Belhanda: "Ben 8 numarada oynuyorum, görevim gol atmak değil oyun kurmak" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Belhanda: "Ben 8 numarada oynuyorum, görevim gol atmak değil oyun kurmak"

"Golcü değilim. Benden gol atmam beklenmiyor. Bana gol atmam için para verilmiyor. Oyunu kurmam ve yaratıcılık sergilemem isteniyor."

Bu sozlerini begenmedim. Sana sadece oyun kurman icin mi 3-4m oduyoruz. Sahada Ndiaye'den daha fazla ofansif oynadigina gore gol atmayi da dusunmeli. Sadece forvet ve kanatlar mi atacak? Zaten frikikten gol atamiyorsun, bari kaleye isabetli sutlar cek, kendini sut konusunda gelistir, adamin bir kere dusuncesi yanlis.

O golde Belhanda'dan çok o ite o vuruşu rahat yaptıran hıyarların suçu var biliyorsun değil mi?
Onlarinda en az Belhanda kadar suçu var evet. Lakin bu beyinsiz el kol hareketleri ile hakeme itiraz edip resmen topu birakti o pozisyonda ve devaminda yürüyerek uzaklasti oradan, hemde oyun devam ederken.
Devaminda da gol geldi zaten.

Onlarinda en az Belhanda kadar suçu var evet. Lakin bu beyinsiz el kol hareketleri ile hakeme itiraz edip resmen topu birakti o pozisyonda ve devaminda yürüyerek uzaklasti oradan, hemde oyun devam ederken.
Devaminda da gol geldi zaten.
Pozisyondan sonra yerde kaldı evet ama tacı hemen kullandılar ki o ara kalksa bile yetişemezdi öndekine. Ha kalkıp mücadele etmesi gerekmez miydi? Sonuna kadar hemde.

Son 4 mactir iyisin ama yine de uzamani dilerim kardes.Bu performansi devam ettirecegime inanmiyorum.Ayrica senin gibi 8 numara bu kadar bu kadar parayi hak etmiyor.

Ne ayaksın belhanda efendi belli değil ama 8 noyum diyorsan o 10 numarayı layıkıyla taşıyacak birilerine bırak diyecem de takım da 10 numaranın hakkını verecek babayiğit yok.

8 numaralı formayı isterse seviniriz hani 10 numara dolu diye onun yerine oyuncu bakmıyorlar o yüzden diyorum 8se 8liğini bilsin.

Rakiplere attığı toplarla yediğimiz kontranın haddi hesabı yok.Onun yüzünden Ndiaye atılmıştı hangi maçtı hatırlamıyorum.

Forumda super lig izliyeci kitlesi ve gegenpress manyagi almanlarin begenmedi futbolcudur.

Turkiye'de en iyi 8 numaradir kendisi.

Ayrica takimin en onemli futbolcusudur.

Forumda super lig izliyeci kitlesi ve gegenpress manyagi almanlarin begenmedi futbolcudur.

Turkiye'de en iyi 8 numaradir kendisi.

Ayrica takimin en onemli futbolcusudur.

bd6334f39e431e03f82f7ae687c253cc.jpg

Üst Alt