Berkan Kutlu: "Berkan ve Taylan konuşmaları fazla etkileşim alıyor. Faturayı ikimize kesmek Türkiye'de yapılan bir şey" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Berkan Kutlu: "Berkan ve Taylan konuşmaları fazla etkileşim alıyor. Faturayı ikimize kesmek Türkiye'de yapılan bir şey"

Kendisine o zaman cevap vereyim. Kisa bir ozet gecelim.

Berkan mac basina 1.8 top calma ortalamasi ile ligde en cok top calan oyuncular arasinda 51. sirada, Taylan ise 1.1 ortalama ile ilk 100’de bile yok.

Berkan mac basina 0.8 top kapma ortalamasi ile ilk 100’de bile yok. Taylan 1.4 top kapma ortalamasi ile ligde en cok top kapan oyuncular arasinda 61. sirada.

Basarili dribbling konusunda ikisi de ilk 100’de bile yok.

Berkan bu sezon 44 maca cikti, toplam 3682 dk oynadi, 0 gol 3 assist.

Taylan bu sezon 40 maca cikti, toplam 2965 dk oynadi, 0 gol 0 assist.

Taylan’in yedirdigi golleri, yaptigi pas hatalari falan daha yazmadim bile.

Berkan cok kosuyorum diyor ama istatistikleri iyi degil, skor katkisi yok, simdi diger yapmadigi noktalara deginelim. Bir 8 numara olarak oynuyor ama profil olarak oyle topla dikine gidebilen bir oyuncu degil, teknigi iyi degil, adam eksiltmiyor, kilit pas atmiyor, yaratici degil.

Taylan bir defansif orta saha olarak top calma konusunda ligde ilk 100’de bile yok. Berkan sol icte oynayan bir 8 numara olarak su ana kadar 44 maca cikip bir gol bile atmamis. Simdi sizi elestirmeyelim de ne yapalim?

Bu açıklamalar gelecek adına umutlarımı kırdı.. Berkanin eksik yönleri üstüne konuşması gerekirdi son 10-15 (torrent sonrası)maçtır ceza sahasına bu kadar gelip de neden gol atamıyor bunu acaba hiç sorgulamis mıdır ?

Berkan Kutlu: "Bazı pozisyonlar gol olsa belki bu sezon 9-10 asistim olurdu."

Bu konuda kismen hakli, rakam biraz fazla ama. Benzeri PvA ve Kerem icin de gecerli, kac tane al da at diye tabi edilen asistleri heba oldu bu sezon. Kerem'in cok rahat 10+ asisti olmaliydi bu sezon lig'de, PvA'nin rahatca da 7-8 civari.

Zaten bu sezon en büyük sorunlarimizdan biri de bu, bitiricilik ve son vurus.

Berkan Kutlu: "Berkan ve Taylan konuşmaları fazla etkileşim alıyor. Faturayı ikimize kesmek Türkiye'de yapılan bir şey. Bunlar beni motive ediyor."

Berkan Kutlu: "En fazla koşan oyuncu olsam da eleştiriliyorum. 'Evet Berkan koştu da ne oldu?' diyorlar. Koşuda 3. ya da 4. olsam, 'Berkan bunu bile yapmıyor artık' diyorlar. Ne yapsam konuşuluyor. Bunun üzerinde pek fazla durmuyorum."

Berkan Kutlu: "Çocukken, Galatasaray kaybettiğinde ağlayan bir çocuktum. Bu sezon çok acı çektik. Küçükken hatırlıyorum Galatasaray senede 3-4 maç kaybederdi, şuan ne kadar maç kaybettiğimizi bile bilmiyorum, o kadar kötü bir sezon geçirdik.

Berkan Kutlu: "Fatih Hocanın ayrılığını duyunca ilk başta bana gerçek gibi gelmedi. Kimse beklemiyordu. Ama profesyonel ve duygusallığı ayırmamız lazım. Gittiğinde çok üzüldük evet ama bir şekilde devam etmemiz lazımdı."

(TRT Spor)

Ulan onu da yapamadiniz, iyice sicip sivadiniz

Üst Alt