Beşiktaş'ı Hüsnü Güreli Kurtarmış - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş'ı Hüsnü Güreli Kurtarmış

Cevap: Beşiktaş'ı Hüsnü Güreli Kurtarmış

zaten beşiktaşı kurtardım diyen hüsnü güreli değil aydınlar diyo onu oda teşekkür etmeleri lazım diyo.
Hüsnü Güreli'yi kişisel olarak tanırım. Çok yetenekli ve işinde iyi birisi. Büyük ihtimalle mali konularda kurtarmıştır(şike ile alakalı da olabilir) Demek istediğim karanlık bir adam değil, yaptırım olarak nüfusu olan biri hiç değil. Türkiyedeki en iyi mali müşavirlerdenç

bejekeyi kurtar feneri kurtar biz bu şerefsizlerle hiçbirşey olmamış gibi yeniden lige başlayacağız Bir futbol zevkim vardı onunda içine ettiniz Alayınızın Allah belasını versin

Daha ne denilerbilir yaaa... Besiktas Hüsnü Gürele SikeBahcede MAL(a) tessekkür etsin... Yuh be... Derhal hal ISTIFA!!!! Birde Kameralari görünce sasiriyor ve "sey...." diyor... "sonuc..." Cüneyt Tanman derhal Istifa... Senin dürüst olduguna güvendik...

Yabancı oyuncu sınırlaması ile ilgili söylemiş. Belli yani. O kural en çok Beşiktaş'a yaradı.

Yabanci oyuncu sinirlamasi icn söylemis.... Bizde inandik... Jimnastikin Teknik Direktörü Cezaevinde adamlar Yabanci sinirlamasi derdine... Tabii Tabii...

Yabancı futbolculadan ne zamandan beri "sonuç" diye bahsediliyor... Adam kıvırıyor, millet de inanıyor.

Çok dikkatli dinleyin..!! Ben çok dikkatli dinledim bu dialogu çikardim...

MAA: Besiktasida kurtardik sayende...

H.G.: tesskür etmeleri Lazim degilmi.. En çok onlarda var delil sonuççç...

Sesler farklı. Burada ilk konuşan Federasyon Başkanı. Beşiktaşı kurtardık saye(N)de diyor Hüsnü Güreli de cevap veriyor. Hüsnü Güreli tek basına söylemiyor. Aydınlar açıklama yapsın neyden kurtarmış Güreli bizi ? Tamam yabancı yükünden kurtarmışsındır ama "sonuçtan" kastın ne ? Kelime mi bulamadın? Birde kameralar önünde çıkarken konuşulacak konu olur mu bu ? Diyelim ki yabancı sayısı hakkında konusmus olsun, yine de Hüsnü Güreli'ye yakşan bir davranış değil. Bir federasyon yetkilisinin görevi konu ne olursa olsun Beşiktaş'ı kurtarmak olmamalı, takımlara eşit mesafede olunmalı. Yabancı sayısı için demiş olsada istifa etmeli. Bizim taraftar olarak yanlış olan hiç bir şeyi istemiyoruz !

24.saniyeden itibaren izlerseniz MAA'nın Fenerle ilgili birşey dediğini duyabilirsiniz.Feneride kurtardık diyor.Ardından geçenler ortada.Diyecek birşey yok.

Yasanan olaylardan herkes Akil tutulmasi yasiyor saniyorum,zira yaninda onunde onlarca gazeteci varken isnat edildigi sekliyle sayin Husnu Gurelinin sikeden bahsettigini haber olarak yayinlamak olsa olsa yasananlari carpitmak gundem degistirmektir ,adama sorarlar nedir bu deliller? sayin Adali icin one surulen sike olaylari nedir sizdira sizdira kaynak haline gelmis delillerde herhangi bi sike olayi gorulmemektedir.

olsa olsa Besiktas i olaylarin bas aktoru yaparak aradan gercek suclularin haber yapilmasini engellemektir aksini iddia eden cikarsin koysun ortaya delilleri 1 aydir bekliyoruz nerde bu deliller hani nerde?

lig devam ederken sikeye bulasmicaksin ama 1 mac icin adini kirleteceksin yaziklar olsun diyorum denecek baskada bisey yok zaten.

