BBL 11/12 H:12 | FB Ülker 80-79 Galatasaray MP | Maç Sonucu - Sayfa 79 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL 11/12 H:12 | FB Ülker 80-79 Galatasaray MP | Maç Sonucu

Cevap: BBL 11/12 H:12 | FB Ülker 80-79 Galatasaray MP | Maç Sonucu

Maçın bitmesine koskoca 5 dakika varken burada sevinç çığlıkları atanlara gelsin bu mağlubiyet.Yemin ederim sinirimi foruma yansıtmamak için dün geceden bu yana foruma bile giriş yapmadım.

Ben koyduk falan yazınca son 10-20 saniye falan kaldı sanmıştım ..

Bir baktım son 5.45...

Çocukca yorum yapılıyor bazen..

GSTV izlemeyenlere önerim izleyin, 2011 yılında basketboldaki gelişmelerimiz anlatıyor. Bom boş tribünlere bakın, sonra Euroleague'in yaptığı klipe bakın. Burda salak salak yorum yapmadan önce nereden nereye diye kendinize bir sorun. Bu takım ülker gibi hazır takıma konmadı, Efes gibi mali gücü arkasına almadı. Kısa sürede bu aşamalara geldi.

Benim bir fenerli arkadaşım var. Önemli maçlarda hep birlikte izleriz maçları, geçen sene de Euroleague maçlarını beraber izledik. Gerçi ülker sağolsum dedimmi kızıyor. :D

Geçen senelerde bu arkadaş ülker yendiği zamanlar önümde sevinç çığlıkları attı, yenildiği zaman üzüldü. O zaman benim içimde fırtınalar kopuyordu, neden bizim takım buralarda değil, Avrupa'ya nam salmış bir takım neden pok püsür işlerle uğraşmak zorunda kalıyor diye iç geçirdim.

Artık ben de bu takımla gurur duyuyorum, önemli değil, bir maçta Turku hata yapar, diğer maçta Lakovic yapar, bir maçta bir başka oyuncu takımı yakar. Önemli olan ben bu takımın geleceğine güvenle bakabiliyorum, mutlaka başarıya ulaşacağına inanıyorum, başkalarının yapamadığını benim takımım yapabileceğine inanıyorum.

Transfer olur olmaz, ben yönetime mailimi attım, yönetim de mutlaka gerekeni yapar.

Artık sıyrılın bir maçla adam asıp kesmeyi, her maç farklı adamlara yüklenmeyi. Bu bir takım oyunu. Kazanmışsa yönetiminden malzemesine kadar sorumludur, kaybetmişse antrenörler ne kadar suçluysa takımdaki bahçivanı da aynı derecede sorumludur bu yenilgiden.

Hepinize mutlu yıllar, umarım 2012 bizim senemiz olur.

GSTV izlemeyenlere önerim izleyin, 2011 yılında basketboldaki gelişmelerimiz anlatıyor. Bom boş tribünlere bakın, sonra Euroleague'in yaptığı klipe bakın. Burda salak salak yorum yapmadan önce nereden nereye diye kendinize bir sorun.

yorumun salak salak olması kriteri nedir acaba ?

GSTV izlemeyenlere önerim izleyin, 2011 yılında basketboldaki gelişmelerimiz anlatıyor. Bom boş tribünlere bakın, sonra Euroleague'in yaptığı klipe bakın. Burda salak salak yorum yapmadan önce nereden nereye diye kendinize bir sorun. Bu takım ülker gibi hazır takıma konmadı, Efes gibi mali gücü arkasına almadı. Kısa sürede bu aşamalara geldi.

Benim bir fenerli arkadaşım var. Önemli maçlarda hep birlikte izleriz maçları, geçen sene de Euroleague maçlarını beraber izledik. Gerçi ülker sağolsum dedimmi kızıyor. :D

Geçen senelerde bu arkadaş ülker yendiği zamanlar önümde sevinç çığlıkları attı, yenildiği zaman üzüldü. O zaman benim içimde fırtınalar kopuyordu, neden bizim takım buralarda değil, Avrupa'ya nam salmış bir takım neden pok püsür işlerle uğraşmak zorunda kalıyor diye iç geçirdim.

Artık ben de bu takımla gurur duyuyorum, önemli değil, bir maçta Turku hata yapar, diğer maçta Lakovic yapar, bir maçta bir başka oyuncu takımı yakar. Önemli olan ben bu takımın geleceğine güvenle bakabiliyorum, mutlaka başarıya ulaşacağına inanıyorum, başkalarının yapamadığını benim takımım yapabileceğine inanıyorum.

Transfer olur olmaz, ben yönetime mailimi attım, yönetim de mutlaka gerekeni yapar.

Artık sıyrılın bir maçla adam asıp kesmeyi, her maç farklı adamlara yüklenmeyi. Bu bir takım oyunu. Kazanmışsa yönetiminden malzemesine kadar sorumludur, kaybetmişse antrenörler ne kadar suçluysa takımdaki bahçivanı da aynı derecede sorumludur bu yenilgiden.

Hepinize mutlu yıllar, umarım 2012 bizim senemiz olur.

transfer olur veya olmaz degil. transfer olmalı. bizim f8 yapacak şansımız varken herşeyine oluruna bırakamazsın. songilianın olmayacagını bile bile. sezon sonunda gidecegini bile bile takımda tutmak cok akıllıca degil.

Bu sezonki son 3 dakikada kaybedilen maçlar serisine 1 halka daha ilave ettik. Yazık bu kadar emeğe.

Farketmez bu eziqlere tekrardan geçireceğiz. Salondanda sağ çıkamıyacaklar.

Ne alakası var suçlu burdaki sevinenler mi de?

Tabikide suçlu onlar değil ama bu taraftarın inanılmaz kötü bir huyu var. Her rakibi okadar hafife alıyorlar oysa daha hiçbirini yenemedik ne fener ne bjk ne efes. Kendimizi okadar iyi görüyoruz ki diğerlerini hiçe sayıyoruz ve bu bize çok pahalıya patlıyor. Maç başlamadan yorumlara bakıyorum bjk ve feneri rakibimiz gibi gören yok ama ikisini de yenemedik. herkes bizi efes ile final oynayacağız diye düşünüyor oysa ki transfer yapılmazsa ne fener ne bjk nede efesi yenemeyiz.

Üst Alt