Berkan Kutlu: "Berkan ve Taylan konuşmaları fazla etkileşim alıyor. Faturayı ikimize kesmek Türkiye'de yapılan bir şey" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Berkan Kutlu: "Berkan ve Taylan konuşmaları fazla etkileşim alıyor. Faturayı ikimize kesmek Türkiye'de yapılan bir şey"

Berkan Kutlu: "Berkan ve Taylan konuşmaları fazla etkileşim alıyor. Faturayı ikimize kesmek Türkiye'de yapılan bir şey. Bunlar beni motive ediyor."

Berkan Kutlu: "En fazla koşan oyuncu olsam da eleştiriliyorum. 'Evet Berkan koştu da ne oldu?' diyorlar. Koşuda 3. ya da 4. olsam, 'Berkan bunu bile yapmıyor artık' diyorlar. Ne yapsam konuşuluyor. Bunun üzerinde pek fazla durmuyorum."

Berkan Kutlu: "Çocukken, Galatasaray kaybettiğinde ağlayan bir çocuktum. Bu sezon çok acı çektik. Küçükken hatırlıyorum Galatasaray senede 3-4 maç kaybederdi, şuan ne kadar maç kaybettiğimizi bile bilmiyorum, o kadar kötü bir sezon geçirdik.

Berkan Kutlu: "Fatih Hocanın ayrılığını duyunca ilk başta bana gerçek gibi gelmedi. Kimse beklemiyordu. Ama profesyonel ve duygusallığı ayırmamız lazım. Gittiğinde çok üzüldük evet ama bir şekilde devam etmemiz lazımdı."

(TRT Spor)

faturayı kesmek bize mahsusmuş ...

Avrupa'da hoca kesiyor çünkü ilk elden , topluma kalmıyor o faturayı kesmek. Direkt kenarda oturuyorsun o performansa ...

O yüzden.

Yav Allah rızası için takım küme hattının hemen üzerinde kaldı sezon boyunca, bu takımda sen 44 Taylan 40 maça çıktı. Kimi eleştireceğiz? 84 maçınız var ikinizin senin yaptığın 0 gol 3 asist, Taylan 0 gol 0 asist

Hayır önümüzdeki sene yine bir 40 küsür maça daha çıkın aşağı yukarı vereceğiniz katkı yine aynı

Bu cocuga isinamadim ben bir türlü.

Bir yanim kalsin yaninda iyi orta sahayla is yapar diyor, bir yanim ise teklif varsa derhal satalim diyor. Arafta kaldim.

images

5 metreden gelen topu kontrol edememek, 2 metre önüne isabetli pas atamamak bu seviye için kabul edilebilir değil ki? Tabii ki eleştirileceksiniz. Kaç puan gitti bireysel hatalarınızla, kötü başlarsın, bireysel de çalışır performansını, oyununu yukarı çekersin ama bu da yok. Teknik değilsen de ikili mücadeleleri nasıl temiz bir şekilde kazanabilirsin buna çalış bari değil mi? O da yok, o zaman taraftarın ne günahı var? Taktiğe, takım boyuna gelmeden önce bireysel olarak futbolunu bir adım da olsa ileri taşımalısın. Her şeyi geçtim, 24 yaşında bu seviyede futbol oynayan bir futbolcunun top kontrolünün bu kadar zayıf olması kabul edilemez bir şey.

açıkcası galatasaraylı bir oyuncunun değilde fenerli bir oyuncunun röportajını okumuş gibi bir hisse kapıldım..

saha içinde iyi bir partner olamadınız belli ki saha dışında baya iyi ahbapsınız.
birbirinizi de böyle mi telkin ediyorsunuz ? ıslıkları boşver kanka sen çok iyiydin mi diyorsunuz ? ? ?

an itibariyle orta sahada ikisinizden birinden mutlaka kurtulmamız lazım. çünkü sizin birbirinizi böyle salakça savunmanız, takımın genelini de sirayet edebilr.

Lan olm sezon boyunca yapmadiginiz hata, yedirmediginiz gol kalmadı. Kime keselim faturayı? Hele ki taylan.. Sövmedigim maçı yoktur

Bu kadar göz önünde olup ,popüler ,astronomik paralar kazanan her ismi ister şarkıcı ister topçu olsun eleştirilir, açığı aranır. Hayır eleştiri geliyor diye bu kadar sızlancaksanız futbolu bırakın.

Sürekli forvet arkası pres yapıyorsun, kaç golün var ulan?!

Laf yapmayın be. Taylan'da da pabuç kadar dil bunda da. Üst üste koyup tekmelemek lazım sizi.

tolga ciğerci'nin yakışıklı versiyonu olduğuna dair çekincelerimizi belirtmiş idik

gerçi yine de takım iyiyken görelim bakalım. zaten başka çare yok

Üst Alt