Benfica'dan Talisca Açıklaması - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Benfica'dan Talisca Açıklaması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
izlemelisin sayin abim , bjk li arkadaslardan birinin yorumu vardi , kombineniz bayagi pahalilanmis dedigimde 5 bin liranin bin lirasi tek talisca zaten gibi bir sey demisti (tiner sonrasi olabilir) , ama mantikli aslinda

oyun icinde kaybolmasi bjk de ondan rol calan oguzhan, quaresma ve tolgay gibi adamlarin da bulunmasindan ama bu adamin eksikleri yok degil , mucadeleden kacan bir oyuncu ,omuz temasina bile gelemiyor , oyle united da filan ingilterede yerden kalkamaz

alex de cok gol atardi , ozellikle kafa golu , benzetmen normal , benziyor

cikarttiklari sutlar da benziyor , paylastigim videoda 3-4 uzaktan sutu var , mesela osmanli maci galiba biri , hamsik in istanbuldaki bjk ye golune benziyor , bir tane serseri topa attigi asiri falsolu sut var 1998 haginin altaya attigi golun hemen hemen aynisi (bulamadim o golu)

yalniz su video ne ya , gercekten sanirim yediklerinden ictiklerinden , o donemki sahalardan midir nedir ,boyle yetisen oyuncu yok artik , su videodaki gollere bakar misiniz

YouTube
Goller hep uzaktan ya da frikik genelde normaldir estetik geliyor insanlara üstüne o gollerle maç falan kazandırıyor.

Diğer oyuncular rol çalmasa da ben öyle oyunu sürekli yönlendirmeyi seven birii olduğunu düşünmüyorum hatta Benficadaki sıkıntı da bundan olabilir orada da şahane başlamıştı sonrasında ne olduysa gözden düştü.
Kucaktan kucağa geziyor herif, durduramıyoruz efendim. Bir konuda da kendi fikrin olsa şaşarım zaten. Sağda solda bana laf atanları yalamaya devam et düşük herif.
Beyler yapmayın etmeyin gece gece.
Lan sokuk götün yemıyor mu alıntı yapmaya ceza yıcem dıye

@keramettin

YouTube

Bak bu videodaki gol, taliscanin bir golune asiri benzemiyor mu , hemen gorunce bu 20 sene onceki gol aklima geldi , hakkaten benziyormus
Hareketli topa Talisca iyi vuruyor da Hagi bambaşka vuruyordu hatta ondan daha iyi vuran bir adam varsa aklıma da gelmiyor. Halı sahalarda sürekli çatala vuran adamlar olur Hagi çim sahada sürekli ölü noktalara atardı.

Talisca da iyi vuruyor ama daha çok yolu var onun yaşında Romanya ile Cordoba'ya attığı gol yeter bir de malum genç yaşında CL finali falan oynamıştı. Bizim ligde çok baskı kuramıyoruz mesela böyle şut atan adama çok kolay şut çektirebiliyor takımlar. CL performansını merak ediyorum özellikle bu sene.

recep fenerliyse ve onu afise edemeyip fake gs li gibi yorum yaziyorsa onun da ama ortamin da kabahati .. insanlara o ozgurlugu vermiyoruz ki forumlarda

simdi recep atiyorum fenerli , gelip bir mac sonrasi yazsa "20 senedir bilezik gibi geciriyoruz" dese , ya aninda sutlanir ya da kufur kiyamete doner baslik

ama aynilarini Gs liler yapsa , forum Gs li forumu diye ses cikmaz ,destek gorur

objektiflikten kastim buydu .. full ifade ozgurlugu , tabi hakaretin vs seviyesine dikkat ederek

14 sene şampiyon olamayan takımın sonra dan nasıl bilezik gibi geçirdiği gibi mi? Yav Allah aşkına talisca malisca nedir elin kiralık oyuncusu buradaki üyelerin çoğu 90 ve sonrası doğumlu ne şampiyonluklar görmüş ne kupalar görmüş ne oyuncular görmüş bir nesil bu konularda egolu olmaları gayet normal bu tip bir oyuncuyu özellikle HaGİ ile kıyaslamak bana göre tamamen psikolojik vaka.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt