Beşiktaş'ı Hüsnü Güreli Kurtarmış - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş'ı Hüsnü Güreli Kurtarmış

Cevap: Beşiktaş'ı Hüsnü Güreli Kurtarmış

Türk futbolu öldü ya. Bundan sonra bunları küme düşürseler de izlemem ligi şuan içimdeki futbol hevesi tamamen bitti buna sebep olanların ne hakkı var soruyorum kim bunlar nasıl kanunu adaleti çiğneyebiliyorlar neden kanunda yazılan yapılmıyor insanlara bunları yapmaya ne hakkınız var ve size kim dur diyecek nasıl ülkemizn sporun temizlenecek yazıklar olsun.

ulan bu işin sonunda 7 ay çalışan halada çalışmaya devam eden savcıyla polisler suçlu çıkacak. yuhh yuhh...

mali öncesinde beşiktaşı kurtardın demiş galiba.....o da beşiktaşı kurtardım diyo.

Galatasarayimi izlerim...

LIG TV yi iptal etmem.....

bunun gibi sözleri kullananlara sasiriyorum...

Amac ne bana bi anlatin..? Böyle bir Pislik ortamda ben Futbol mutbol izlemem..!! Galatasaray´i izlemem..!! Bagrima Tas basarim izlemem..!!!

Lig Baslayana Kadar birsey degismez ise GSCimbom´a da ugramam cünki benim amacim Galatasaray.. Galatasaray´da böyle pislik bir ortamin icinde Maca cikiyorsa beni hic ilgilendirmez..!!

Yaziklar olsun..!!!

Serefsizler.

Bu kadar da olmaz ki ya adamlar resmen oyun oynuyorlar.

Hüsnü Güreli'yi kişisel olarak tanırım. Çok yetenekli ve işinde iyi birisi. Büyük ihtimalle mali konularda kurtarmıştır(şike ile alakalı da olabilir) Demek istediğim karanlık bir adam değil, yaptırım olarak nüfusu olan biri hiç değil. Türkiyedeki en iyi mali müşavirlerdenç

Böyle bir rezillik olamaz FİFA UEFA Başkanları dahil hepsini devreye sokun futbolumuz fenerasyon tarafından kaçırırdı..

Üst Alt