Berkan Kutlu: "Beklenen Berkan'ı gösteremediğimin farkındayım" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Berkan Kutlu: "Beklenen Berkan'ı gösteremediğimin farkındayım"

gerçek berkan bu biz farkına vardık sende varmalısın hayal satmanın manası yok umarım kulübü yönetecek olanlarda farkına varır 30 40 maç oyna hepsinde aynı tip oyna gösteremedim de :D yetenek olsa en kötü sezonunda bile 3 5maçta bunu gösterirsin

Ultra yetenekli, çok az eksiği olan gençleri alamayız. Defosu daha çok olan ama potansiyelli, öğrenmeye açık, gelişime açık, çalışkan, bilinçli gençleri alıp geliştirip Avrupa’ya satıp çarkı öyle döndürmekten başka çaremiz yok. Seneye 4 tane de Türk lazım.

Önünüzdeki sene kadroları kuruluyor bakıyorum Çağlarlar, Çalhanoğlular havada uçuçuyor. Dolar-Euro olmuş 15-20 lira. Kasa -bilmem kaç yüz milyon euro.

Gerçekçi olalım ya artık.

Forumun %93.17 sine göre Kerem Florya’dan tekme tokat kovulmalıydı geçen sene. En çok kovanlar şu anda en çok bonservis biçenlerdir muhtemelen.

Çiçek değil arkadaşlar bunlar. Toprağını, suyunu ver, günde 2 saat güneşe çıkar, 3 gün sonra olsun.

Genç topçu alıyorsan 3 ay değildir değildir sabır süresi. 1 sene de değildir.

Berkan’ı bugün sal, orta sıra Alman takımlarından 5 tane teklif alır. Orta sıra Alman takımı deyip geçmeyin, bizim yıllık transfer bütçemizi bir tane adama verebilecek takımlar.

ortasahada yorulan yerine girebilecek bir adam.

değerini ederini geçiyorum ne yaptığına bakarak diyorum. Taylan'a sabrım 0 - hemen gönderilmeli , madem avrupalı dostlar soruyormuş gideceği takıma hemen taylan'ı alsın.

Berkan'a az biraz daha sabrım var ama baya bir pas çalışması lazım. uzun topu ya kaleciye ya da kimsenin o yetişemeyeceği yere gidiyor , kısa paslarından 50 tanesinden 10 tanesi belki düzgün yerden net pas. kalanı dan dun biraz.

birde idman sonrası alsın abi 2 saat şut çeksin. yay üzerinde top bulma şansı olan her oyuncu pata küte şut atabiliyor olması lazım bana göre.

Üst Alt