Benfica'dan Talisca Açıklaması - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Benfica'dan Talisca Açıklaması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evet sanirim bunlar turkiye kupasi olsa gerek , adam derbilerde atmis, sampiyonlar liginde atmis , kitlenen maclarda atmis . Bana paylastigim videoyu izleyip de cevap vermenizi oneririm . Toplu halde izleyince daha iyi anlasiliyor

suan taliscayi kucumsemek , o ilk senesinde sneijderi veya fb de oynadigi surede alex i rakip takim taraftarinin tukaka edip kendilerini millete guldurmesini cagristiriyor

su adamin sadece 1 sezonda yaptiklarini bu kadar birim zaman faydasini veren sayili topcu olmustur

Ligin en iyi topçusu bence yaşı da müsait futbol zekası tekniği her şeyiyle yetiyor kargalara.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyun içi aktifliği zayıf olduğu için kafa takımlarda oynaması zor fazla koşmayıp fazla oyunda olmayıp bir ansa ortaya çıkıp skor üretiyor.

Sanırım Guliano da Talisca'ya benziyor bu yönüyle. Geçen yıl en iyi adamlarıydı bu yılki takım yapısında neler yapacağını merak ediyorum.

Su videoyu izleyin . Bu adami sadece ulkemizde izledigim kadariyla donem icin soyluyorum , hagi ve alexle kiyaslarim , belki yetenek olarak vardir esdegerleri ama geldigi gibi bir takima bu denli katkisi olan , bu denli farkli kulvarlarda farkli tipte goller atan bir adam hatirlamiyorum . Gecen sene bu adam olmasaydi bjk katiyen sampiyon olamazdi

fiko , sosa dan gomeze , pepeden medele , lensten negredoya aboubakara cok mantikli transferler yapti ama talisca bir gamechanger . Quaresma vs hikaye bunun yaninda , bir kere adamin 1 sezonda attigi kafa golu sayisina bakin , sagiyla atiyor soluyla atiyor , uzaktan sutla atiyor , frikikten atiyor

bazi gollerindeki zekasina bakin , sanirim kasimpasaydi o atilan lob pasa tek dokunus , uzaktan attigi gollerdeki kaleci caresizligini bu yogunlukta en son hagide gormustum

yargilamanizi yaparken 4 dakika ayiripsu videoyu izleyin ve durust olun kendinize

YouTube

Dj Burak bilgin adinda bir kardesiniz varmi

55da37079380f42de9c5da432c500588.jpg

Tip olarak sizi andiriyor

Oyun içi aktifliği zayıf olduğu için kafa takımlarda oynaması zor fazla koşmayıp fazla oyunda olmayıp bir ansa ortaya çıkıp skor üretiyor.

Sanırım Guliano da Talisca'ya benziyor bu yönüyle. Geçen yıl en iyi adamlarıydı bu yılki takım yapısında neler yapacağını merak ediyorum.

Paylastigim video sadece goller , tonla ortasi ,ara pasi vs var ama esas benim icin kriter baska bir sey .. Hep diyoruz ya , takim oyuncusu bilmem ne , bu adam hem takim oyuncusu hem degil

Kendi pisirip kendi yiyor dediydim gecen sene . Ayagina topu aliyor , ilerliyor , kendisine faul yapiliyor , o frikigi de gole ceviriyor , ve bunu sampiyonluk icin kritik virajlarda 5 haftada 3 kez filan yapti

ikisi de galatasaray ve trabzon deplasmanlari ustelik.

yani skora katkisi var , oyuna katkisi var , mac kazandiriyor , ucuk paraya oynamiyor , tonla kafa golu atiyor .. hem orta saha hem forvet karisimi , sutu cok etkili

su adami ornek ispanya liginde oynuyor olup da atiyorum valenciadan alma olasiligimiz olsa ve su videoyu seyretsek kim tukaka eder ? herkes deli gibi ister hatta kesin alamayiz der

bjk de olunca hemen gomme cabasi ..

Paylastigim video sadece goller , tonla ortasi ,ara pasi vs var ama esas benim icin kriter baska bir sey .. Hep diyoruz ya , takim oyuncusu bilmem ne , bu adam hem takim oyuncusu hem degil

Kendi pisirip kendi yiyor dediydim gecen sene . Ayagina topu aliyor , ilerliyor , kendisine faul yapiliyor , o frikigi de gole ceviriyor , ve bunu sampiyonluk icin kritik virajlarda 5 haftada 3 kez filan yapti

ikisi de galatasaray ve trabzon deplasmanlari ustelik.

yani skora katkisi var , oyuna katkisi var , mac kazandiriyor , ucuk paraya oynamiyor , tonla kafa golu atiyor .. hem orta saha hem forvet karisimi , sutu cok etkili

su adami ornek ispanya liginde oynuyor olup da atiyorum valenciadan alma olasiligimiz olsa ve su videoyu seyretsek kim tukaka eder ? herkes deli gibi ister hatta kesin alamayiz der

bjk de olunca hemen gomme cabasi ..
Çok fazla izleyemediğim için pas konusuna bir şey diyemiyorum ama gole çok yakın adam. Hatta bu yönüyle Alex'e benzetiyordum başlarda.

Bok atılacak bir oyuncu kesinlikle değil geçen yıl o olmasa şampiyon bile olamazlardı muhtemelen ama benim gördüğüm oyun içinde sürekli kayboluyor oluşu, o yüzden elit takımlarda zor oynar. Beşiktaş için ya da bizim lig için en iyi bir kaç adamdan biri.

Çok fazla izleyemediğim için pas konusuna bir şey diyemiyorum ama gole çok yakın adam. Hatta bu yönüyle Alex'e benzetiyordum başlarda.

Bok atılacak bir oyuncu kesinlikle değil geçen yıl o olmasa şampiyon bile olamazlardı muhtemelen ama benim gördüğüm oyun içinde sürekli kayboluyor oluşu, o yüzden elit takımlarda zor oynar. Beşiktaş için ya da bizim lig için en iyi bir kaç adamdan biri.

izlemelisin sayin abim , bjk li arkadaslardan birinin yorumu vardi , kombineniz bayagi pahalilanmis dedigimde 5 bin liranin bin lirasi tek talisca zaten gibi bir sey demisti (tiner sonrasi olabilir) , ama mantikli aslinda

oyun icinde kaybolmasi bjk de ondan rol calan oguzhan, quaresma ve tolgay gibi adamlarin da bulunmasindan ama bu adamin eksikleri yok degil , mucadeleden kacan bir oyuncu ,omuz temasina bile gelemiyor , oyle united da filan ingilterede yerden kalkamaz

alex de cok gol atardi , ozellikle kafa golu , benzetmen normal , benziyor

cikarttiklari sutlar da benziyor , paylastigim videoda 3-4 uzaktan sutu var , mesela osmanli maci galiba biri , hamsik in istanbuldaki bjk ye golune benziyor , bir tane serseri topa attigi asiri falsolu sut var 1998 haginin altaya attigi golun hemen hemen aynisi (bulamadim o golu)

yalniz su video ne ya , gercekten sanirim yediklerinden ictiklerinden , o donemki sahalardan midir nedir ,boyle yetisen oyuncu yok artik , su videodaki gollere bakar misiniz

YouTube

@keramettin

YouTube

Bak bu videodaki gol, taliscanin bir golune asiri benzemiyor mu , hemen gorunce bu 20 sene onceki gol aklima geldi , hakkaten benziyormus

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt