Beşiktaş M. 73-65 Galatasaray MP | Maç Sonucu

Cevap: BBL 11/12 H:10 | Beşiktaş M. 73-65 Galatasaray MP | 17 Aralık | Maç Sonucu

Bu rezalet oyundan sonra.....transfer sart!

Cevap: BBL 11/12 H:10 | Beşiktaş M. 73-65 Galatasaray MP | Maç Sonucu | Lig TV 3

Oktay Mahmuti sayesinde buralara kadar geldik, ancak kadronun yetersiz oldugunu görmeyecek kadar rahat davranmamaliyiz. Sezon basinda ve sezonun genelinde de söyledim. Playoff´ta sansimiz cok az bu kadroyla. Ister kabul edin, ister etmeyin. Ülker,Efes,Besiktas bizi yener. Durum bu yani. Besiktas daha transfer pesinde, digerleri de daha güclü kadrolara sahip. Telekom´u anca yeneriz. Benden söylemesi.

Cevap: BBL 11/12 H:10 | Beşiktaş M. 73-65 Galatasaray MP | Maç Sonucu | Lig TV 3

beşiktaşla biz 10 kere oynasak 10ununuda yeneriz bugün berbat ötesiydik. 2 transfer yapıcaksın olacak bitecek. 2 hafta sonra fener macı var.
Oktay Mahmuti sayesinde buralara kadar geldik, ancak kadronun yetersiz oldugunu görmeyecek kadar rahat davranmamaliyiz. Sezon basinda ve sezonun genelinde de söyledim. Playoff´ta sansimiz cok az bu kadroyla. Ister kabul edin, ister etmeyin. Ülker,Efes,Besiktas bizi yener. Durum bu yani. Besiktas daha transfer pesinde, digerleri de daha güclü kadrolara sahip. Telekom´u anca yeneriz. Benden söylemesi.

efes ve fener bu kadromuzla içeride dışarıda yener bizi görünen o geçen yıl ki takım oyununun gerisindeyiz bu sene beşiktaş rakip olamaz da dün oyuncular çok pasif oynadılar

Beşiktaş'la 100 defa oynasak 5 maç kazanırlar. Dün de onlardan biriydi. Bizim rakibimiz Beşiktaş değil. Euroleague takımı olduğumuzu unutmayın.

Cevap: BBL 11/12 H:10 | Beşiktaş M. 73-65 Galatasaray MP | Maç Sonucu

....takım son zamanlarda heyacan vermiyor...ölü gibiyiz..maçlarda çok çabuk kopabiliyoruz...bence oktay hoca nın da öz eleştiri yapması lazım...bu yabancılar secerken daha dikkatli davranmalıydı..su kadroda sadece 3 yabancı olsaydı 3-4-5 numaralarda ama harbi sağlam olsalardı yine cok iyi olurduk..çünkü yerli kalitesi olarak en iyi biziz.

Kazanmayı istemediler diyorum ben. Yoksa bu kadar kötü oynayamaz bu takım. En lazım olduğu dönemlerde Lakoviç'i göremedik ortalarda. Unuttular onu. Halbuki sürekli topu onunla buluşturmak gerekiyordu. Bir de heriflerin bir oyuncusu var Hawkins' midir nedir? Herif her yerden attı. Ona Ersek'te eklenince fark birden açıldı. Umarım bir önlem alınır.

Kazanmayı istemediler diyorum ben. Yoksa bu kadar kötü oynayamaz bu takım. En lazım olduğu dönemlerde Lakoviç'i göremedik ortalarda. Unuttular onu. Halbuki sürekli topu onunla buluşturmak gerekiyordu. Bir de heriflerin bir oyuncusu var Hawkins' midir nedir? Herif her yerden attı. Ona Ersek'te eklenince fark birden açıldı. Umarım bir önlem alınır.

Son periyotta Oktay Hoca'nın molasından sonra potaya değmeyen bi şut kullandı o anda çıldırdı zaten koç hemen Tutku'yu oyuna aldı..

Oyun genelinde kötüydük..Dış şutların cogunda başarısız olduk , içeriye oynamayı unuttuğumuz zamanda fark açıldı zaten.. YenilmezArmada'ya güvenim sonsuz 1-2 takviyeyle şampiyon olacaklardır..

Üst Alt