Berkan Kutlu: "Beklenen Berkan'ı gösteremediğimin farkındayım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Berkan Kutlu: "Beklenen Berkan'ı gösteremediğimin farkındayım"

Berkan Kutlu:

"İstediğimiz gibi sene olmadı. Performansımdan çok memnun değilim. Bu camiada ne kadar büyük beklentiler olduğunu biliyorum. Zamanla kendimi toparladım. Beklenen Berkan'ı gösteremediğimin farkındayım."

Yanındaki adam Taylan yerine Hamsik/Fernando/Josef gib biri olsaydı keşke.
Hem gelişim açısından hem defolarını kapatma açısından çok iyi olurdu.

Net bir 6 numara alamadık, bu da Berkan'ın performansında etkili oldu.

Arkasinda ayaklari iyi olan ve top dagita bilen bir 6 no, yaninda/önünde bir yaratici skorer bir adam olursa, belki fazla kötü göze batmaz.

O durumda gücü olan cok kosmak, pres yapip ve basit paslari oynamaya odaklansa, 3 türk'den biri olabilir ilk 11 de.

Yerli oyuncuların, kendilerini çok yetenekli ve vazgeçilmez sanmalari gerçekten büyük bir sorun.
3 metre yanındaki adama düzgün şiddette pas verecek yeteneğin bile yok iken hala böyle saçma sapan nasıl konuşursun?

Bence doğru bir sistemde faydalı olabilecek bir hamal. Futbolun temelindeki eksikleri bu yaşta giderilir mi bilmiyorum. Giderilirse bu adam bizde oynamaz. Giderrmezse yine bizde oynamaz. Ortası olmayan bı oyuncu. Arda gibi yetenek dışında hiçbir şeyi olmayacağına bu şekilde çalışkan olmayı yeğlerim. Çalışkan olan en azından eninde sonunda basarir

Üst Alt