Hepimiz ne kadar gerizekalı, ne kadar aptalmışız ! Bir yanlış anlaşılmayı bile kavrayamayacak düzeydeymişiz.

Bu adamın hemen yeminli mali müşavirlik belgesi elinden alınmalı.

Bunun gibi adamlar bağımsız denetçi olarak çalışıp raporlar yazıyorlar.

Beşiktaş'ı da kurtardık sayende! teşekkür etmeleri lazım!

TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar: Beşiktaş'ı da kurtardık sayende. TFF Mali İşler Sorumlusu Hüsnü Güreli: Teşekkür etmeleri lazım. Bu diyalog futbolumuzda deprem etkisi yaratacak
61850730845.jpg
FUTBOL Federasyonu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar ile yönetim kurulu üyesi Hüsnü Güreli arasında önceki gün Swissotel koridorlarında geçen diyalog, Türk futboluna bomba gibi düştü.

Mehmet Ali Aydınlar, başkan vekili Göksel Gümüşdağ ve Hüsnü Güreli arasındaki konuşmalar akıllara durgunluk verecek cinsten. İHA kameralarının saniye saniye tespit ettiği görüntülerde TFF'nin üç ağır topu arasında şu konuşmalar yaşanıyor: Başkan Mehmet Ali Aydınlar: "Beşiktaş'ı kurtardık sayende!" Hüsnü Güreli: "Teşekkür etmeleri lazım. Başka kimsede yok ki bu kadar sonuç (delil, belge)."

FUTBOL Federasyonu'nun şike ve teşvik suçuna karışan takımlara verilecek cezalarla ilgili "İddianameyi bekleyeceğiz" kararının yankıları sürerken, başkan Mehmet Ali Aydınlar ile TFF Mali İşlerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hüsnü Güreli arasında geçen bu şok sözler, futbol dünyamızı derinden sarstı. Başkan Aydınlar ile Güreli arasında geçen bu diyalog; 'şikeye bulaşanlara ceza verilip verilmeyeceğini' kural, kanun ve yönetmeliklerin değil, bazı kişilerin masa başındaki özel çabalarının belirlediği kuşkusunu artırdı. TFF'ye olan güven, derinden sarsıldı, yerle bir oldu. kaynak :fotomaç !not:şikeyle ilgili bütün haberleri paylaşıcam.fener küme düştüğünde burda olucam.:D

"Başka kimsede yok ki bu kadar yabancı futbolcu" cümlesi aklına gelmiyor da, "sonuç" aklına geliyor. Demek ki en net şike belgesi beşiktaş'ta varmış. Para transferinde açıklama kısmına ŞİKE diye yazmış olabilir bu dingiller :)

Sonuç'tan önce delil diyor. Dikkatle dinlenirse anlaşılır. Çadır tiyatrosu oynuyor bunlar. Gözlerimize baka baka milletle, emniyetle, savcılıkla dalga geçiyorlar. Ama Allah'ın adaletine güveniyorum. Bu kul hakkı yiyenlerin hepsi cezalarını çekecekler. Fener ile Beşiktaş anlaşmış şike kardeşliği kurmuşlar. Federasyonda sayısı 5'i bulan fenerli üyeler beşiktaş'ı kurtarırken, sayısı 4'ü bulan beşiktaşlı üyelerde feneri kurtarmaya çalışıyorlar. Beşiktaş medyası(vatan ve Millyet) niye feneri kurtarmak için bu kadar takla attı? Niye Beşiktaş kongre üyeleri, Beşiktaş eski başkanı Aziz Yıldırım'a ziyarette bulundular? Şu anda federasyon denilen kurumdakiler görevlerini kötüye kullanmaktadırlar. Bu suçtur aynı zamanda. Savcıya, uefaya bu görüntüler gönderilmek zorunda. Lige kesinlikle bu federasyonla girilmemeli.

Üst Alt