Benfica'dan Talisca Açıklaması - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Benfica'dan Talisca Açıklaması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beşiktaş'ın Brezilyalı orta saha oyucusu Talisca'nın lisansı çıkartıldı. 23 yaşındaki oyuncu, Antalyaspor maçında forma giyebilecek. [beIN SPORTS]

Talisca gozumuzun pasini siliyor , hos bir renk bu adam

neden gitsin gelmesin filan isteniyor ki

hem hani tukaka ediliyordu begenilmiyordu , kalsin o zaman

Talisca´nin dönmesi iyi olmadi. Takimin Oguzhan ile birlikte tek genc dinamosu. Sürekli sakat olan tolgayi bir kenara yaziyorum.

Yazsan olmuyor yazmasan hiç olmuyor mesajla tokatlamaktan ben usandım.
Galatasaray'da gözünün pasını silen 2 adam vardı 2 tane sadece gitsinler diye neredeyse lobi yapan adamin yazdıklarına bak.
Sanane babos kedimin pipisinin keyfine istemiyorum sana bahane mi sunacağız illa sen sundun mu

Talisca gozumuzun pasini siliyor , hos bir renk bu adam

neden gitsin gelmesin filan isteniyor ki

hem hani tukaka ediliyordu begenilmiyordu , kalsin o zaman
Bugünkü medya imkanları ile talisca yı Benficada da izleye bilirdin.
Direk rakibini güçlendiren adamı izlemek isteyen ya gerizekalıdır yada bjk:a sempati besliyordur. Başkada seçenek yok.
Seç istediğini işte. A mı B mi?

Ee madem iyi adam , neden ben gecen sene ovdugumde laf ediliyordu

yok eger kotuyse neden simdi gelmesin diye hatim indirildi

ikisi ayri ayri olur ama ayni kisi dun taliscaya tiss deyip simdi de gelmesin istiyorsa bos yapiyordur

ben sadece bunun hesabini sordum muhattaplarina

Topsuz oyunda sifir olan biri nasil iyi oyuncu olabiliyor bana anlatin hele hele.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Su videoyu izleyin . Bu adami sadece ulkemizde izledigim kadariyla donem icin soyluyorum , hagi ve alexle kiyaslarim , belki yetenek olarak vardir esdegerleri ama geldigi gibi bir takima bu denli katkisi olan , bu denli farkli kulvarlarda farkli tipte goller atan bir adam hatirlamiyorum . Gecen sene bu adam olmasaydi bjk katiyen sampiyon olamazdi

fiko , sosa dan gomeze , pepeden medele , lensten negredoya aboubakara cok mantikli transferler yapti ama talisca bir gamechanger . Quaresma vs hikaye bunun yaninda , bir kere adamin 1 sezonda attigi kafa golu sayisina bakin , sagiyla atiyor soluyla atiyor , uzaktan sutla atiyor , frikikten atiyor

bazi gollerindeki zekasina bakin , sanirim kasimpasaydi o atilan lob pasa tek dokunus , uzaktan attigi gollerdeki kaleci caresizligini bu yogunlukta en son hagide gormustum

yargilamanizi yaparken 4 dakika ayiripsu videoyu izleyin ve durust olun kendinize

YouTube

oyle komik ve dahasi samimiyetsiz konusan arkadaslar var ki .

su adam bu 17 golu bizim oyuncumuz olarak atsa ve o sezon sampiyon bitirilse bu oyuncu icin bu forumda yapilacak olan yorumlari dusunuyorum

ve aynisi bjk oyuncusu oldugu icin soylenenlere bakiyorum ve acz goruyorum resmen .. iyiye iyi demek bu kadar icinize dokunmasin .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt